Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

Kasija, taka hala się marnuje heh.. 😉

Mąka, nie mogę się przyzwyczaić 🙂 dziewczyny usilnie ćwiczą ale na razie daleka droga 😀
Lov   all my life is changin' every day.
22 kwietnia 2013 18:03
Zapamiętajcie sobie dziewczyny jedno- nie wsiada się na konia, który miał 2 dni wolne, kiedy w stajni są dni ułana, i owi ułani napieprzają po całym hipodromie z wrzaskami, pełnym galopem i wymachując szablami 😁 Bo skutkuje to koniem odskakującym, wyskakującym, przeskakującym i innymi 😎

Swoją drogą, nie jeździłam 2 tygodnie, wczoraj Gad chodził świetnie, a dzisiejsze skoki to już jedna, wielka porażka... Po parkurze szedł ze mną jak z gównem. Wsiadł trener i koń w dwóch paluszkach 👿 Nie widzę moich Mistrzostw Wlkp. w środę, a AMPy wrocławskie też stoją pod znakiem zapytania... Ehh, nadal mi wena jeździecka nie wróciła 🙁
Lov gdzie tam! jedziesz wrocławskie AMPy koniecznie! chce w końcu zobaczyć na żywo Gada i Ciebie, ofc 😉

Aaaa! muszę się pochwalić! Dzisiaj z Kometą pojechałyśmy w teren, byliśmy na górkach crossowych i był szał. Czułam każdy mięsień kobyły, a szła jakby teren znała od podszewki - luźna licka i let's go! Jestem zachwycona, bo tereny w jej wykonaniu to było raczej walka o przetrwanie..
mój koń dorasta? 🤔
🏇
No dzien dobry rekreantom po przerwie!😉

z racji zawirowan prywatno-zawodowy nie mialam czasu sie udzielac ale sledze!

Mąka
jak wy szalowo wygladacie!!  😜 oczy oderwac nie moge, szal pal, az nieprzyzwoicie!!
Moon Dery wyglada jakby w ogole nie mial przerwy, fantastico!
Kasija No sama slodycz  😍 dokazuje ta mlodziez?😀
wistra ogromne gratulacje z okazji powrotu w siodlo! zapowiada sie na dluzej?🙂
Dzionka Dzią celebrytko, puchne z dumy jak na was patrze, fruwasz jak szatan  😅
Hermes Kucka jest niepowtarzalna i widze ze masz niesamowity fun z jazdy! a to dzierzawa czy jakies inne uzytkowanie?🙂😉)

Moj Losiu zmadrzal na wiosne 😀 Zrobil sie (tfu tfu) ukladny i grzeczny, mniej odpala wrotki, nawet odwazylam sie na nim podskoczyc mikro kopertke i jestem mega pozytywnie zaskoczona, bo chyba wyczul ze mam serce w gardle i nie oddycham i byl niezwykle przyjemny 😀
No i prosze panstwa, wykonalam epokowe zdjecie pt. siedze na koniu tylem! TADAM :P
Lov   all my life is changin' every day.
22 kwietnia 2013 19:22
Shantowa, ja bym bardzo chciała, ale niestety moja uczelnia nic nie dofinansowuje, swojego transportu nie mam, więc jeśli nie znajdę kogoś do przyczepki, to wydać 1200 zł na transport- średnia opcja 🙁
Ja się pokażę w wątku 🙂 Nie ze swoim gamoniem,ale jestem z niego bardzo zadowolona ! 😀
Wybaczcie za nie skoordynowane ruchy,ale siedziałam pierwszy raz od 2 lat w skokówce  😁

Moon   #kulistyzajebisty
22 kwietnia 2013 19:44
faith, chyba mnie z Mąką pomyliłaś, ale dziękuję, Barbowi faktycznie wiosna służy  😉

Wiem, że nie możecie już patrzeć, ale jeszcze mam deko fot...  😀iabeł:


Bliżej nieokreślona mina  🤣


Bliżej nieokreślona mina vol. II

Moon, pewnie ze pomylilam, z rozpedu rzecz jasna... przepraszam  😡
Ja w końcu może zacznę się coś więcej udzielać zamiast tylko czytać.  🙂
Kocham moje życie rekreanta.
Moon, tak z troski :kwiatek: - wyreguluj sobie zapięcie w kasku, takie luźne nic nie daje w razie upadku. Raz mi w locie kask zleciał z głowy, na szczęście spadłam na bok, ale to mnie nauczyło, bo gruchnęłam nieźle, aż ziemia jęknęła 😁.
Konwalia ale ładna z Ciebie dziewczyna! 🙂 I wreszcie zmieniłaś ten okropny avatar! 😉

Dzionka gratulacje! Ekipę kibiców miałaś naprawdę niezłą 😀

Moon ja tam mogę na Was patrzeć bez końca! 😍

My się w sobotę przypadkowo załapaliśmy na fotkę. Siwy kucorek po lonży 🙂



Moon   #kulistyzajebisty
22 kwietnia 2013 20:01
ankers, przypominam sobie o tym, zawsze jak już włożę i zapnę chełma - a że przeważnie wtedy mam już założone rękawiczki, koń obok stoi osiodłany... to nie chce mi się znów zdejmować i regulować.  😡 A wiem o tym doskonale, że powinnam, widziałam jedną glebę na ES, gdzie kask spadł delikwentowi na kark i mało się nim nie udusił.  🤬
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
22 kwietnia 2013 20:06
Lov, będzie dobrze, jedź! 🙂
faith, miło, że się podoba :kwiatek: i fakt, fun z jazdy mam niesamowity, chociaż są momenty, że klnę pod nosem, bo Złotko jest bardzo do pchania, aczkolwiek teraz będziemy bacznie trenować z fajnym trenerem, ale przede wszystkim zabawa 🙂 i fajny Łosiu 🙂
Szarlotka., fajny koniuch 🙂
Moon, jestem w Was zakochana po uszy, idealną parę jak dla mnie tworzycie 💘
Czekoladowiec, podoba mi się Twój koniu 🙂


