choco hopper Wild West - kolekcja figurek

Pare dni temu odkrylam w Lidlu 'podrobki' kinder jajek - choco hoppery. Pakowane po 3, koszt cale 4,50, a ile radosci 😜 W kazdym jajku jest figurka (do zlozenia) konia, lub czlowieka. Dzisiaj ide po kolejne i juz nie moge sie doczekac 😂
Czy ktos moze oprocz mnie wciagnal sie w dziecinne zbieranie figurek? Jakby tak, to ja mam do wymiany Oskara i Pilgrima 😁
Wklejam zdjecia, zeby Wam pokazac jak to wyglada, a noz ktos jeszcze sie wciagnie 😀
Aha, jeszcze tylko dodam ze bylam nastawiona na badziewne, niestabilne figurki, a jest wrecz przeciwnie - sa naprawde dobrze wywazone.
aaa! jadę dzisiaj do lidla😀😀😀
Seksta   brumby drover !
10 września 2009 10:13
ja też 😀
trzynastka   In love with the ordinary
10 września 2009 10:17
aaa! jadę dzisiaj do lidla😀😀😀



ja też 😀
dzisiaj zlot voltowy w lidlach całej polski  😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 września 2009 10:20
sienka, Ja lece dzisiaj do lidla 😅
Ale fajne 😀
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
10 września 2009 10:57
chyba ZARAZ pójdę do Lidla 🙂
fajne są
AAAAAAAAAAAA!!

Zabiję Cię- Po co mi to pokazałaś 🤬
Wieczorem robię nalot na Lidla 😁

A czekoladki chociaż dobre? 😂
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
10 września 2009 12:20
Rewelacyjne są 🙂
Dołączam do atakujących lidla 😀  😁 🤔wirek:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 września 2009 12:28
3 paczki na pewno wezme 😁
o, a juz myslalam ze jestem jakas nienormalna, uspokoilyscie mnie troche 🤣
czekoladki nie sa zle, chociaz moze mi smakuja bo jestem na diecie i staram sie nie jesc w ogole slodyczy, a tak dawkuje sobie po pol jajka dziennie wiec to dla mnie rarytas 😁

Laguna, nie bij, nie chcialam 😉

to jak juz bedziecie miec powtorki to ja jestem chetna na wymianki.
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
10 września 2009 13:00
biegnę zaraz do lidla 😜
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 września 2009 13:26
sienka, Zaraz tu wytworzy się nwa moda. Zamiast karteczek na wymianę to będą koniki z lidla 😁
Dobrze, że nie wiem, gdzie jest u mnie Lidl  😎
a ja wiem. i ciekawa jestem czy u nas będą 😀 obszukam 😀
Szepcik- pomóc Ci szukać? 😉 😁
Tutaj masz cała listę sklepów Lidl w Krakowie. Kliknij tylko na kod pocztowy najbliższy Twojemu:
http://213.144.6.110/lidl/lidl.pl/search.do;jsessionid=7CD12FA6B43962D2C95960732518C77C

(wiem jestem okropna kusicielka 😎 )

My jesteśmy jednak nienormalne 😂

Koniki dołączą do mojej już całkiem pokaźnej kolekcji figurek końskich. Jak tylko znajdę w którym kartonie na przeprowadzkę je załadowałam to Wam obfocę 😀
Laguna wiedziałam, że ktoś mi "pomoże"  😎
In.   tęczowy kucyk <3
10 września 2009 14:20
Dzięki za link Laguna 😎 Biegnę do Lidla 😀
sienka, ja i madźź tez to odkryłysmy jakiś czas temu :P Gromadzimy teraz alternatywną stajnię u nas w stajni😉

A u Ciebie tez tak zawsze jest, że w jednym opakowaniu sa dwie takie same figurki?
My mamy już Pilgrima, Stike'a x2, Spiritax2, Oskarax2 i Billax2
nie, jak na razie w zadnym z pudelek nie mialam powtorek. Zawsze 3 rozne.
tez sie zbieram do lidla 😎
a ja chyba jestem nienormalna, bo jak dla mnie takie figurki to tylko skupisko kurzu  😀

nawet jakby mieli mi doplacic, to bym ich nie chciala  😎
i dobrze mi z tym 😉
szepcik, na kobierzyńskiej😉
mery, nam tez figurki niepotrzebne, do domu nie mam zamiaru ich zabierać, ale jest frajda przy otwieraniu jajka :P Na wieczory w stajni  😁
mery, nam tez figurki niepotrzebne, do domu nie mam zamiaru ich zabierać, ale jest frajda przy otwieraniu jajka :P Na wieczory w stajni  😁


dobra, takie wspolne wieczornie otwieranie i zabawa jajami ( 😁 ) to ok, ale nie potrafie zrozumiec tych tlumow, co tu sie zarzekają, ze kupia od razu po n pudelek, zeby miec cale stado 😉
oczywiscie nikogo urazic nie zamierzam 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 września 2009 16:28
Ja byłam w lidlu sprawdzić czy są... No i są 😀
Ale jak na złość kasy zapomniałam, a teraz nie chce mi się już wracać :]
Ja wrecz nie znosze wszelkich durnostojek, wiec sama sobie tez sie dziwie 😁
Trzymam je w pudelku, pudelko w szafie.
Ale za kazdym razem jak otwieram jajko czuje taki dreszczyk jak w dziecinstwie, kiedy sie otwieralo kindera 😂
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
10 września 2009 16:46
Jakie faaajne 😀
Seksta   brumby drover !
10 września 2009 19:06
haaa bylam dzis, kupilam i mam:

-siwy brykajacy
- taki kowboj w niebieskim stroju z 'wymiennymi nogami',siodlem i lassem
- shire gniady

ie  😅 😅 ahahahaha wszystkim wreczalam jajka z tekstem "otwierajcie szybko, jedzcie czekolade i dawajcie mi zabawki!!!"
Seksta przecież te jajka są pyyycha 😀iabeł:
W naszym przypadku ja zjadam jajko, a w tym czasie Alice składa koniki 😎 Wszyscy w stajni się śmieją, że dziecinniejemy na starość 😂
Seksta   brumby drover !
10 września 2009 19:22
Madźź. Możliwe, że są pycha ale po ostatnim obżarstwie mam wyrzuty sumienia i ich nie tykam 😀 nie wspominajac o wysypce po czekoladzie haha.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
10 września 2009 20:26
A ja myślałam że jestem nienormalna zbierając figurki Ice Age 3 z kinder niespodzianek  😁 Jak dobrze wiedzieć, że nie jestem jedynym dorosłym dzieckiem  😉
Przez Was moją dietę szlag trafi. Idę jutro do Lidla i po cichu mam nadzieję, że tych jaj nie będzie. Bo jeśli będą, ojjj, biada mi  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się