Opis ogłoszenia:
Lubuskie - okolice Gorzowa Wlkp.
Współdzierżawa 2 razy w tygodniu z powodu wyjazdu córki na studia.
Coś o koniu:
- Gringo to 10 - letni wałaszek chętny do jazdy, lubi skakać, nie odmawia skoków, delikatny na pomoce, wygodny, umie pracować z ziemi, bardzo dobrze chodzi na lonży.
- Jest bardzo kontaktowym i przyjacielskim koniem, zainteresowanym człowiekiem. Ma 155cm w kłębie, jest mocniejszej budowy więc mogą jeździć na nim też wyższe osoby.
Kogo szukamy:
- Osoby z delikatną ręką, dobrym dosiadem i równowagą, z umiejętnościami co najmniej na poziomie srebrnej odznaki, jednym słowem dobrze jeżdżącej, nie jest to koń dla początkujących.
- Samodzielnej i odpowiedzialnej, chcącej spędzić czas z konim.
- Dbającej o zwierzę i porządek. Stosującej się do zaleceń odnośnie jazdy na Gringo.
- Ponieważ jest koniem wrażliwym, który potrzebuje przyzwyczaić się do nowej osoby, raz w tygodniu trening musi się odbywać pod naszym okiem. Z czasem możliwa większą samodzielność lub sprowadzenie własnego trenera.
Gdzie znajduje się koń:
- Stoi w stajni przydomowej posiadającej oświetlony plac z kompletem przeszkód, cavaletti, stanowisko do czyszczenia i myjkę zewnętrzną. Stajnia znajduje się w pięknej okolicy idealnie nadającej się na tereny. Dojazd z Gorzowa( 15km), Myśliborza czy Dębna drogą asfaltową pod samą stajnię.
Dzierżawa dla osoby powyżej 16lat. Obowiązuje odpłatna jazda próbna. NIE MA MOŻLIWOŚCI PRZENIESIENIA KONIA. Więcej szczegółów: Tel.: 694 640 520