Forum konie »

Kącik WKKW

jak tam asiorowi dzisiaj poszlo ? 🙂
mialam sie wybrac na kros, ale za pozno wrocilam do 3miasta 🙁
Siwy byl zbyt wesoly na krosie, brykal, tracilam duzo czasu na hamowanie, na wskoku na bankiet sie potknal, ja prawie spadlam i musialam krecic wolte na czlon B, dlatego mamy 20pkt plus chyba minute spoznienia 😉 Ale wszystko skakal super.
Galeria na ŚK. Swoją przygotuje za niedługo.
http://swiatkoni.pl/gallery-photos/951.html
Strzyga mogę się uśmiechnąć o foty koni: Ingana, Portos i Danlop
uczywiście jak je 'ustrzeliłaś' :kwiatek:
bjooork, kochana, musisz mi powiedzieć jak wyglądają i pod kim są. Ale jeśli to z P, to mam właściwie tylko Asiora i Siwego =)
Strzyga jak zwykle super zdjęcia i miło sobie tak pooglądać🙂 😍

asior gratulacje bo widziałam, że ujeżdżenie b.dobrze Wam poszło, a krosu szkoda, ale zdarza się i tak następnym razem pewne będzie lepiej🙂 😍
Strzyga, jak zwykle b. ładna galeria
Czekam na jeszcze Strzygus, z treningow super wyszly 🙂

A ktos ogladal relacje on line?
ja ogladalam - nie byla to relacja jak na euro szporcie i jakiestam niedociagniecia byly, ale szczerze mowiac to lepiej mi sie przed kompem ogladalo niz na zywo! wiecej przeszkod mozna ogarnac i prawie caly czas jakis kon przed oczami! no i podpisani zawodnicy 🙂 takze super super super ze zrobili. a ze to pierwszy raz na krosie to tylko lepiej moze byc w przyszlosci hehe
Następnym razem na pewno będzie komentator i będą umiejscowieni lepiej, bo będą na wieżach, więc ogarną cały teren, teraz były z tym problemy.

Magdzior, ciekawska,  dziękuję =) Trochę kiepsko, że leciały równocześnie 2 czworoboki i 2 parkury, nie było jak ogarnąć, ja tam na rowerku zaiwaniałam. Zrobię moją fotorealcję, to jeszcze parę fotek wrzucę =)


crazy, zrobię tylko sponsorskie bannerki i zabiorę się za te fotki, bo są bardzo ciepłe =)
Super, szkoda ze nie bylo nikogo na rozprezalni, haha miny ludzi bezcenne , zamiast do start boxu jechac konia przesiodlywalismy, w 6 osob, hahaha a Czarek pelen spokoj 🙂
A co tam się stało, że musieliście przesiodływać?

Bardzo szkoda, że nie mogłam obejrzeć na żywo, ale mam nadzieję poprawić się w BB. Czarny wygląda rewelacyjnie ( fota z czworoboku  🙇 )
Gratulacje wszystkich udanych występów.

Titina coś Twojego startowało?
Strzyga a masz może coś więcej z P? konkretnie o klacz Borta mi chodzi
Lena Przystula od popregu sie urwala 5 min przed startem 😉
są gdzieś wyniki już?

Edit: Sorry, już znalazłam 🙂 Mam słaby net.
wybiera się ktoś do racotu?🙂 i słuchajcie można gdzieś znaleźć filmiki z sopotu?
ja się do racotu wybieram, ale strasznie drogie boksy są🙁
ja miałam tam jechać i jak zwykle nie wyszło. To jakieś fatum jest czy co?! Chyba nigdy nie wystartuje tego wkkw jak tak dalej pójdzie  😵
Ja jadę  🙂
Magdzior, nie, mam tylko Asiora i Jurka Krukowskiego, na resztę nie miałam już siły.

crazy, ale na krosie nie wyglądało jakby było jakieś zamieszanie przed =)
Magdzior, powiedz jak klacz wygląda, może coś ustrzeliłam mymi trzęsącymi się łapskami :P

Titina coś Twojego startowało?


Witaj Lena, bardzo się cieszę, że jesteś znowu na re-volcie 😀, Długo Cię nie było? 🙄
Co do zawodów, to niestety nic nie wystawiałam. Nevadę udało mi się w końcu zaźrebić. Chucham ,dmucham, by nie zresorbowała, jak dwa lata temu. W zeszłym roku w ogóle nie zaskoczyła 🙁.
Mam od niej młodego, i chyba zrobię przymiarkię na zwody u Burakowskiego, tam pan F.S. stawia cross, podobno 18.06 mają inaugurację. 😎
Moon to jest zdjęcie Wioli Niczyporuk i Borty, zdjęcie sprzed kilku lat:
titina, widzę,że swój wpis zmieniłaś,....wcześniej było coś o szukaniu nowego rajtra zdaje się...to Jacek już za cienki w uszach na Twoje championy jest?
KtośNo coś Ty, Jacek ma pierwszeństwo  👍 nigdy bym tak nawet nie pomyślała 😲, tylko jest mały problem, zagrzebał się w boxach, i nie bardzo mu się opłaca z jednym koniem jeździć. Myślałam też o Katce, ale ona mieszka strasznie daleko,a ja mam jeszcze klacze w kryciu,i wolała bym mieć go trochę bliżej. Jest pewien pomysł, ale jeszcze ten tydzień muszę poczekać z decyzją. 🙁
Jurek w P. Bardzo ciekawa sprawa =)
gdyby się nie odezwał,to bym pomyślała,że to ten młodszy Jurek jedzie 😉

Ancymon zgłoszony do Racotu 🙂
wiecie czy moze sa jeszcze jakies wolne noclegi na zawody w racocie?
Nie ma wolnych w samym Racocie. Jak dzwoniłam się dowiadywać 2 tygodnie temu to pani w agroturystyce mówiła coś o jakimś koledze który mnie może przenocować 9 km od Racotu, ale też nie była pewna czy ma wolne miejsca.
słyszałem ze sa jakies domki z 7 km od stajni w racocie, zna moze ktos nr?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się