telefony komórkowe

Jak telefon wpadnie do wody to można go później posuszyć suszarką?  👀

można można, ale w pewnej odległości. Przy zalaniu najważniejsza rzecz-jak myślisz, że już wyschło to się mylisz😉. A tak na poważnie to jak cały wpadł do wody to może schnąć nawet tydzień..
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
28 maja 2011 13:30
Ja spotkałam się tylko z opiniami, że jeśli wpadł do wody, to trzeba rozłożyć na czynniki pierwsze i zostawić, żeby sam wysechł, absolutnie nie powinno się przyspieszać suszenia (np. suszarką).
Najlepiej chyba oddać do jakiegoś serwisu, żeby się tym zajęli.
noen   A story of a fighter of our human race
28 maja 2011 13:56
Pauli, ja włąśnie tak suszyłam moja stara nokię 😉 I po wyschnięciu normalnie działała 😀
Ja Sony ericssona polozylam rozlozonego na czynniki pierwsze na kaloryferze i tez przeżył 🙂
noen   A story of a fighter of our human race
28 maja 2011 14:50
mery, dokładnie, a między kaloryferem a obudową szmatka, żeby się przypadkiem obudowa nie przypaliła od gorącego grzejnika 😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
28 maja 2011 17:17
Mówię tylko co słyszałam, bo nigdy nie miałam potrzeby suszenia telefonu 😉

Muszę się poskarżyć (kolejny raz!) na moją avilę :/ Znów jest "zamyślona" i reaguje dwa razy wolniej niż powinna 👿
Przez jakiś czas było ok i znów jej się przypomniało, że miała się zacinać 🍴
Ja od wczoraj mam SE xperia x10 mini i mimo, że jest dotykowa ( 😎 ) to jestem zadowolona. Prosty telefon, ekran wrażliwy. Trochę denerwują mnie te wszystkie aplikacje, cała masa ich jest a z większości i tak nie będe korzystać. I denerwują mnie wiadomości - nie ma podziału na wysłane/niewysłane/przeczytane itd.

Wcześniej miałam SE Elm i również byłam bardzo zadowolona, bateria trzymała tydzień przy średnio intensywnym użytkowaniu.
pony   inspired by pony
30 maja 2011 18:33
o! od 3 godzin jestem posiadaczka tegotelefonu i juz zaluje, ze wzielamdotykowy 😉
Mam pytanie! chcialabymzabezpieczyc telcio..ale nie mam pojecia wjaki sposob? Pokrowiec?Jakas'folijka'?przeciez on jest rozsuwany,nie mam pojeciajak to zrobic. Pomocy 😉
pokrowiec na suwaczek?
pony   inspired by pony
30 maja 2011 18:51
Zeli,chcialabym takie cos, zeby nie musiec wyjmowac,tylko zeby bylo na stale,albo chociaz na sam wyswietlacz🙂

Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
30 maja 2011 19:18
pony   inspired by pony
30 maja 2011 19:29
oooo,Pauli,idealne,zamawiam,Dzie-ku-je  :kwiatek:
hmm a taka folijka nie psuje 'dotykowości' dotykowca?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
30 maja 2011 19:46
pony 🙂

fruity_jelly
W niczym nie przeszkadza, sama używam i nie czuć różnicy 😉
Mam problem: co jakiś czas dostaję smsa od operatora "brak środków na koncie" - oczywiście wtedy, gdy nie dzwoniłam/nie pisałam. Domyślam się, że to pewnie próby połączenia z internetem przez aplikacje (  🤔 ). Można to jakoś wyłączyć? Nie specjalnie mam ochotę wydawać całego mojego mixa na jakieś tam aktualizacje  😵
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
08 czerwca 2011 14:15
Ja od wczoraj mam SE xperia x10 mini i mimo, że jest dotykowa ( 😎 ) to jestem zadowolona. Prosty telefon, ekran wrażliwy. Trochę denerwują mnie te wszystkie aplikacje, cała masa ich jest a z większości i tak nie będe korzystać. I denerwują mnie wiadomości - nie ma podziału na wysłane/niewysłane/przeczytane itd.

Wcześniej miałam SE Elm i również byłam bardzo zadowolona, bateria trzymała tydzień przy średnio intensywnym użytkowaniu.



A jakie to przykładowo aplikacje i czy są darmowe, czy musisz płacić za każdorazowe połączenie się z internetem (mimo wi-fi)? Kupiłabym xperię x10 mini pro, ale boję się, czy ekran wytrzyma mi te dwa lata ...
Elm na razie przegrywa z SE Hezelem (Hazlem???) J20.
Wiesz co, w akcie desperacji poklikałam 'gdzieniegdzie' i usunęłam część aplikacji  😁 Pozostały mi te w menu głównym. Poblokowanie ich nic nie dało, codziennie rano miałam po 20 smsów od operatora, że nie mam nic na koncie.
Wczoraj poczytałam w necie i już problem zniknął. Jakby ktoś potrzebował, to: należy wejść w ustawienia -> sieci komórkowe -> odhaczyć "transfer danych".

