Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

a ja dziś przetestowałam i nie widzę różnicy z tymi jeździeckimi. szczególnie, że potargała mi się druga para z amigo :/ w tym samym miejscu co poprzednia!
chudapigi, biały jest na pewno na Okęciu. Wszystkie Ridingi są dość grube i porządne, przynajmniej mojemu nic nie dolega;]
chudapigi, ja mam jakiegos starego ridinga i jest super. gruby, ladny, dobrze sie pierze i ladnie wyglada pod siodlem.
Fajne kamizelki... przydałyby się... tylko cena.
saferide- takie z poduszkami powietrznymi.  🏇
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
14 września 2011 10:50
lesio Kask jest rewelacyjny! Muszę zajechać do deca w Bielsku, może tam też będą. A jak nie, to na pewno gdzieś we Wrocławiu jest decathlon, to może jakoś tam dotrę, bo za taką cenę kask... A ja akurat potrzebuję, bo dosłownie nie mam w czym jeździć aktualnie 😉

Skarpetki z Lidla kupiłam, uwielbiam ich podkolanówki, są na prawdę super jakościowo, fajnie się je nosi. Kupowałam już kiedyś, ale jednolite i są obłędne 😉
http://biedronka.pl/oferta/artykuly_przemyslowe/juz_za_tydzien/

za tydzień w Biedronce będą: polary, kurtki, kalosze i bezrękawniki 😉
https://www.tchibo.pl/Rekawice-wiatroszczelne-p200021869.html
ciekawe, czy sprawdziłyby się do jazdy

a te bezrękawniki z Biedronki to chyba kiepski interes. ładniejsze (moim zdaniem ;p) można znaleźć w sklepach jeździeckich za podobną cenę. no i te mają kaptur, a mnie jakoś kaptur przeszkadza ;p
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
15 września 2011 20:33
rękawiczki wydają się całkiem fajne, aczkolwiek cena za nie tak jak w jeździeckich ;-)
a co to za różnica  😉 gdyby jakość była zbliżona oczywiście.
Calore Mierzylam w zeszlym roku i wypadaja bardzo duze. Podobne masz w decathlon za 49zl  😉

Czekam na kamizelki z Lidl  💃
właściwie to nie szukam rękawiczek, tylko wrzuciłam, gdyby ktoś był zainteresowany 🙂
fajne te kamizele, i kaptur można odpiąć 😉 tylko ta reklama "różne wzory" mnie rozwala ;p jak byk napisali, że są aż... 2! 😉
Ja muszę najprędzej kupić... kurtkę ciepłą  👿 nie mam nic prócz cienkiej od deszczu jakiejś z decat.
Tylko może już zainwestować w zimówkę? Bo jam zmarźluch okropny, że w pracy siedzę w kocu. 😕
Calore Mierzylam w zeszlym roku i wypadaja bardzo duze. Podobne masz w decathlon za 49zl  😉

Czekam na kamizelki z Lidl  💃

Dramko, a na jakie czekasz? Żeby Ci nie umknęły, bo w tej chwili są w lidlach lekko pikowane kamizelki, fioletowe i szare bodajże (jedne z kapturem, drugie bez).
Na te ktore czekam mam w gazetce, nie ma na stronie..

Sa brazowe i turkusowe..
A to nie te :P
W tej chwili są takie

Też całkiem ciekawe, ładnie leżą i są dość ciepłe.
liberian_girl jeszcze inne mają być i te, o kórych mówi Dramka są o wiele fajniejsze od teraźniejszych 😉 naprawdę wygladaja jak jeździeckie 😉
liberian_girl jeszcze inne mają być i te, o kórych mówi Dramka są o wiele fajniejsze od teraźniejszych 😉 naprawdę wygladaja jak jeździeckie 😉

Oglądałam właśnie gazetkę, mają być tańsze (bo te są po 49, a tamte po 39) i  faktycznie o wiele ładniejsze. Dzięki  :kwiatek:
A od kiedy mają być te lepsze Lidlowe? Czy one są tylko w gazetce wydanej "papierowo"?
A od kiedy mają być te lepsze Lidlowe? Czy one są tylko w gazetce wydanej "papierowo"?


można gazetkę na ich www znaleźć  😀

Ka sobie kupiłam bezrękawnik zwykły na all, za 19  💃
No wlasnie na www jest tylko kamizelka widoczna na fotce powyżej którą zamieściła liberian_girl ;-) ale Dramka pisze chyba o innej jeszcze 🙂
macie skaner/aparat? pytanie do dziewczyn z papierową gazetką 🙂
ta sama gazetka jest online.

strona 22, turkusowa kamizelka 😉
a ja myślałam, że gazetka online to już jest to, co dziewczyny wstawiają, a tu jest osobno!  😡
fajna ta turkusowa 🙂
O taka o, jakby ktoś jeszcze nie znalazł 🙂
Brązowa też niczego sobie 🙂
Hehe nie wiedziałam ze jest oprócz "aktualności" gazetka ;-)
Dzięki za fotke tych kamizelek 🙂
Na pewno kupię ta turkusową bo jest śliczna !
Ja chyba sie skusze na 2, turkus i braz. Ciekawa jestem jak z jakoscia..
Ja chyba sie skusze na 2, turkus i braz. Ciekawa jestem jak z jakoscia..


To będziesz miała taki komplecik pod kolekcję eskadrona 2010/2011 choko/petrol  😀
Hehe nie wiedziałam ze jest oprócz "aktualności" gazetka ;-)
Dzięki za fotke tych kamizelek 🙂
Na pewno kupię ta turkusową bo jest śliczna !


faaajna, ale bym miała- dzisiaj do pracy ubrałam taką, ale coś jak amarant/magenta... nie wiedziałam, że tak fajnie w tym kolorze wyglądam  😂

Ciekawe czy zdążę, bo po kilka rzeczy wrzucają i o, koniec.
robakt   Liczy się jutro.
16 września 2011 21:52
Ja jakoś na wiosnę przypadkowo w lidlu znalazłam czarną, klasyczną, pikowaną kamizelkę. Uwielbiam ten sklep  😍
Zapłaciłam za nią 24,99.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 września 2011 00:57
piękna ta turkusowa kamizelka z Lidla  😍 Muszę ja mieć  👀 W sklepach ma być od czwartku  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się