Facebook -czy ktoś korzysta?

Wchodzisz tutaj [foto] i klikasz nieprzeczytane. Wyświetli Ci to, co masz nieprzeczytane. Możesz kliknąć później "odznacz jako przeczytane"
Mam nadzieję, że jakoś pomogłam 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
06 stycznia 2013 22:09
Dzięki! Na razie wygląda na to, że działa. 😀
madmaddie, maiiaF, dzięki za informację! 🙂
czy możliwe jest, że 8 znajomych, którzy pojawiają się w tej miniaturce odnośnika do całości znajomych, znajdującej się w osi czasu koło danych, to Ci znajomi, którzy jako ostatnio odwiedzali dany (mój) profil?
wendetta, u mnie to raczej się nie sprawdza, więc wątpię 😉
wendetta, też o tym ostatnio myślałam. W sumie u mnie się zawsze zgadza 😉
ja wlasnie odkrylam, ze na osi czasu po srodku jest taka kreska na ktorej sa kropki, ktore to sa postami z jakichś zamierzchlych czasow. masakra, poznajdowalam dziwne posty z 2009 roku 😉
Obiło mi się o uszy,że mozna teraz prowadzić normalne rozmowy (takie jak przez tel.) na fejsie, wiecie coś o tym  🤔
Edy, można prowadzić wideo rozmowy 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 stycznia 2013 21:46
Na facebooku są ikonki: znajomi, zdjecia, mapy, lubię to. Tak jak na poniższym zdjeciu. Mogę w ikonce "zdjecia" wybrać sobie inne zdjęcie żeby pokazywało się, a nie zdjęcie bulka, na którym zostałam oznaczona?
JARA, jak wejdziesz w to zdjęcie to zaraz pod datą masz przycisk, który mówi coś a'la że zdjęcie może być widoczne na osi albo nie. No i zaznaczasz 'schowaj na osi' (nie wiem jak to dokładnie brzmi bo nie mam facebooka po polsku)  😁
edit: ale wtedy i tak pokazuje się następne zdjęcie.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 stycznia 2013 23:42
cała prawda o facebooku 😁 😁
Mogę w ikonce "zdjecia" wybrać sobie inne zdjęcie żeby pokazywało się, a nie zdjęcie bulka, na którym zostałam oznaczona?Możesz dorzucić jakieś swoje zdjęcie i się na nim oznaczyć. Na chwilę działa - póki ktoś nie oznaczy Cię na innym... Lepszego sposobu póki co nie znam.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 stycznia 2013 14:08
Dzięki! Oznaczenie podziałało! 🙂
Da się zablokować możliwość wysłania mi  wiadomości przez ludzi, których nie mam w znajomych? Wiem, że można blokować poszczególne osoby, ale ja po prostu nie chcę takich wiadomości wcale... :kwiatek:
kortina, ustawienia-> ustawienia prywatności-> jak nawiązujesz połączenia-> edytuj ustawienia-> kto może wysyłać do Ciebie wiadomości na facebooku?-> publiczne-> zmieniasz na znajomi albo znajomi znajomych 😉
maiiaF, wielkie dzięki, szczerze mówiąc, nie wiedziałam nawet czy jest taka opcja  🏇
opolanka   psychologiem przez przeszkody
21 stycznia 2013 13:17
a można wyłączyc mozliwosc oznaczania na zdjeciach?
Można. Wchodzisz w ustawienia prywatności, po prawej stronie wybierasz polecenie "oś czasu i oznaczanie" i tam ustawiasz kto i czy w ogóle może cię oznaczać.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
21 stycznia 2013 13:50
gllosia, dziękuję 🙂
Mam wielką prośbę! zagłosujcie na przepis mojego przesympatycznego kolegi, który świetnie gotuje! Brał udział w Masterchef;]
https://www.facebook.com/blogerchefpl/app_130340883708703?app_data=work_72821?
poszło! 🙂
dzięki! chcę by dotarł do finału!!!
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 stycznia 2013 18:22
Czy tylko mi nie działa FB?
Misskiedis mi działał i wczoraj wieczorem i działa dziś 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 stycznia 2013 11:56
Mi się później "odblokował", jak wchodziłam na fb to pisało że nie może załadować strony itp a później nagle działał 🤔wirek:
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
25 stycznia 2013 20:38
pomóżcie
czy da sie zobaczyc jakie osoby lubia strone internetową , która jest połączona z facebook

http://huculymazury.manifo.com/
na samej górze jest , że mozna polubic , chciałabym zobaczyć kto polubił , jest w ogóle taka możliwość ?
Jak wejdziesz na ich stronę na FB, zobaczysz, czy lubi ją ktoś ze znajomych.
Resztę widzi tylko założyciel strony.

http://www.facebook.com/huculynadtajtami?fref=ts
Życie zmusiło mnie do zapisania sie na fejsa... buuu 🙁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 stycznia 2013 20:31
Dodofon, dobrze,że nie do goldenlina albo linkedina 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się