konie małopolskie

mlodziak mlodizak 🙂 21 maja skończy rok.

powiem szczerze że jeszcze go nie mierzyłam, mam nadzieję że w majówkę uda mi się nadrobić wszystkie zaległości, także fotograficzne.
ale wydaje mi się, że jest spory, jak na moje oko to jako sysak był już całkiem pokaźny
kkk bo nasz to taki ani duży, ani mały więc się zastanawiałam jak Twoj 😉
Powodzenia Mozii, a Tobie KKK idealnego wzrostu życzę 😉 ja młodej co tydzień poważnie mówię, ile ma mamusia i, że życzę sobie tyle od niej :P
Powodzenia Mozii, a Tobie KKK idealnego wzrostu życzę 😉 ja młodej co tydzień poważnie mówię, ile ma mamusia i, że życzę sobie tyle od niej :P


dziękujemy 🙂 jeszcze się okaże co to z niego wyrośnie i jaką będzie miał przyszłość  🏇
MMVG, piękna jest
byłam wczoraj ze zdjęciami Justusa w kąciku młodych koni, ale jakbym tam dzisiaj wstawiła nowe to by mnie chyba wygonili  😂 więc wrzucam tutaj  😉 druga jazda pod jezdzcem od sierpnia  💃



Galopada - jest i tutaj mój pączek 😍

Perlica - dziękuję
galopada_, a napisz jeszcze jaki jest z charakteru?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
20 kwietnia 2012 11:13
galopada_, a czemu od sierpnia nie chodził pod jeźdźcem?
MMVG  :kwiatek:

epk misiek, jednoczesnie taki flegmatyczny, ale bardzo, bardzo jezdny. No i nie boi się absolutnie niczego  😍





Mozii w Zakładzie naciągnął mięsień, Bieńkowie go wycofali bo by nie zdał z takim wynikiem z jakim mógłby. No a pozniej miał chwilę L4, pozniej nie miał kto go jezdzic ( ja siedziałam w gipsie), w zimie nie było jak jezdzic bo nie ma hali i tak o - mamy kwiecien  😁
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
20 kwietnia 2012 11:18
To się naskładało  😁 Czyli na razie licencji na krycie nie ma? Jak chcecie mu zrobić? Bo koniś świetny!  😀
Mozii ma juz kwalifikację do ZT 2012 z racji tego, ze to naciągnięcie powstało w trakcie trwania ubiegłorocznego ZT. Musi tylko pojechac do Bogusławic co zrobi 4 maja  😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
20 kwietnia 2012 12:14
No to to wiem 😉 Tak samo było z Sexem. Myślałam, że ZT już ruszył, stąd moje pytanie 😉
Mozii zaczyna się w czerwcu  😉
Mój wiosenny małopolak dziś na treningu
http://www.bazakoni.pl/horse_85032.html
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
20 kwietnia 2012 20:35
po czym? klaczka, czy ogierek??
Ogierek po Hai Bej

Najśmieszniejsze, że jest identyczny, jak jego brat sprzed dwóch lat, Taki samiuteńki, ależ by była para, aż szkoda, że sie pewnie nigdy nie spotkają ! Malowany łeb i bez odmian na nogach. Nie mogę wyjść z zaskoczenia nad ich podobieństwem, przy porodzie swoiste deja vu, aż nieprawdopodobne.

Tegoroczny

[img width=400 height=265][/img]

Jego poprzednik, pełen brat

[img width=300 height=400][/img]
montana ja nie mogę  😜 gdybyś nie napisała że to dwa różne konie to bym w życiu nie poznała 🤔

w każdym razie jak już będą to proszę wstawić zdjęcia spacerowe  😀 i niech maluch ładnie rośnie  🙂
jedna z naszych mamusiek odpalona dzisiaj pod siodłem pierwszy raz po... 2 albo 3 latach  😁







i Jarowit pierwszy raz bez lonży  💃



galopada_  🤔zok: wsiedliście na konia po raz pierwszy od kilku lat i ona tak chodzi?  👍 a Jurek wygląda na zdolniachę  😉 
ulcia_jg no przed tą przerwą to kilka razy chodziła, bo jak była w ZT to nam ją ,,uszkodzili"  🤔
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
24 kwietnia 2012 14:05
Siwson z zawodów😉
Rozprężalnia 😉
kiara   Wczoraj to historia, jutro to tajemnica...
24 kwietnia 2012 14:06
galopada  napisz proszę do czego służy ten zielony sznurek na szyi, widzę go na Twoich pięknych zdjęciach już któryś raz i wciąż zachodzę w głowę czemu to służy i nie jestem pewna :kwiatek:
Możesz uspokoić moją ciekawość 🏇
kiara poczytaj sobie tutaj http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,1199.12300.html
Mozii fajne koreczki  😀
galopada_ a co się stało? i to jest Delia, tak?
ulcia_jg tak, to Delia. Jak była w Zakładzie to zakulała, pozniej miała niezdiagnozowaną kulawiznę i w sumie od 2008 roku to nie chodziła pod siodłem ( dwa czy trzy razy miała na sobie jezdzca). Ostatnio okazało się, że już wszystko w porządku więc wsiadłam  😉 ( no czyli nie chodziła 4 lata  😁 )

kiara juz Martuha ci podesłała link ale odpowiem. Ja na młodziakach ( i na tą rudą założyłam bo po takiej przerwie to jak młodziak) używam linki na szyję bo:
- nie wiedzą za bardzo o co chodzi z przejściami do niższego chodu więc zamiast działać samymi wodzami pomagam sobie linką,
- równiez u młodziaków pomagają w nauce skręcania,
- w razie zrywów np ruszeniem kłusem czy galopem z turbodoładowaniem linka zapobiega szarpnięciu za pysk w przypadku utraty rownowagi przez jezdzca ( bo przy takich zrywach można nie nadązyć za koniem ze swoim ciałem  😁 ),
- w razie brykania można się zaprzeć i nie dać się zrzucić  😁
  :kwiatek:
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
25 kwietnia 2012 13:56
No to czas na Mac Gaywera  🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
25 kwietnia 2012 14:12
Jeszcze parę fot Siwego z zawodów  😉
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
28 kwietnia 2012 11:52
Taki tam Mac Gaywerek z Emilką podczas "sesji"
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się