Forum konie »

kącik skoków

Strzyga - a to zaraz to ile u Ciebie trwa  😎 😎
A, sorci kochana :P
Cuda się zdarzają  😂 zachowałam kontakt :P

Tutaj już troche gorzej  😂


Już od pt ZO na Sopockiej hali  🏇 nie mogę się doczekać  🏇
Ponia co się stało w sobotę i niedzielę, że eliminacje?  🙁
Ponia co się stało w sobotę i niedzielę, że eliminacje?  🙁

upadek
Dwa razy w każdy dzień?
W sobotę raz i w niedzielę raz.
Uuuu, mam nadzieję, że nic się nie stało  :kwiatek:
Jeszcze nie wiadomo =) Ale będzie żyła =)
To najważniejsze  🙂
Mozii,
W sobotę zaryzykowałam w 130, jechałam ryzykownie, 2 super skróty Lawirant zrobił i niestety prawie na samym końcu zaliczyłam niegroźny upadek.
W 135  miałam 2 wyłamania na szeregu oxer stacjonata - już od zakrętu nie chciał podejść. Szczerze powiedziawszy, nie wiem czemu.

W niedzielę w finale 125 cm, dobrze skakał, zła decyzja na wjeździe w linię i dość mocny upadek. Spotkałam stojak, bandę i kopyta Złocisza. Ewidentnie mój błąd.

Jestem w szpitalu na obserwacji,, jutro mam rezonans.
Kurcze, no to nieźle  🤔 Trzymaj się i życzę szybkiego powrotu do zdrowia! Dawaj znać jak się czujesz  :kwiatek: :kwiatek:
wypuścili ją ze szpitala, to chyba żyje...  :emota2006092: albo już po prostu dosyć jej tam mieli  😁


a do nas w czwartek na 3 dni znów pan Piotr Piasecki przyjeżdża  🏇
Ktoś- będą konsultacje powszechnie dostępne na hipo? czy prywatnie?🙂
prywatno-publiczne 😉 nikt publiczności nie wygania  😀
W ten weekend będą jakieś zawody w Hipo? Jestem w Gdańsku i tak się zastanawiam. Poszukałabym w google, ale sądzę że tu doczekam się szybciej odpowiedzi, niż ja coś znajdę 😀 Taki mój urok, nie umiem nic zorganizować...
nie, nie ma żadnych w ten weekend.
Trudno. Dziękuję :kwiatek:
Najbliższe zawody na Hipo to chyba dopiero ZO jakos przy końcu marca, czy się mylę ??
Klami, regionalne chyba tydzień przed zo (tak w kalendarzu było zapisane)
Edit.  Nie mogę nigdzie znaleźć nic na temat tych zawodów,  strona pom zj mi nie działa,  więc nie wiem,  czy te regiony są aktualne. 
anai, nieważne. 😉 Tak spytałam apropo postów powyżej, bo gdzies mi sie obiło o uszy, że teraz dopiero te ZO pod koniec marca będą.
Ktoś stąd będzie hippo cup we Wrocku w przyszły weekend? 😉
anai ja tez widzialamw czesniej ze 15 marca beda regionalki, a teraz nie ma ich w kalendarzu i pierwsze beda ZO dopiero 21 marca
crazy, dzięki, to  znaczy że nie miałam omamów 😉
Podobno maja jednak być regionalne 15-16.03
Jak ja kocham kiedy Sopot się tak określić nie może ;/;/
Kurde, to niech sie ogarna bo nie wiem kiedy startowac, a kiedy przyjechac na krosowki.... a 12-13 zglosilam sie na konsultacje w aromerze.
jak ogłoszą, to i tak odwołają. co za problem? 😀
Nie no.... narazie robia.
To super! A skąd macie potwierdzenie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się