Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

quantanamera, a nie kulal nic ? skoro tak wygląda koń lekko pracujący to pełen szacun !  👍
gryglodor, pokazuj młodego z całości  😀
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
07 kwietnia 2013 07:05
Quanta-Twój Rudy Rudolf to mój ideał  😍 Ten koń jest przegenialny, zawsze jak widzę jego fotki to chcę go wyjąć z monitora i sobie mieć takie ciacho  😜

Młoda nie pracuje nic, a nic, ale jest bardzo aktywna na wybiegu więc może dzięki temu utrzymuje taką wyfitowaną, ale zaokrągloną sylwetkę  😁 Na szczęście nie łapie brzuchala, ale masy mogłaby nabrać, chociaż to myślę kwestia czasu. Jej rodzeństwo też późno dojrzewało (nawet bardzo późno)

ankers-wiesz ja teraz też mam pełno śniegu, a pod spodem błoto rozłażące się pod kopytami  🙄 Byle do wiosny  😜
gryglodor-ale już duży chłopak z niego, pokazuj całego. Chyba spory jest jak na swój wiek  🙂
A mój najmłodszy za mniej więcej dwa tygodnie też będzie kończył rok 😲 Miałam w planach się do niego wybrać w ten weekend, ale pogoda średnia, a do Niderlandii jednak daleko. Następny termin w maju, jestem bardzo ciekawa, co tam na miejscu zastanę 🙂

Jedź, jedź bo dzieciaka nie poznasz... jeszcze podmienią hehehe
Mąka, Nie no małe srokate boskie chciał bym takiego cwaniaka w stajni 🙂
quantanamera, Rudy jest cudowny takie ciasteczko do schrupania.
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
07 kwietnia 2013 09:53
quantanamera,Rudy jest absolutnie idealny 😍
Mąka,hahah najbardziej mnie rozbawiło jak krok po kroku znalazłaś sposób na spadanie-raz,drugi,trzeci zjeżdżasz po szyi aż tu nagle cap! za tylni łęk 😀
mils   ig: milen.ju
07 kwietnia 2013 10:05
quanta Rudy wspaniały! 😜
gryglodor śliczny młodzieniec. 😀
Mąka kuc rządzi. 😁
Katharina to był postrach wszystkich dzieci 😀
harja ja wczoraj jak tworzyłam ten filmik, to wręcz plułam na monitor  😂 zrzucał mnie tak przepięknie, że moja która nagrywała wręcz płakała ze śmiechu  😉
darolga troszkę tak  😎
Lov kuc był mistrzem  😎
vanille kucyk nosił piękne imię Kwiatek  😂. No to fakt, ja od zawszę byłam zawziętą jednostką i bardzo irytowało mnie to, że ten mały gnojek tak mną pomiata  😤 Spadłam 8 razy, ale później już byłam taka zdesperowana, że tak łatwo się nie dawałam (co widać na filmiku, jak np. już leżę na szyi, ale dzielnie podciągam się za siodło  😜 )
quanta filmiki z kucykiem to moje ulubione filmiki od zawsze na zawsze  😀
gryglodor jej, toż to już duży pan koń! Wyładniał strasznie!
aszka na pewno bardzo dobrze uczył bezpiecznego spadania  😁, ale przede wszystkim jeździec musiał mieć charakterek, żeby nie iść do mamy i nie płakać, bo konik się rzuca 😀
lacuna bo ja już nie chciałam spadać! Ile można! Więc znalazłam sposób na ratowanie się przed fochami małego Kwiatuszka  🙂 Ale fakt, podciąganie się za siodło to chyba mój ulubiony moment, hahaha.
mils oj tak, haha.

Mam nadzieję, że was rozbawiłam, bo ja cały czas śmieje się do monitora i śpiewam where did you come from where did you go  💃
Niesamowicie mnie jednak zirytował youtube, u mnie na kompie nie ma takich drgań na tym filmiku  🙁
Dzięki dziewczyny, to jest moje oczko w głowie. 😉  💘

milusia, Kinia16322 niestety, nie mam go jako tako w całości, ale chłopak tak wystrzelił do góry w ciągu tych 2 miesięcy, że szok noralnie.  😁 jedyne co mam to mogę wrzucić:


mils   ig: milen.ju
07 kwietnia 2013 11:49
gryglodor śliczny jest, obyś miała z niego jak największą pociechę w przyszłości. 🙂
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
07 kwietnia 2013 12:21
rewir gratulacje 🙂 a skąd decyzja o zakupie?opowiedz coś więcej o koniu i więcej zdjęć 😀
Kasija cudeńko 🙂 gratuluje
quanta oba koniska świetne 🙂 a bryki widowiskowe 😀
rewir, amnestria, ash, harja, milusia, darolga, quanta, gryglodor, incognito wieeelkie dzięki!  :kwiatek: Wstążki chyba nie będzie bo ja nie jestem przesądna 😉
rewir doczytałam teraz o łogrze! Gratuluję! Oby Wam się współpraca świetnie układała.
A mała jest po oldenburskim Granilli S
gryglodor ależ on wyrósł! A jakie dłuuugie nogi  😍

