Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

w jakiej piosence/reklamie/filmie mogłam usłyszeć to: "słowo po słowie, sylaba po sylabie"
nie jestem pewna czy, było "słowo po słowie", drugi człon na bank gdzieś słyszałam i nie mogę sobie przypomnieć gdzie  🤔wirek:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 lipca 2011 11:16
PILNIE POTRZEBUJĘ PODWÓZKI!!!
Jeśli któraś z Was będzie jechać dziś lub jutro z Warszawy w okolice mazur(Mrągowo, Spychowo, Zgon, Ruciane Nida) i ma jedno wolne miejsce, to będę dozgonnie wdzięczna!  :kwiatek: Jeśli ktoś z Waszych znajomych/rodziny/przyjaciół jedzie i mógłby mnie zabrać, to również proszę o kontakt!  :kwiatek:

edit: jeśli post jest w złym temacie, to bardzo przepraszam i proszę o przeniesienie  😡 Ale wydaje mi się, że ani do ogłoszeń, ani nigdzie nie pasuje...
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
21 lipca 2011 19:36
Czy wie ktoś czy w Niemieckim Giessen do Mathematicum można wejść z psem?  :kwiatek:
jak przerzucę folder z muzyką na dysk D to można utworzyć jakiś skrót na pulpicie który automatycznie będzie mnie przenosić do tego folderu?
klikasz prawym na folder -> utwórz skrót -> wycinasz skrót -> wklejasz na pulpicie  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 lipca 2011 07:06
Czy w Lidlu można płacić kartą?
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
25 lipca 2011 07:26
JARA, można 🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
25 lipca 2011 14:54
Ale w moim najbliższym Lidlu dopiero powyżej 20zł.
Kastorkowa   Szałas na hałas
26 lipca 2011 13:08
jak pobrać coś z ju tuba?
Ja wczoraj sciagalam tak:
-wchodze na zapiska.pl [sa tez inne, ale ja z tego korzystam]
-wklikuje link do filmiku z yt
-tam dalej wedlug instrukcji
-mozesz sobie wybrac czy film pobrac czy tylko muzyke

edit: literowka
Jest też rozszerzenie do Chroma, które umożliwia łatwe ściąganie filmów z YouTube'a. Nie pamiętam nazwy, do znalezienia.
Do IPHONE-owiczów  🤣

jak sciagnac darmowe aplikacje z APPstore ? i co godne polecenia  ?

jak placic ?
Kastorkowa   Szałas na hałas
26 lipca 2011 13:42
Dziękuje ślicznie.
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
27 lipca 2011 22:39
pisałam już w re-voltowych ogłoszeniach, odezwę się jeszcze tutaj. czy na forum jest osoba, która zdawała eksternistyczne egzaminy z zakresu liceum? potrzebuje odpowiedzi na pare pytań, będę wdzięczna za kontakt, lub jakikolwiek namiar na taką osobę.  :kwiatek:
hej wiecie może jak wkleić w mój podpis ten licznik z "PitaPata" z hodem HTML ? bo jak wklejam to się nie pokazuje licznik tylko kod HYML  🤔 ;/
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 lipca 2011 22:02
koniara983, ja u ciebie widzę suwaczek 😉
jak usunąć fbl?
Frania, z tego co kojarzę, kiedyś trzeba było wszystkie wpisy usunąć  🙄
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 lipca 2011 13:37
Frania, sama fotobloga nie usuniesz - możesz usunąć wszystkie zdjęcia, ale jeśli masz ich np. 1500 to trwa to strasznie długo, bo za każdym razem trzeba wpisywać hasło. wtedy łatwiej jest napisać do moderatorów z prośbą o zlikwidowanie fotobloga, ale tu z kolei nie zawsze odpisują od razu /-;
Mam usunąć 460 wpisów?  😲 Ok dzieki to działam...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 lipca 2011 15:52
czemu zboże tak 'pyka'?
Jak mam zmniejszyć obrazek, żeby z 14 kb stał się 6 kb bez zmiany szerokości i długości?
czy facet 100 kg moze jezdzic na kobylce 164 cm w klebie ?
Naciau, zalezy od budowy i wieku konia.
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
29 lipca 2011 20:58
Jak mam zmniejszyć obrazek, żeby z 14 kb stał się 6 kb bez zmiany szerokości i długości?


Zapisać w niższej jakości obrazu, lub innym formacie.
kon 11 lat
Nalle dziękuję bardzo :kwiatek:
Naciau, mysle, ze moze, choc to zalezy jeszcze od jednego czynniku- czy facet umie jezdzic, wtedy moze spokojnie, czy sie dopiero uczy i lata- wtedy reglamentowac.
kurcze nie wiem , facet no klusuje ale jak siada to wali dupskiem o siodlo.. , jednak mu odmowie ,szkoda konia
Naciau, jesli pojezdzi pol godziny to nic sie nie stanie, z czasem mozna wydluzac.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się