Problem polegał na tym, że telefon "sam" się łączył z netem - ja nawet nie wchodziłam w aplikacje.
noen   A story of a fighter of our human race
08 czerwca 2011 21:03
karolinag4, miałam tak samo z iPhonem 😉 też się łączył sam....
Ale mi się już nie łączy  😅
noen   A story of a fighter of our human race
08 czerwca 2011 21:08
karolinag4, a ja już nie mam iPhona 😂 🤣
ChingisChan   Always a step ahead! :)
08 czerwca 2011 21:09
Ja jestem strasznie zadowolona z BlackBerry model Curve(? chyba tak). Mimo wypadów do stajni i wypadów na stajenne kamienie bardzo dobrze się trzyma. 😀
Macie może jakieś doświadczenia z niedziałającym Iphone'm? Dziś działał normalnie, po rozmowie nagle się wyłączył i nie reaguje na nic. Podłączyłam ładowarkę i nadal życia w nim nie ma. Umarł?
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
16 czerwca 2011 12:25
Jakieś opinie z użytkowania Nokii C6?
Martva, ty chyba miałaś?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
16 czerwca 2011 12:55
Ja mam... I w sumie to nie jestem zadowolona... Często się wiesza, nagle potrafi pokazać się tylko i wyłącznie biały ekran. Beznadziejnie słaba bateria (muszę ładować co 2 dzień, a czasami i częsciej bo nie wytrzymuje)... Ostatnio wiesza mi się jak chcę sprawdzić pocztę na fejsie... Często-gęsto błędy połączenia, ale to akurat nie wiem czy nie jest zależne od operatora(chociaż tak wcześniej nigdy nie miałam). No i jest to jednak telefon dość ciężki i duży.

Z plusów to wygodna klawiatura qwerty(praktycznie tylko jej używam), aparat, duży ekran też jest ok, aczkolwiek przy dotykowych nie ma to większego znaczenia, bo każdy z nich ma duży ekran 😉 Hmmm co by tu jeszcze z plusów, no właściwie poza wadami, które wyżej wymieniłam reszta jest na plus.

Jednak nie zdecydowałabym się drugi raz na ten telefon. Brałam Nokię, bo nigdy mnie nie zawodziły, a ta jakoś nie przypadła mi do gustu. Co więcej, nigdy o żaden telefon nie dbałam tak jak o ten, a tylko z tym są cyrki w postaci wieszania się itd.
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
16 czerwca 2011 13:47
to chyba zrezygnuję, dzięki za opinię  😀
A może ktoś polecić Nokię, która będzie mała, lekka i do tego z dotykowym ekranem, na klawiaturę Qwerty też bym się nie obraziła.
Możliwe do spełnienia?
noen   A story of a fighter of our human race
16 czerwca 2011 16:51
ostrzegam, ze nokia n8, ma czasami swoje lagi... 😵 Co mnie irytuje nieźle...
Też się właśnie do jakiejś nie za dużej dotykowej Nokii, chętnie z qwerty przymierzam. Od jakiegoś czasu mam możliwość wzięcia za złotówkę, ale jakoś nie mogę się zebrać. Od 4 lat mam moją 6300 i nadal (o dziwo 😁 ) działa i ma się dobrze. Tylko czasem brakuje lepszego aparatu i wygodniejszego internetu.
Zastanawiałam się nad C6 i C7...
Ada   harder. better. faster. stronger.
18 czerwca 2011 16:22
Pytanie do użytkowników Samsunga Galaxy Ace oraz HTC Wildfire.
Jak się sprawują, wady, zalety?

Oraz czy mają opcję układu klawiatury takiego jak zwykłe klawisze w telefonie?
Czyli na 1 "przycisku" kilka liter czyli "abc" następny "def", nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć  😀
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
18 czerwca 2011 17:06
Atamanka wszystko dokładnie tak samo, i Nokia 6300, i brak internetu.
Ale nie wiem co innego znaleźć, o C6 w necie bardzo dużo nie pochlebnych opinii.
A mi najbardziej zależy żeby bateria w miarę długo trzymała, a to właśnie jest wymieniane jako jedna z wad C6 🤔
ja się też strasznie nakręciłąm na C6, moja koleżanka ma od 4 lat i jest zachwycona; ale jak ktoś lubi małe lekkie to ta odpada zdecydowanie😉 moją alternatywą jest Samsung Galaxy Ace S5830, LG Mini GD880, SE Xpria X10 Mini pro no i ta dziwna Motorola Flipout

Chciałam też zrobić myk i wybrać najdroższy telefon, sprzedać go i kupić wymarzonego iPhona, ale boję się trochę niepewnych używek (na nowego raczej mnie nie stać;/)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się