Podziękowania

Dobry wieczór wam wszystkim życzę miłego udanego wieczorka , niech wam się pięknie darzy
Witam pięknie wszytkich użytkowników wspaniałego portalu o rumakach RE-VOLTA .pl . Każdy obecnie ma swoje ogromne problemy jak przy korycie jest pis . Moi drodzy jak pięknie wspominam czas jak byłem czynnym zawodnikiem skoków , wkkw , jak prowadziłem treningi . Brakuje mi tego strasznie . Samo życie werefikuje nasze marzenia , tęsknoty itp . Wiecie kochani jak ja się cieszę że mam swoje skromne małe mieszkanie komunalne 2 pokoje , kuchani , łazienka . Wiem że może jestem wciąz monotematyczny ale trzeba się dzielić szczęściem z innymi . Życzę wam wszytkim i waszym rodziną zdrowia , samych sukcesów życiiwych i oby wam się pięknie darzyło w życiu . Może kiedyś doczekam takiego czasu że częś użytkowników z re-volty .pl uściskam gdy zorganizujemy spotkanie przy grilu alesz by było pięknie moim kochani ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Witam pięknie was wszytkich życzę udanego , miłego rodzinnego wypoczynku
Dzień dobry moi kochani z Re-Volty .pl. Jest taki czasem czas na swoje przemyślenie , wspomnienia itp tak i mam jak tak . Dobie cyberprzestrzeni na różnych nosikach informacji i w dobie wyborów króre się odbędą 15 pażdziernika wciąż brakuje nam czasu . Pamiętajętajcie że nigdy nie zapomnę o was . Zawsze jest fajną sprawą jak spotkam swoich znajomych z dawnych lat . Mój były champion gonitw płotowych Viritim nie żyje . Dostałem o śmierci Virka od ANI z Aglii co ma dużo swoich rumaków i jeżdzi konkursy skoków wieloma sukcesami . Byłem u Viritima kilka raz w Szarłat za Ostriołękom na zaproszenie właścieli Virka . Było mi bardzo przykro że nie poinformowali że Viritim cięszko choruje . Smutna prawda nie ważen kto kim jest ale jaki dla innych . Moi przyjeciele , znajomi ze wspaniałego portalu o rumakch życzę wam waszym rodziną ; zdrowia , samych sukcesów zawodiwych i oby wam się pięknie darzyło .......................
Dzięń dobry wszytkim . W czoraj po latch rozmawiałem z moim kolegą Markiem Lipiński co razwem jeżdzieliśmy skoki , wkka a obecnie jest trwenerem w Toruniu . Poinformował mnie M.L na skapypie że wraz z Arurem Boberem bedą pisać książkę w necie o trenera i jeżcach w Polsce . Dostał Marek L od córki śp naszego tenera majora Leona Burniewicza materał na tą książkę . Ola B bo tak ma napimię córka majora trenera L. B tez mieszka W Toruniu na ulicy Szajbornej 13 jak lata temu tam do swojego mieszkania zapraszał nas nasz śp trener ,nie i śp Pawła C powiwem nie skromnie nasz śp trener , major L. B bardzo nas lubł tworzyliśmy trzon naszego klubu jeżdzeckiego . Pięknie opowiadł nasz śp trener o przedwojenych czasch jak jeżdził konkursy skoków , wkkw . Ach jakie to były cudne chile obcoawanie z takim człowiek jak nasz śp trener . Owiem się czy jego śp terera majora Leona Burniewicza tam jeszcze mieszka to tam pojadę o ile jest akutalny adres . Życzę wam wszytkim waszym roidziną zdrowia , uśmiechu jak obudzimy się w praworzadnej słonecznej ojczyznie i bez kłamaców afwerzystów wszlkiej maści pisu
Dzień dobry moim przyjaciele , znajomni . Mój kolega obecnie trener Marek L z którym jeżdziłem konkursy skoków i wkkw piszę wraz z Arturem B w internecie książkę o moim i ich ternera śp traner major Leon Burniewicz . Marek L mieszka w Toruniu gdzie mi mieszkał nasz śp trener Major L. B . M. L dostał od córki śp trenera majora L. B Oli dużo materiału o naszym tre. majorz L.B . Umarł w wieku 99 lat akurat byłem w wojsku w stanie wojennym w Sandomierzu jednosce desantowej przeprawowej w Sandomierzu . Córkę mojego trenera też znam była klilka razy u ojca śp trenera majora L. B na szych treniogach i jak byłem w ich domu w Toruniu . Nasz śp . tr, maj. L. B leży na cmetarzy wraz ze swoję żoną Urszulą przy ulicy Żwirki Wigury w Toruniu . Jak będzie lato to tam pojadę . Zdaję sobie sprawę że to co pisze to mały chwityliwy temat ale dla mnie to ogromnie ważny temat .Po drugie trenował mnie legenda polskiego jeżdziectwa śp trener major Leon Burniewicz .Dziękuję wszystkim co doczytali mój post i życzę wam waszym rodziną dużo zdrowia i oby wam się pięknie darzyło w życiu see you later

zdjęcie2701.jpg zdjęcie2701.jpg
Dobry wieczór mojej rodzinie z re-volty .pl . Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzienia życzę wam waszym rodziną oby one były ; w zdrowiu , milości radości rodzinnej , oby uśmiech gościł na waszych twarzach w tych magicznych ąświąt



zdjęcie1858.jpg zdjęcie1858.jpg
Mój śp trener major Leon Burniewicz mawiał jaki najazd taki sok
zdjęcie3285.jpg zdjęcie3285.jpg
Witam pięknie mich przyjaciół , moich zbnajomych . W nadchodzący czas świąt Wielkanocnych życzę wam i redacji aby były one w zdrowiu , milości , radości rodzinnej . Nie chcę zapeszać ale wszytko mi się dobrze układa w życiu . Obiecuję jak sfinaluzuję wszytko na pewno wam napiszę o tym . Moi drodzy nigdy o was nie zapomnę tworzymy jedą rodzinę konarską . Życzę wam oby pięknie wam się darzyło w waszym życiu.
Witam wszytkich użytkowników wspaniałego portalowi o rumakach RE-VOLTA.pl . Życzę wam waszym rodziną dużo zdrowia i oby wam się pięknie darzyło w waszym życiu
Dzień dobry wszytkim . Miałem to szczęście że Marek L też był uczniem mojego śp trenera majora Leona Burniewicza . Ma kontakt z córką śp mojego trenera , majora L.B . Marek L w raz z Arturem B przy dostępie materiałów od córki śp trenera Aleksandry B napisali wirtualną książkę o przed wojennych jeżdcach . Moi kochani interenalci z RE-VOLTY .pl niech wam się pięknie darzy w waszym życiu przy najpięknieszej pory roku jakim jest wiosna
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się