Stajnie w Warszawie i okolicach

Ktoś ma może info o nowej stajni w Starej Miłosnej? Jakoś nie mogę tam trafić...
ash   Sukces jest koloru blond....
18 czerwca 2011 12:02
Nowa Stajnia w Starej Miłosnej??? Gdzie?? Mieszkam tu a nic nie wiem 😲
Chcę ostrzec żeby nikt nie wstawiał konia do stajni HORSLAND w Józefinie konie są tam przeraźliwie chude a właścicielka jak się dowie że konia chce się przenieść do innej stajni to go bije i poraża prądem w ten sposób się mści (po takim doświadczeniu koń długo dochodzi do siebie)
Dada, stajnia będzie otwarta na początku października 😉
Potwierdzam wypowiedź użytkownika salim88, gdyż miałam możliwość poznania tej kobiety i sposób w jaki traktuje swoich gości, którzy do niej zawitają. Druga sprawa: mam do czynienia z końmi, które były u niej na pensjonacie i niby ,,pracowała z nimi''. W  tej chwili konie są wypłoszone, chude, boją się wszystkiego, gdy się do nich podchodzi kulą uszy, każdy ruch ręką typu: podpięcie uwiązu, czy szczotkowanie ujawniają lękiem. Staramy się im pomóc, aby mogły być dobrymi i świetnymi końmi po których widać zaufanie do człowieka. Dlatego nie polecałabym akurat do tej stajni wstawiać swoich ukochanym kopytnych przyjacieli, które pujdą na zmarnowanie...!!!
POSZUKUJĘ TRENERA Z OKOLIC WOŁOMINA (woj. mazowieckie), który dojeżdżałby 3 razy w tygodniu do mojej prywatnej stajni by pomóc mi w pracy nad 5cio letnim koniem i nade mną. 😉 Byłabym wdzięczna, jeżeli polecilibyście mi paru trenerów skokowych, z którymi warto zacząć uczciwą współpracę. Z góry bardzo dziękuję. :kwiatek:
Wiem, że cały czas pytam o inne stajnie, ale "badam grunt" 🙂 Chciałam zapytać o tkkf hubert. Na jakim poziomie są tam jazdy? Jak ogólnie wygląda stajnia? Konie mają "swój" własny sprzęt? Narazie pensjonat mnie nie interesuje, bo włąsnego rumaka nie mam i w najbliższym czasie mieć nie będę, jeśli już to współdzierżawionego (ale to narazie nie ważne 🙂😉.
Chcę ostrzec żeby nikt nie wstawiał konia do stajni HORSLAND w Józefinie konie są tam przeraźliwie chude a właścicielka jak się dowie że konia chce się przenieść do innej stajni to go bije i poraża prądem w ten sposób się mści (po takim doświadczeniu koń długo dochodzi do siebie)


a ja się nie zgodzę. Jeżdżę tam juz trochę.
Znam właścicieli. Znam osoby które maja tam konie,
znam konie rekreacyjne i pensjonatowe i jest super.
Konie sa zawsze wypuszczane na duże padoki.
Istnieje mozliwość aby dostawały dodatki do paszy.
Jest także solarium dla koni które jest uzywane.
Niedługo będzie kryta hala. Są piekne tereny.
Są 2 place do jazdy, 2 lążowniki.
To jedna z lepszych stajni w mojej okolicy.

Jakie konie sa chude? Tam nie ma ani jednego chudego konia.  🙄
No może poza źrebakiem bo jest malutki i nie nabrał masy mięśniowej.