A ja u kucynki będę dopiero w środę, podrepczemy coś, od skoków na razie odpoczniemy 🙂 może wysępię jeszcze kilka zdjęć z soboty, cobyście mogli się pośmiać co się z kucykiem wyprawia 😁
ashtray, jaki on tam siwy, więcej ma już kropek niż siwego 🙂

Moon, ostatnie zdjęcie cudowne 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
22 kwietnia 2013 20:08
O mam takie 💘 

Burza no tak, nie siwy, tylko pstry. 😉 Btw, próbowałam Twojego grzańca. Gardło boli nadal, ale trochę mniej. Jest lekka poprawa. Powinnam na noc jeszcze jednego sobie strzelić. 🙂
Hermes dziękuje, ale niestety nie mój, jak na razie dzierżawiony do grudnia, ale potem zobaczymy  🙂
ashtray, byle byś w alkoholizm nie wpadła 😁 pewnie że pomaga! jeszcze można walnąć plasterek pomarańczy do smaku 😀
faith No w końcu doczekałam się jakiś wieści co tam u Ciebie 😉. Gratuluję spektakularnego zdjęcia "siedzę tyłem", ale czy masz może jakieś z jazdy? Chętnie bym pooglądała.
Hermes Świetnie do siebie pasujecie.
SzarlotkaO i o Tobie też myślałam 🤣. A jak Ci idzie z Babką?

A ja powoli zaczynam wierzyć w swoje jeździectwo, bo ludzie mówią mi, że fajnie pracujemy 💃.
Mi się bardzo spodobała ta metoda na przepalanie bólu gardła 😁 Jeszcze mam miodek pitny w barku 😍
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
22 kwietnia 2013 20:18
basia16816, miło mi bardzo czytać takie pochlebiające komentarze na nasz temat :kwiatek: A Ty wyciągnij fotografa jakiegoś i się też pochwal koniowatym! 🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
22 kwietnia 2013 20:36
kilka dni temu Lolek zrobił mi niespodziankę  😜 pierwszy raz widziałam aby Lolo leżał w dzień  😍


Lov   all my life is changin' every day.
22 kwietnia 2013 21:01
juliadna, ja zawsze myślałam, że on taki czyściutko siwy jest, bialusieńki, a tu ma jakieś dziwne plamki 😀
Ja co prawda rzadko się udzielam, ale aż nie mogę wytrzymać-po całej zimie spędzonej w terenie, spodziewałam się masakry w pracy na ujeżdzalni..a tu? Bandzior śmiga aż miło  💃 luźny, uważny, po prostu widzę że mu się chce 💘

Wstawiam jedno z weekendu, bo jakość nie powala 🙄


Przy okazji, żeby nie było mi zbyt pięknie, szanowny pan koń stwierdził, że diamenciki są fe i skutecznie się ich pozbył. Cudownie ktoś to przykleił 😵


Wojenka   on the desert you can't remember your name
22 kwietnia 2013 23:52
ashtray, dawaj więcej piegusa!

juliadna, uroczy  😉
ashtray, czyżby siwy trochę utył? pięknie wygląda 🙂
O, Czekoladowiec!
Ty jeździłaś w niedzielę ze mną? Świat mały  😂
Wojenka niestety więcej nie mam. Przypadkowo załapaliśmy się na tą fotkę. 😉

Martolina Dzięki! Ciężko mi powiedzieć czy utył, bo widzę go codziennie. Pączkiem ani pakerem to on nigdy nie był.
Mąka rozumiem,że czuje ,że do autorytetów Twoich Ci jeszcze kawałek. Ale naprawdę miło się Was  ogląda  🙂
faith Dzięki. Chwilowo mała nie dokazuje 😉 Wcześniej biegała po boksie teraz już spokojniejsza bo wyszła i pobiegała. W końcu daje się trochę podotykać, ale na swoich warunkach 😁
Ten Twój łosiu baardzo w moim typie. Lubię tak zbudowane konie. WIosna widać mu na dobre wyszła skoro zrobił się taki grzeczny 😀
Też często robię siedzę na koni,... ale tyłem jeszcze okazji nie miałam haha
Hermes to pierwsze zdjęcie idealne do ramki 💃
Shantowa to super! A kiedy tu Nas nawiedzisz z fotkami jakimiś? Dawwnoo Komety nie widziałam. A chętnie bymzobaczyła ciotkę mojej małej smarkuli 😁
Czekoladowiec fajnie wyglądacie razem! 🙂
Na drugim zdjęciu przypomina mi pewną kobyłę.
wistra tak, wsiadlam pod koniec twojej jazdy :-)
Kasijanawet mi nie mów, duzo osób myli go z klaczą  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się