Ślązaki - kącik oddanych miłośników rasy :)

sasqach gdzie jego karość ?
Haha sama sobie zadaje to pytanie co lato xD
Odpowiedz brzmi- znikła wraz ze słońcem xD
Nie suplementuje go teraz miedzią i przez to wyblakł.
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
22 lipca 2012 08:52
sasqach fajnie sobie pracujecie i młody jak ładnie zadem pracuje  🙂
Mojej też karość znika wraz z słońcem  🙄


sasqach,co to za rodowod 🙂?i jak mozesz daj wiecej fotek🙂
Konik wyhodowany przez forumową Dogate 🙂 http://www.allbreedpedigree.com/derwisz16 hehe jeszcze jakbym miała więcej ^^
iwona9208,to mialo byc do Ciebie pytanie o rodowod 🙂🙂
sasqach - świetnie wyglądacie, faktycznie jakoś tak u was "gniado" się zrobiło 😀
sasqach, przystojniaka z niego!  😍 i papier fajny (moooze matka troche za mocno zfolblucona 😉 ale po nim tego nie widac 🙂
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
23 lipca 2012 08:32
Dobry konik 🙂🙂Troszkę zad rozłupany,ale nic nie szkodzi,na dole fajna i nerka niczego sobie🙂
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
24 lipca 2012 08:58
Dziękujemy, no szkoda że zad jest trochę rozłupany,ale cóż dla mnie i tak jest najpiękniejsza  😁
I tak powinno byc 🙂
Wklejam trochę towarzystwa forumowej Dogaty  :kwiatek: cudowne konie o wspaniałym charakterze 🙂 przebywanie z nimi to czysta przyjemność
Siwa na etapie zajeżdżania 🙂

Kurcze na telefonie slabo widac ale czy mnie oczy nie myla i na foto jest Derkana? Rany Dogata ja Ty To robisz ze Twoje konie tak dobrze wygladaja 🙂 czuje sie jakbym byla u Ciebie nie 2lata temu a 2dni. Bo wszystko ciagle wyglad tak samo swietnie 🙂
sasqach - dobrze widzisz, to Derkana, konkretnie ta bez kantara ;-) A co do koni- racja. Wyglądają rewelacyjnie i wszystkie bez wyjątku są niesamowitymi 'miśkami', praca z nimi to przyjemność , zwłaszcza pod okiem forumowej Dogaty 🙂
Averis   Czarny charakter
27 lipca 2012 18:01
Moja śląśkie na wczasach 🙂



Plemnikor jak zawsze fantastyczny  💘
Averis - ale cudo !
Nie sądziłam, że kiedyś odezwę się w tym wątku 😀 Los bywa przewrotny 😉
No i dziś czarny był mierzony 🙂 ma ok 168cm w kłębie i jakieś 550kg 🙂 kurcze myślałam ze jest większy i cięższy xD
Averis   Czarny charakter
27 lipca 2012 21:10
Cierp1enie, Lovecruellove, dziękuję 🙂 Jestem zachwycona moim pluszakiem 💘
Averis - absolutnie Ci się nie dziwię !
jejku jej, chyba zakochuję się w Ślązakach 👀
Udało sie zrobić młodemu ostatnio foto luzem 🙂
tylko jakość mi padła ;/
NatHuragana   serce skoczka <3
31 lipca 2012 21:57
Averis jaki papier ma ten Twój pieścioch? 🙂
Averis   Czarny charakter
31 lipca 2012 22:12
NatHuragana, papier to on ma, ze hoho 😁 Ojciec wpisany NN, bo był to ogier bez licencji (śl/xx) i półbrat matki Karsona (tak się kończy puszczanie wszystkich koni na jedno pastwisko). Muszę spojrzeć w paszport po czym jest matka mojego konia, bo miała bardzo fajny ślaski papier. Generalnie mamy w nim Turkusa, Jaspina, Litona, Glocknera i Jonatana no i fantastyczna pieczątkę 'Bez prawa wpisu do ksiąg' 😉
Otwieram mój ulubiony wątek...a tu moje czarne bączki! 🙂 Śliczne zdjęcia Cierp1enie :kwiatek: Tu fajnie widać  w każdej klaczy inny % dolew xx. sasqach dzięki ale Twój też nie wygląda na zaniedbanego  😉 Derwisz atleta 😍
Lovecruellove cudownie, że przekonałaś sie do śl  😅 bo już sie bałam, że tylko folglutki pod siodło się nadają...  😉
Averis, do dzisiejszego dnia znam przypadki gdzie wieloletnia hodowczyni kupiła sobie temperamentnego ogiera xx i nie mogła dać sobie z nim rady więc wpuściła go w stado klaczy a on robi co chce, hulaj dusza piekła nie ma.
cieciorka   kocioł bałkański
01 sierpnia 2012 22:24
sasqach, ładny 😀
Wiecie moze jakie ogiery szykuja sie do ZT 🙂?
Moja Niunia pod siodłem.  🙂 na mnie proszę nie patrzcie, jak zwykle głupawka i fun...  😅
a tu moje grube slaskie😉

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się