Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Mam zestaw Jarpola w kolorze morski błękit na kasztanie 🙂


wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
07 lipca 2014 12:18
aniaagre, kasztany w niebieskim, uwielbiam!

Widział ktoś jakieś zdjęcie gniadego w Big Square, Next Generation, raspberry?
I gdzieś przecenione czapraki z Platinium? Ewentualnie czarny Big Square Stripes black z jesień/zima 2013? DL?
wątek zamknięty
tulipan,  Ja się podpisuje pod kujka,- odwrotne kolory na koniach! 🙂
wątek zamknięty
tulipan - burgunt świetnie na obu koniach 🙂
aniaagre - super wiosenny zestaw na rudego konia 🙂

Ja niestety nie mam nic nowego, ale odgrzebałam stare zdjęcie w cottonie mango 🙂



I jeszcze wrzucam nowy nabytek - kantar Lauria Garelli - jest świetny! Za uszkami i na nosku mega mięciutki, a całość wygląda wg mnie elegancko 🙂

wątek zamknięty
Livia, huzarova, anai, xxagaxx, RatiNa, :kwiatek: dzięki za opinie.
tulipan, wg mnie burgund na gniadym tak, ale na skarym nie. Pierwsze połączenia kolorów idealne 🙂
aniaagre, kurczę, cudny odcień, do pyska mu 😍
Ratana, łee, w pomarańczu nieee... 😉 za to kantar bardzo ładny 🙂
wątek zamknięty
Ratana kantar obłędny, mam i uwielbiam, najpiękniejszy na tyle, że mam drugi, gdyby ten umarł i nie dało się już kupić.
wątek zamknięty
A my mamy foty Bondzia w wersji navy/green...chyba 2lata jak nie wiecej mamy ten czaprak a dopiero wczoraj doczekał się rozdziewiczenia 🙂



wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 lipca 2014 19:04
aniaagre, bardzo ładny kolor ten błękit 🙂

Ratana, świetny kantar, bardzo fajnie wam pasuje 🙂

krysiex, super wam w takich kolorach 🙂
wątek zamknięty
krysiex213 widziałam na żywo w Kraśniku. Piękna para  😉
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
07 lipca 2014 19:29
Ratana, ładnie siwemu w Mango, podoba mi się ten kolor, ale dosyć odważny 😉
krysiex213, nie znoszę zieleni, no nie i koniec, ale na takim ładnym koniu nawet zielony wygląda dobrze 😉

Jako, że po przeszukaniu całego internetu nie znalazłam Raspberry na gniadym, to mam prośbę!
Czy mógłby ktoś ubrać Ptysia:


w:


🙇
wątek zamknięty
arivle, proszę, tak na szybko 😉 Swoją drogą, nie spodziewałam się, a całkiem mi się podoba!
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
07 lipca 2014 20:45
wymodelowana, dziękuję! :kwiatek: Chyba chcę ten czaprak…

No to brać, czy nie brać?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
07 lipca 2014 20:48
arivle, bierz!
wątek zamknięty
help! czy ma ktoś fioletowy pad yorka i może doradzić, jakiej firmy owijki do niego pasują?  :kwiatek:
ps. chodzi o fiolet fiolet, nie lavender😉
wątek zamknięty
Ratana, chodzi za mną ten mango, a Ty jeszcze podjudzasz takimi pięknymi zdjęciami...
A kantar BOSKI! 💘 Przepadłam, jedyne co mnie powstrzymuje to (kasa, kasa i kasa :hihi🙂 to, że paski na kropkach mogą nie robić takiego efektu wow jak na siwku
arivle, taki... sztuczny jakiś. Kolor OK, materiał ble IMO 😉
wątek zamknięty
Zielony pad - Jarpol
Zestaw Batman - Asaga
wątek zamknięty
thepones,  na Twoim zwierzaku ten jarpol wygląda bardzo ładnie,  szkoda ,że nie wstawiłaś zdjęcia razem z owijkami- w komplecie jest super 😀

arivle, kolor ok,  ale materiał jest okropny.
Ratana, fajnie w mango!  I kantar faktycznie elegancki 🙂
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
08 lipca 2014 06:24
arivle ten czaprak jest śliczny tylko do pierwszego prania, materiał się zwija jak folia, przeciera i wygląda jak worek na śmieci wielkogabarytowe. Lepiej znajdź sobie cotton w takim kolorze bo szkoda kasy. Gniadosz za to przepięknie wygląda w brązie

wątek zamknięty
Dziękuję za miłe słowa 🙂 Rudy to ten typ któremu we wszystkim ładnie  🤣
Mam jeszcze gniadego w śliwce Caball 🙂
w cieniu:


i w słońcu:
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
08 lipca 2014 08:37
Rudzik, a tunrida chyba nie narzekała?
wątek zamknięty
harja, anai dzięki  :kwiatek:
equi.dream to widzę, że obie jesteśmy fankami tych kantarów 🙂
ej_anka ja dorwałam kantar na wyprzedaży, więc wiesz... ;> no i mój poniekąd też ma "kropki" (hreczkę) 😀
krysiex całkiem przyjemny ten polopad 🙂
arvile - dzięki, my lubimy odważne kolory  😁 ten róż mi się mega podoba, ja bym brała na Twoim miejscu 🙂
aniaagre w komplecie z białymi ochrami ten caball prezentuje się szałowo!
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
08 lipca 2014 09:45
Olson nie podejrzewałam że to możliwe, ale chyba faktycznie mój kantar też Grubego obtarł  😵 co prawda u nas jest taka sytuacja, że kantar jest na styk bo kupiłam FULL ale Gruby ma łeb jak kowadło, no niemniej jednak nie mogłam uwierzyć, dopóki nie zobaczyłam Twojego postu  🤣 i też obtarł się pod brodą i pod okiem

huzarova pięknie w lightblue!

Juliadna Fuerte sam w sobie jest tak piękny, że nie potrzebuje żadnych szmat  😁

espero prześlicznie!  💘

harja Kuba jest obłędny  😍 w co byś go nie ubrała. Aczkolwiek jako że od jakiegoś czasu jestem fanką styp, to bardziej mi się widzi w winterred

protoniasta zostawiaj! jest super 😀

sonatka bardzo elegancko w obu 😉

tulipan a mi się pierwsze połączenie bardzo podoba  😀

Ratana mam ten kantar, co prawda w innej wersji kolorystycznej, ale też na siwka, i baardzo mi się podoba 🙂

arvile nie jestem pewna co do raspberry, ale w tej Ance ze zdjęcia obłędnie  😍


u mnie w szafie za to grzecznie czeka Caball Prestige czarny i Cotton Mauve, muszę tylko kogoś z aparatem do stajni zaciągnąć  😀iabeł:
wątek zamknięty
sacramentia  :kwiatek: Poproszę w pierwszej kolejności cottona bo się przymierzam do niego  😁
wątek zamknięty
aniaagre
wyglądacie mega w tej śliwce + białe ochraniacze!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 lipca 2014 10:04
arivle, moim zdaniem, choć osobiście cerat nie lubię, będzie wyglądało fajnie - i to jest bardzo ładny kolor 🙂

thepones, fajny ten Jarpol 🙂

aniaagre, śliwka boska!

sacramentia, ja też chętnie Mauve obejrzę 🙂
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
08 lipca 2014 10:55
emptyline nie wiem, może ja trafiłam na jakiś felerny egzemplarz, ale po pierwszym praniu przy pikowaniach materiał zwinął się jakby był przygrzany żelazkiem (pranie w 30 stopniach, w zwykłym delikatnym proszku, na 800 obrotach- jak wszystkie eskadrony) Po 3 praniu poprzecierał się na lamówce do białości, jakby cała woskowa warstwa zeszła. Wyrzuciłam, bo nie nadawał się nawet na sprzedaż
wątek zamknięty
Rudzik,  🤔
Ja nie rozumiem tego fenomenu - tyle kasy i taki badziew w sumie jednorazowy  🤔wirek:
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
08 lipca 2014 13:09
Rudzik, 800 obrotów to bardzo dużo jednak. To może być powód, tak mi się wydaje.
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
08 lipca 2014 14:01
wszystkie cottony a nawet platinum do tej pory wytrzymały takie obroty (moje staniki z koronki też wytrzymują). Mam czaprak z podobnego materiału, ale marki equitheme, ciurany niemal rok i działa bez zarzutu, nawet po tych 800 obrotach. Może ten model eskadrona był jakiś felerny.
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
08 lipca 2014 14:32
Rudzik to pewnie faktycznie z tym konkretnym egzemplarzem coś nie tak. Co prawda nie wiem dokładnie, bo najnowszego Eskadrona mam z kolekcji z 2010 roku - obecnie wychodzące mi się nie podobają i nie mam okazji przekonać się, jak one jakościowo. Ale fakt faktem, że mam różne czapraki, różnych firm i wszystkie piorę w pralce na 600 lub 800 obrotach, w zależności od tego, jak są usyfione. I nic. 🙂 A pralka bywa zdradliwa, między innymi jedne ochraniacze mi już rozdarła, więc jakby miało się coś stać, to by się już dawno stało.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.