* * * Kolejna tragedia - pożar w Stajni w Brzózkach * * *

Mieszkam nie daleko podjadę z paszą jakiś sprzęt też się znajdzie . Trzymajcie się !!!!!! Jesteśmy z Wami !!!!
Czy ktoś ze Szczecina będzie się wybierał do Brzózek? Mam trochę szczotek, popręg i palcat więc mogłabym przekazać 🙂
Proponuję "Szczecinowi" i okolicom - jeśli sami do Brzózek nie jadą - do mnie wrzucać rzeczy. Trochę się nazbiera, to podrzucę, lub horse_art odbierze
[quote author=aszhar link=topic=87639.msg1350203#msg1350203 date=1332756235]
[quote author=Karla🙂 link=topic=87639.msg1350195#msg1350195 date=1332755769]
Słuchajcie a może uda się zrobić jakąś większą zbiórkę np. w dużych miastach i posłać tym kurierem isabell?



właśnie może to jakis pomysł
Isabell powiedz prosze jak to z tym kurierem np. z Warszawy ??

Może osoby mieszkające w Warszawie zbiorą sprzęt w jednym miejscu i puszczą jednym transportem??
[/quote]


juz tłumaczę, kurier działa tak: daję zlecenie, przesyłam mailem list przewozowy, nakleja się to na paczkę, kurier przyjezdza pod adres odbioru i wiezie na adres na liscie przewozowym 🙂

kilka paczek mogę zasponsorować, ale wszystkich chyba nie dam rady🙁
[/quote]

Jezeli mowisz że do 30 kg 12 zł to ja pokryje koszty wysylki nawet jak uda nam sie uzbierac więcej niż 30 kg
Ważne żeby kurier byl pod wskazanym adresem:P
Ja sie nigdy nie bawilam w zamawianie kuriera i chyba chciałabym pozostawić to osobom które bardziej sie na tym znaja
Ile tam jest koni ?
witam.poszperam w tym co mamy,jezeli uda sie cos znalezc co nadaje sie do uzytku napewno wyslemy.beda jakies czapraki,moze jakies pusliska,i kantary.znajde napewno jakas derke-ale mala.moze sie przyda.moze ktos bedzie jechal z Lodzi do Was to prosze o wiadomosc dorzucimy to co mamy.moze podam swoj numer tel do kontaktu tej sprawie  795-53-00-47 Inga.a jak nie to wysle poczta.nie bedzie tego duzo i jest to uzywane.ale zawsze cos-tak na poczatek.to straszne co Was spotkalo,wspolczuje...   
  pozdrawiam....
Ponawiam prośbę o podanie numeru konta.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 marca 2012 12:43
Numer konta podadzą kiedy właściciele znajdą czas, póki co są na terenie ośrodka i szacują straty.
aszhar,  dokładną procedurę załatwiam ja, do osoby wysyłającej należy tylko wypelnic list przewozowy  i dac kurierowi z paczką 😉

jak chlop wróci to sie dowiem jak cenowo wyglądają cięższe paczki

to tam cena 12 zł plus vat, ale waty biorę na siebie.
dziś wieczorem/jutro rano planowany jest odbiór rzeczy z Łodzi, bo będzie tam moja przedstawicielka handlowa
namiary na pw
Bambulina - Tobie juz wysłałam :-)

jesteście wielcy!!  :kwiatek: :kwiatek: 😅 :kwiatek: :kwiatek:
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
26 marca 2012 13:22
Isabelle czy ja mogła bym na maila dostać takowy list przewozowy?
Gaga poproszę o te namiary co Bambulina to może zdążę coś dorzucić. A może uda mi się do Bambuliny dojechać.
aszhar,  dokładną procedurę załatwiam ja, do osoby wysyłającej należy tylko wypelnic list przewozowy  i dac kurierowi z paczką 😉

jak chlop wróci to sie dowiem jak cenowo wyglądają cięższe paczki

to tam cena 12 zł plus vat, ale waty biorę na siebie.