poraża prądem

😲
Skąd masz takie głupoty? Że niby jak razi prądem konie?
BNo jedynie co wiem to pradem razi muchy hahaha
Żeby koniom było lepiej w stajni to jest elektryczna muchołapka.  🤣
Miałam do czynienia z tą kobietą i z bardzo złej strony przyjeła mnie i moich znajomych gdy przyjechalismy konno właśnie do niej. Dlaczego konie chodzą na padoku w derkach przejściowych??????://// 
Nuna, a ja znam kilku byłych pensjonariuszy. Bardzo niezadowolonych z tej stajni.
a jakie pensjonaty z okolic Wołomina, Zielonki, Pragi znacie?
Takie godne polecenia dla osoby chcacej iść w mały sport w skoki.
Żeby były jakieś przeszkody, ale żeby tez się dało czasem poćwiczyc z koniem z ziemi.
Nuna, FC Dąbrowica, Hawajka Majdan, Mokre k. Radzymina. Nie wiem czy Rżyska są otwarte dla ogółu.
Rżyska z tego co wiem raczej zamknięte
Nuna czy chodzi ci o Horseland????
Dziewczynsy, pilnie potrzebuję zdjęć i informacji o stajni Rzęszyce w okolicach Kampinosu. Wybieram się tam na wakacje i zastanawiam się, gdzie wstawić konia. 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
20 czerwca 2011 22:05
Rzęszyce są bardzo godne polecenia, warunki dla koni bomba, zielone padoki z doprowadzonymi poidłami i wiatami, w boksach czyściutko, hala, czworobok, karuzela, lonżownik, solarium, myjki i las za pasem.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
20 czerwca 2011 22:10
Caira miałam ostatnio przyjemność odwiedzić ośrodek w Rzęszycach i byłam miło zaskoczona ! naprawdę piękne miejsce  😍
A orientujecie się może czy jest tam teraz wolny boks i w jakiej cenie jest pensjonat? Bardzo mi zależy na wszelkiego rodzaju informacjach, bo przez dwa tygodnie będę mieszkać na działce w Komorowie, do Rzęszyc będę miała 7 km, więc byłoby super. 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
20 czerwca 2011 22:20
Cena obecnie to zdaje się 1000zł, o boksach nic nie wiem.
Koniczka, :kwiatek:
Macie jakieś zdjęcia? 🙂
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
20 czerwca 2011 22:29
ja niestety zdjęć nie mam - głupio tak było fotki pstrykać przy właścicielce ośrodka  😉

A orientujecie się może czy jest tam teraz wolny boks i w jakiej cenie jest pensjonat? Bardzo mi zależy na wszelkiego rodzaju informacjach, bo przez dwa tygodnie będę mieszkać na działce w Komorowie, do Rzęszyc będę miała 7 km, więc byłoby super. 🙂


Rzeszyce sa piekne! Bylam tam - cudnie! Konie wypielegnowane, czysciutko...

W Komorowie kiedys trzymalismy konie. Byla taka prywatna stajenka, trzy boksy- czysto, ladnie i super opieka. Ale nie wiem, czy tam dalej sa jakies konie, bo staly dwa nasze tylko. Wlasciciele nie mieli swoich wogole. bardzo sympatycznie wspominam ten czas.
Byłam w Rzęszycach i tak jak poprzedniczki - jestem zachwycona   😀
Nawet powinnam mieć jakieś zdjęcia na komputerze.
poza tym, gdzie Komorów, gdzie Rzęszyce...
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
21 czerwca 2011 07:26
poza tym, gdzie Komorów, gdzie Rzęszyce...


Endurka - Caira mówi zapewne o Komorowie zaraz za Kampinosem  😉 , nie tym Pruszkowskim  😀
Czy ktos ma jakiekolwiek informacje (aktualne !) o stajni w Bogdanowce kolo Radzymina (dysponuja hala) ?
Stajnia jest a jakby jej nie bylo. Ze 2 informacje i 1 filmik zaledwie znalazlam.
baba_jaga Stajnia jak najbardziej istnieje, mają dużo pastwisk w boksach czysto, plac do jazdy z kompletem przeszkód i hala na prv mogę Ci podać namiary do właścicielki
Nuna jeżeli jeździsz w stajni HORSLAND to popatrz na jakie konie  wsiadasz bo żebra im widać na kilometr nie wspomnę o kopytach konie boją się zakładania tranzelek lekarz powiatowy nakazał tej pani poprawę żywienia i warunków (konie stoją w własnych odchodach obornik zalega mokro brudno)pani lubi zaglądać do kieliszka,koń któregoś dnia stał na placu w pełnym słońcu wypięty prawie cały dzień(powiedziała że tak się szkoli młodzież)bez wody jedzenia  uwiązany KOSZMAR.Zobacz jak wyglądają boksy w drewnianej stajni tam też mieszkają konie na niby tych łąkach trawy nie pośledzisz tylko korzonki ocknij się !!!!Pani nie płaci za siano słomę okolicznym rolnikom i nikt jej już nie chce nawet sprzedawać.
Dziewczyny zdala od HORSLANDU jak kochacie swoich kopytnych
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
21 czerwca 2011 10:20
salim88 jak już rzucasz takimi oskarżeniami to może masz jakąś dokumentację? W internecie anonimowo bardzo łatwo rzucać oskarżeniami. Przejeżdżam koło tej stajni regularnie od kilku lat i bynajmniej nigdy nie widziałam 'dramatycznie zachudzonych' koni wymagających interwencji powiatowego lekarza weterynarii  🙄
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
21 czerwca 2011 10:27
na ich stronie jest bardzo dużo różnych zdjęć i tez tragedii nie widać
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się