Paka :-)

Medziiik, hehe ja też swoją wypchnęłam, nie miałam sił ciągle jej tachać, w mniejszej lepiej się pakuję 😉
Jakby ktoś był zainetresowany to także w Realu jest muuuultum różnego rodzaju plastikowych pojemników, curvera ale i inne. Wiele rozmiarów. Nawet rozne kolory 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
04 kwietnia 2010 18:49
Wraz z przeniesieniem do nowej stajni Belfast dostał boks, a ja szafkę 😁
Jest genialna, bo mieści się w niej prawie wszystko 😍 (2 derki wiszą na boksie Belfasta, komplet 4 ochraniaczy i 3 komplety kaloszy 😉)



górna półka ze skrzynką z pierdółkami, zapasowym kantarem (dodatkowy haczyk czeka na przykręcenie), toczkiem, ostrogami i prowiantem 😉
dolna półka na czapraki i futerko mattesa



górna półka z małym wiaderkiem, owijkami (na zdjęciu par 4, obecnie par 5 bez kaloszków z futerkiem) i sprzętem do lonżowania (pas, wypinacze, lonża)
dolna półka (czyli praktycznie ziemia 😉) ze skrzynką (w sumie dziś ją opróżniłam, więc trzeba ją zabrać do domu 🙂😉, skrzynką na szczotki, czapsami, butami, siatką z ochraniaczami i batami z boku 🙂



drzwiczki z dwoma haczykami (mam jeszcze 2 tylko muszę je wkręcić), na ogłowie i kurtki + wieszak na zewnątrz drzwiczek