Ok to czekam na info co i jak z cenami w sumie na poniedziałek chcialabym zamowic kuriera mysle że te kilka dni na zbiorkę rzeczy wystarczy
kolorwiatru, aszhar,

i ogólnie wszyscy,

bardzo bym prosiła o adresy i dane wysyłającego na pw i adres mailowy,  i na kiedy kuriera, bo musze dzien wczesniej zamówić zeby przyjechał i porozsyłam listy przewozowe wtedy  🙂
do mnie możne wysyłać - jestem ze szczecina (no tu mam sklep) więc mogę zawieśc jak będe jechała z paszami do brzózek, więc jakby co pisać na priv bądź przez strone i możecie dzwonić i wysyłać nawet na mój adres.................śmiało  🤣
isabelle jutro jak dogadam co i jak z magazynem w PKiN to przesle do Ciebie info na jaki adres ma byc kurier
aszhar,  ok, moze chociaz tak organizacyjnie wspomogę, jakby ludzkich rzeczy bylo potrzeba to mogę pomóc :kwiatek:
do mnie możne wysyłać - jestem ze szczecina (no tu mam sklep) więc mogę zawieśc jak będe jechała z paszami do brzózek, więc jakby co pisać na priv bądź przez strone i możecie dzwonić i wysyłać nawet na mój adres.................śmiało  🤣

Monika nie mieszaj - jest adres do wysyłek podany
Po co wysyłać do Ciebie i później wozić dalej, skoro można bezpośrednio??
Do mnie i tak kilka osób dośle rzeczy przez przedstawicieli i ktoś dowiezie do stajni, więc jak się nazbiera to też podrzucę wszystko jednym kursem
Ja mam takie pytanko. Może ktoś z okolic Wawy wybiera się "na dniach" w okolice tej stajni? mam trochę rzeczy i nie wiem czy dam rade wszystko wysłać pocztą.


Wiem ze w srode jedzie od nas transport z konmi do Wawy na jakies zawody, beda na pewno wracac alebo w srode albo w czwartek i moga zabrac rzeczy, jak cos to prosze o telefon na mail
Witajcie-należę do Towarzystwa opieki nad zwierzętami w Policach,czyli kawałek od Brzózek.Jestem znana pod tym samym nickiem na Forum Polickim,dogomanii i innych forach.
Niestety jako przedstawiciel Tozu Police napiszę,że finansowo wspomóc nie możemy,ale możemy udostępnić nr konta do publicznych zbiórek na ten cel.Za uzbierane pieniążki możemy wtedy zrobić zakupy na faktury dla tej stadniny i dostarczyć je.
Moim zdaniem taka forma pomocy jak najbardziej się przyda,bo nie każdy chce podawać swoje prywatne konto do publicznej wiadomości,zresztą ludzie wolą pieniążki wpłacać na konta fundacyjne niż prywatne.Można zrobić wydarzenie na FB i tam podać wtedy konto do publiki.Oczywiście jak zawsze z wszystkich wpłat będziemy się rozliczać i podawać do publicznej wiadomości.Jeżeli bylibyście zainteresowani taką pomocą to dzwońcie do mnie: Ada:502-350-461
Mnie niestety nie ma w domu, więc do stajni nie podjadę, przejrzeć sprzętu... Ale koleżanka będzie na tygodniu i poszpera, na pewno coś się znajdzie, również postaram się pomóc. No i link na face oczywiście jest. Powodzenia!
Jeżeli byłaby jakaś zbiórka z Warszawy to może i mi uda się coś podesłać.
tylko trzeba ustalić co i jak dokładnie, aby nie porobiło się zamieszanie.
Witajcie-należę do Towarzystwa opieki nad zwierzętami w Policach,czyli kawałek od Brzózek.Jestem znana pod tym samym nickiem na Forum Polickim,dogomanii i innych forach.
Niestety jako przedstawiciel Tozu Police napiszę,że finansowo wspomóc nie możemy,ale możemy udostępnić nr konta do publicznych zbiórek na ten cel.Za uzbierane pieniążki możemy wtedy zrobić zakupy na faktury dla tej stadniny i dostarczyć je.
Moim zdaniem taka forma pomocy jak najbardziej się przyda,bo nie każdy chce podawać swoje prywatne konto do publicznej wiadomości,zresztą ludzie wolą pieniążki wpłacać na konta fundacyjne niż prywatne.Można zrobić wydarzenie na FB i tam podać wtedy konto do publiki.Oczywiście jak zawsze z wszystkich wpłat będziemy się rozliczać i podawać do publicznej wiadomości.Jeżeli bylibyście zainteresowani taką pomocą to dzwońcie do mnie: Ada:502-350-461


tatankas zaraz będę do nich dzwonić i dam Ci znać.
Super Karola,myślałam też,by przejechać się po różnych warsztatach stolarskich,ośrodkach dla niepełnosprawnych,które też takie warsztaty posiadają,może potrzebne jakieś wyposażenie z drewna,czasami takie rzeczy robią,wiem,że kiedyś robili w czasie zajęć z dzieciakami budki dla kotów bezdomnych,może coś by takiego było potrzebne,nie trzeba by było już kupować???Może żłoby,sienniki drewniane.
Uwaga - będzie trochę miejsca na rzeczy w koniowozie, który będzie wracał z do nas z Warszawy w czwartek...Rzeczy trzeba by dostarczyć w Warszawie w środę w nocy.
a może ktoś będzie w Aromerze jutro?
Kto mógłby przekazać kilka rzeczy osobom które będą jechać?
Koło godziny 17.30-19.30
aż sie popłakaliśmy ...
DZIEKUJE BARDZO !!!!