Wybaczycie mi jak zamęcze Was jeszcze 3 jej fotkami?
A co się dzieje w wątku niestety nadrobię wieczorem bo dalej w stajni siedzę  :kwiatek:

W końcu ma imię od dziś 😉 więc przedstawiam Wam - Dolce Dea, psudonim Sarna z racji jej nóg 😉
Miało być coś oryginalnego albo polskiego w wyszło..włoskie hehe  😁


Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
07 kwietnia 2013 15:15
Kasija, sama slodycz! 😍
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 kwietnia 2013 16:00
aszka, fimy obydwa bomba! I to zakończenie w drugim mistrz 👍
Lov, strach się bać tej dziewczynki 😎
Mąka, kucyk z filmiku absolutnie zajebisty! 😍 😁
darolga, jak tam Korabski, już lepiej? Kiedy wracacie do roboty? 🙂
gryglodor, młody jest przepiękny 💘
quantanamera, to zdjęcie z dębowania Karolka to takie trochę "fuuu błooootooo!!" Taka panieneczka 😁 no a Rudy jest moim ideałem konia 😍
Kasija, piękny maluszek 💘


A mi uśmiech nie schodzi z gęby, po prostu fajniejszy kucyś mi się trafić nie mógł 😅 dzisiaj znów poskakałyśmy, bo ostatnio dreptałyśmy po płaskim i to jest jednak koń dla mnie 💘 skoczyła bez mniejszego problemu okserka całkiem sporego, pojechałyśmy parę razy mini parkurek no i zawody niebawem to chyba ruszymy 😅
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
07 kwietnia 2013 16:26
[quote author=Złota link=topic=90287.msg1741516#msg1741516 date=1365293314]
Ja nie mam fot min moich koniowatych jakoś ostatnio mało ich pstrykam ale za to w końcu po latach przerobiłam moje nagrania z dawnych lat na DVD i oto efekt.
Nowęcin 1992r. Teraz jak na to patrze nie wiem jak my jako dzieciaki przeżyliśmy cało te jazdy.




aszka- wspaniałe wspomnienia!

ha! jeździłam na tym placu i skakałam te przeszkódki🙂😉) jakies 17 lat temu🙂
[/quote]


ja też 😀. Fajny filmik.

To ja na placu w Nowęcinie przed wyjazdem na Hubertusa - październik 1999

karolciaequilano   marzenia się spełniają
07 kwietnia 2013 17:50
gryglodor, Kasija - śliczne te Wasze małe pociechy 🙂 jak na nie patrzę, to samej przez myśl mi przechodzi czy nie szukać kawalera dla swoich dziewczyn 🙂 Ale na razie mamy inne plany, a jak kiedyś wyjdzie zobaczymy. Tak czy siak zazdroszczę takich maluchów 🙂
Moja ruda, która powoli kończy dzieciństwo, czekam tylko na trenerkę, która wróci w wakacje ze studiów i zabieramy się do regularnej roboty 🙂
My Sweet Lady


Udało mi się zabrać koleżankę z aparatem na treningi, to pokarzę drugą klaczuchę- Manuela 🙂



wspólne zimowe i uciekam 🙂
karolciaequilano, Manuela wygląda jak dorodny ogr na trzech pierwszych zdjęciach. 😀 Fajne baby.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
07 kwietnia 2013 18:07
karolciaequilano, fajne kobitki 🙂

A ja dostałam zdjęcia spoconej potreningowej dzisiejszej Ramiry 😉


a tu takie skromne "mam cię w du.."
karolciaequilano, śliczna Manuela 🙂
karolciaequilano, ależ smoczyca z tej MAnueli. Podoba mi się !!!
Gryglodor ależ on cudowny  😍

Obiecałam, że już z zimowymi fotkami nie przyjde. No i nie przychodzę.
Wiosna wróciła. Mówiłam, że jak kocha to wróci. Nie trzeba jej gonić  😁

Dziecie moje drugie kończy dzisiaj 9 lat. W prezencie zafundowałam jej pare podskoków  😀
Wygląda to żenująco no ale... nie skakałyśmy równe 7! miesięcy  😂
Koń również poczuł wiosne. Pare wesołych momentów było, ale nieuchwycone niestety 🏇






oczywiście na przeszkodę trzeba się wyrwać  😁:







I dwa Pluszaki razem:


Zdjęcia by ciotka Lov
baffinka, ale fajne optymistyczno-wiosenne fotki. A u nas śnieg zalega wszędzie..... 🙁
aszka ten film z 92r zdecydowanie zajebisty! Stara dobra szkoła, każdy sam szykował konia, potrafił dopiąć popręg i wyregulować długość strzemion, instruktor nie właził w dupe bez masła, jak ktoś spadł to wsiadał od razu a nie leciał z rykiem do stajni, żeby mu zmienić konia... Ehhh jak mi tego brakuje

Hm... a w mojej stajni tez tak było. Ewentualnie jak dziecię było bardzo niskiego wzrostu to mu się pomagało, ale nie zwalniało go to z obowiązków 😉 Moja Koleżanka z pracy była przez to tylko raz ponieważ nie podobało jej się to że musiała sobie konia przyprowadzić z padoku, wyczyścić i rozczyścić i tyle czasu straciła 😉 WOlała jeździć u konkurencji która nawet na pierwszą lekcję bierze w teren i nic nie uczy😉

W końcu ma imię od dziś 😉 więc przedstawiam Wam - Dolce Dea, psudonim Sarna z racji jej nóg 😉

Kasija piękny źrebak i piękne imię 🙂

aszka chcesz powiedzieć że tak skacząc siedziałaś dopiero 4/5 raz na koniu? 😉
baffinka, rewelacyjne zdjęcia i fajne podskoki, a jak się zabiera 😀 ciągle miałam Ci to napisać- ten kto Ci robi foty ma bardzo fajne oko, dobre ujęcia, fazy, naprawdę fajnie to wygląda 🙂

U was pięknie wiosennie a u nas zima w pełni.
Dawno ogórka nie było to wstawię cos padokowego z dziś.

Mały szok, bo grunt okazał się byc zdecydowanie mniej stabilny niż Ogórek sądził, że jest ruszając.
Sądząc po tym, że jakiś czas później łowiłam kantar z błota to chyba dobrze się bawił.


Foch.


I portrecik.
Klami u nas tylko jakieś resztki po kątach się walają. Do tego troche błota, ale da sie coś tam ujechać delikatnie i się nie zabić  😉 ależ on ma szyjsko  😀
Burza dziękuje  :kwiatek: po takiej przerwie to ciężko ją utrzymać  🤣 na wędzidle by mnie wywiozła po przeszkodzie na pewno, a tak w miare kontrola była. Pare razy tylko fiknęła  😀
Co do zdjęć to żadna filozofia. Za każdym razem robi mi ktoś inny i zdarzają się osoby, które mają pierwszy raz styczność z lustrzanką. Daje wszystko ustawione, mówie gdzie się przybliża i oddala i każe robić zdjęcia seryjne. No i nie obcinać nóg konia i mojej głowy 😁 Także najczęściej z jednej jazdy mam po 400-500 ujęć i mogę przebierać w dobrze uchwyconych fazach  😀
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 kwietnia 2013 20:58
Chyba oficjalnie sie poddaje 😕 wychodzi ze bylismy zle zdiagnozowani, a raczej nie do diagnozowani.. 2 msc,  kupa szmalu, moje nerwy i cierpienie konia 😕
Zairka o cholera, co się dzieje ?
mils   ig: milen.ju
07 kwietnia 2013 21:03
Zairka co się dzieje? :przytul:
baffinka świetne zdjęcia, a pogoda jaka piękna!
Klami Ogór świetny, jak zawsze!
U nas też powoli robi się wiosennie, śniegu coraz mniej, z tej okazji nawet źrebak wyszedł dzisiaj pierwszy raz na halę. Zabawa była przednia, tylko nóżki się maluchowi gubiły. 😀
kujka   new better life mode: on
07 kwietnia 2013 21:04
Kasija, chyba chcialas bardziej klaczke, co? Trzymam kciuki za mala, zeby byla zdrowa i dawala Ci mnostwo radosci 🙂 Masz juz imie dla niej?

rewir, gratuluje 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 kwietnia 2013 21:08
Nie wiem na 100% potwierdzi sie w usg i rtg ale czasem dobrze miec przeczucia i brac konsultacje🙁
Wychodzi ze zaczelo sie od kopyt, a oprocz zapalenia przyczepu przy stawoe.skokowym mamy naderwany duzo nizej. Dlatego mimo.ze.obraz usg przyczepu juz.ok a kon dalej kuleje... Najgorsze ze teraz juz za pozno na.co kolwiek poza shock waves 🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się