a jak tam Wasze paki? 😁
Monny   bez odbioru .
04 kwietnia 2010 19:24
Moja jest rewelacyjna  😜 😜
Wszystko weszło i jeszcze jest dużo miejsca  😜 😜
vissenna   Turecki niewolnik
30 kwietnia 2010 21:24
Jutro mam zamiar z rodzicielem budować pakę 🙂
Jakieś praktyczne rady? Co się przydaje a co nie? 🙇
Od razu mówię, że nie będę tam trzymała siodła i ogłowia. To ma być szafka na czapraki, rzadziej używany sprzęt, ciuchy.
Jak z wywietrznikami? U dołu czy u góry?
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
30 kwietnia 2010 21:58
Ja teraz robilam na zamowienie, pake bo w stajni nie zostawie, mam wszystko nowe. Roznie to bywa. Dalam pod wymiar 120 na 90
Maja tam byc 2 pałąki na 2 siodla. Bezterlicowe, i euroriding. Polke mam jedna, mase haczykow. Zobaczymy jak bedzie wygladala. W domu nic mi sie juz nigdzie nie miesci. Mam 3 kuferki mieszczace jakies 60 l i koniec. A czekam jeszcze na mase rzeczy. Najgorsze jest to ze wszystko jest poupychane, boje sie ze skora sie ostro poprzeciera. Powinna byc juz jutro wtedy zrobie zdjecia.  :kwiatek:
ja na worek z paszą znalazlam coś takiego: http://allegro.pl/item996112222_curver_kosz_na_smieci_20l_plastik_z_wiadrem.html w calkiem przyjemnej cenie 🙂
a do wozenie sprzetu chcialabym cos takiego: http://allegro.pl/item1006202583_skrzynka_narzedziowa_na_kolach_curver_niemcy.html tylko w jakiejs nizszej cenie, widzial ktos cus takiego? 🙂
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
01 maja 2010 21:59
ilovegerman, kiedyś tez marzyła mi się taka na kółkach ale niestety wszystkie co ja widziałam są w tej granicy cenowej a nawet i droższe
jakby ktos szukal na szybko jakiejs szafki do stajni to polecam szafki plastikowe z LiroyMerlin, sklada sie je w 30min i szafa gotowa🙂
Ja aktualnie mam w stajni taka szafke bo na pake nie bylo miejsca.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
01 maja 2010 22:56
Julita, A możesz podać linka do tej szafki? Bo właśnie szukam jakiejś niedrogiej coby się na pakę nadawała.
http://www.allegro.pl/item1011552934_szafa_szafka_modulowa_z_tworzywa_warsztatowa_hit.html
Cos w tym stylu.
Aczkolwiek ta jest fajniejsza od tej z Liroy bo jest tansza i ma polki z obu stron.
Ta z LM ma tylko z jednej str polki jedna taka duza na gorze a z drugiej str jest miejsce na.. miotly i grabki... bo to iby szafka ogrodowa jest😉
ilovegerman zaskoczona jestem, że tak tanio znalazłaś taką skrzynkę w sklepach budowlanych mają straszne ceny takich skrzyń.
Sama myślę nad zakupem takiej skrzynki, można spokojnie włożyć tam odkurzacz i szczotki, jest też otwór na kłódkę przynajmniej w tych modelach które ja oglądałam.
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
02 maja 2010 13:04
Ja zainwestowałam w pake midi z Alfako i musze powiedzieć że jestem bardzo zadowolona. Wszystko się mieści, jedynie co to musze dorobić uchwyt na jeszcze jeden czaprak. Choć odkąd mój brat wprowadził się tam ze swoim ciucholandem to jest troche ciaśniej :P
Ada   harder. better. faster. stronger.
02 maja 2010 14:29
U mnie w stajni są dwie takie szafki jak z linku Julity.
To co jest ich zaletą to napewno to że są lekkie ale na zbytnio trwałe to nie wyglądają, zwykły plastik.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
02 maja 2010 16:18
Moja paka jest piękna, az nie wierze ze cos tak pieknego mozna zrobic na zamowienie. Poza dwoma defektami, mialy byc 2 pałąki na 2 siodła, miala byc klódka niestety jest zasuwa. Kłodke sobie kupie i dorobie, a pałąk musza mi jeszcze dorobic. Mimo wszystko jest naprawde ładna i pakowna. Postaram się wrzucic jak najszybciej zdjecia.  🏇
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
02 maja 2010 19:25
adrianna32 - a gdzie robiłaś pakę 😉? Można wiedzieć jaki hmm koszt 😀?
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
02 maja 2010 22:02
Ja robilam w Malborku, stajenny sam sie zaoferowal. To nie bylo przez firme, placilam 100 zl  😁
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
02 maja 2010 22:07
😵 omg.. a może dało by się stajennego przekupić na jeszcze jedną  :kwiatek:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 maja 2010 22:07
Julita, Dzięki za link 🙂 Ale szukam czegoś o połowę mniejszego 🙂
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
02 maja 2010 22:40
To byl stajenny tymczasowy, juz go nie ma.  😀 I tak plul sobie w twarz ze wzial tak malo.  😁 Tak ze nie wiem, w sumie to kilka osob w stajni tez taka chcialo ale sie nie zgodzil. Musze sie z nim jeszcze rozliczyc, nie widze go. Jak cos to spytam mam gadane wiec moze jednak....
Tylko ona jest duza i strasznie ciezka, nie wiem jak z przesylka, bo do Warszawy jest okolo 350/ 400 km. 
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
02 maja 2010 22:54
Zapytaj 🙂 a przewiezienie się dogada 😀
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
02 maja 2010 23:06
Ok najpierw wstawie zdjecia i pokaze jak wyglada, tylko musze je w koncu dostac...  🙄
właśnie szukam te kogoś kto zrobi lub sprzeda tanio pakę w miare solidną, znacie kogoś? 🙂
Julita taka szafka to super sprawa
dzięki za info
Nie ma za co🙂
A jakby ktos sukal skrzyni to fajna jest w Jysku.
http://www.jysk.pl/165/621/3720830/a/catalog
Wczoraj ja widzialam na zywo, i naprawde jest calkiem niezla jak za taka kase.
Zamykana na klodke i sporo szmat i innych klamotow pomiesci🙂
widziałyście może plastikową pakę na kółkach? Nie trzeba mi jakiejś ogromnej, bardziej potrzebuje jej na zawody, bo coraz mniej podoba mi się bieganie 873598 razy od boksu do samochodu po rzeczy  😵
Malaaa ja ma cos takiego:

Spokojnie miesci szczotki, preparaty, ochraniacze, uwiaz i kantar🙂
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
07 maja 2010 13:20
Oto moja paka: Tylko jak mowilam za malo haczykow, i miejsce na jedno siodlo mialo byc na 2.

Julita mi bardziej chodzi o taką pakę na siodło,ogłowie itp rzeczy, żeby nie wozić się z 10reklamówkami, torbą i innymi rzeczami
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 maja 2010 18:09
adrianna32 zmieści Ci sie wszytko w tej pace? Ja bym się za chiny ludowe nie zapakowała  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się