konto podam jak tylko zbyszek przyjedzie (z elektrykami montują prad) albo magda wroci - mają teraz troche latania - zglaszania szkod, policja  itd...

w środe będize tv - zrobią reportaż
wtedy juz chyba bedzie po bieglych i bedzie mozna mowic oficjalnie o przyczynach

wiem,ze mam już jakieś derki do odebrnaia z osowa - dziekuje Marcie ktora to organizuje i tym ktorzy podarowali  :kwiatek:
napewno sie przydadza..poochwatowa kucka, siwy z chorymi stawami, lepy ktory chodzi ze stadem (wczesniej osobno) - ciezko znoszą...
dziekuje tez ani dybskiej za akcje - ona zaczela
o gaga_ nawet nei pisze bo wiadomo 😉

liste bede sie starala zrobic - ale dajcie czas..na spokojnie ...wiadomo 🙁
- bede spisywac z paczek itd...
- z konta tez jak bedzie spokojniej wezmiemy wyciag

nasze nazwiska:
zbigniew koguciuk
magdalena wiśniewska
dorota iberle

tak, na stronie sa te dane i nr telefonow
ale oni maja duzo biegania, jezdzenia po tych policjach itd - moga nei odbeirac. moj test est ten 504 235 645

jesli jakiś sprzet okaze sie niepotrzeby - albo sprzedamy jak mowicie albo bedzie lezec - jak komuś bedzie potrzebny to ja zrobie paczke !!!

zbyszek powiedzial ze bardzo dziekuje jest zaskoczony zyczliwoscia ... ale i tak wolalby nie dostawać tych rzeczy a nie stracic tego co mial, nie przezywac tego wszystkiego... mial przebudowywac stajnie, ale planowo, a nei tak  jak teraz że musi nagle, i bez narzędzi, kasy, materialow, planow ...

ubezpieczenie jest - ale nie duze jak to bywa, bylo zawierane jak jeszcze nie bylo tam tyly zeczy, niedawno byl remont.... napewno nie pokryje strat, moze na materialy ... ale nie pokryje wszystkiego co splonelo.

osrodek zaczął wychodzic na prostą - ogromne kredyty z ktorych inwestowano, wlozone pieniadze w projekty.... teraz trzeba je splacac, wiec na przerwe w pracy nei mozna sobie pozwolic. a do tego odbudowywać...., w projektach inwestycyjnych robic aneksy, zglaszac ze tego co kupiono juz nei ma - zeby za jakis czas jakas kontrola nie miala petensji ze tego nie ma.... utone w papierach...

zaoferowano nam takze pomoc aby przyspieszyc zwroty z projektow  integracyjnych fundacji - bardoz porzebna kasa szybciej - bo na nei wykladal osrodek, zwrot pozwoli na finansowanie kolejnych - zeby się "krecilo", bo aktywa beda szly na budowe. - dziekuje ci AsiuL. i tym ktorzy to będą "kręcić"  !!!!
najpierw boksy prowizoryczne, potem jakoś "na stale" ...ale to tez  potrwa...pozwolenia na budowy itd...brr..

uciekam bo nie moge tylko na kompie siedziec... trzeba dzialac też fizycznie ...

dziekuje raz jeszcze !!!
myślałam że pomogę ....... jak zwykle oki, są mądrzejsi
horse_art,  bądz dzielna, czasem odbudowane ze zgliszczy jest lepsze niz to co bylo. powodzenia w działaniach!

potrzebujecie narzędzi? albo rąk do pracy?
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
26 marca 2012 14:32
[quote author=horse_art link=topic=87639.msg1350153#msg1350153 date=1332754243]

stracilismy wiertarki, wkretarki, szlifierki , pily te takie stojace i male, klucze srubokrety - wszstko co potrzebne do budowy 🙁 - jakby ktoś mial coś z tego rodzaju - tez bedziemy wdzieczni...bardzo!!!

[/quote]

wcześniej już horse_art pisała, że stracili wszystkie narzędzia...

Ja zapytam taty czy nie ma jakichś zbędnych narzędzi. Na pewno się znajdzie jakaś wiertarka.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się