Pacia, dajesz pod tylek swojego konia takim osobom? ba, dajesz skakac i ustawiac jakies dziwnosci osobom, ktore nawet odleglosci na klus nie umieja ustawic?
Przepraszam, że pytam - na filmiku owej KoniareczkiKingii, podpisanym "jazda testowa", tudzież trening ujeżdżeniowy co się dzieje w czasie od 1:54 do 2😲9 ?? Bo szczerze się przyznam, że zgłupiałam.
O nim:Imie wzieło się od tego, że jego milutka sierść jest tak miła jak koc. To mały,słodziutki kucyś. Potrafi sie podlizać! Mały psotnik.Jest taki kochany... Opis:Ładna, grzeczna klaczka. Nie lubi chałasu. Uwielbia cukier, ale nie może go dostawać dużo. Była kiedyś własnością jakiejś szkółki jeździeckiej i dzieciaki ją rzekarmiły cukrem tak, że ledwo udało się ją wyratować. klacz, 2 latka, arabka - na pewno ze szkółki 😁 Opis:Miła, sympatyczna klaczka. Jest wielkim pieszczochem. Dobrze pozuje do zdjęć. o zakupię sobie takiego modela do fotek 😜