Prosze o pomoc dla glodnych kucy.!

,
A kucyki nie latają? Zawsze chciałam mieć latającego little pony 🙁
A kucyki nie latają? Zawsze chciałam mieć latającego little pony 🙁


na sześć kucyków skrzydła ma tylko Fluttershy, to nic dziwnego, że trudno trafić🙂
Homusiowa, a u ciebie toz juz byl? w sprawie jazdy na zrebaku? jak tam sie pradis miewa? zmartwychwstal, czy dalej nie zyje?
Gillian   four letter word
20 lutego 2012 08:19
No nie gadajcie że to laska od Pradisa!  😵
[quote author=Tomek_J link=topic=85946.msg1309096#msg1309096 date=1329655078]
[quote author=Homusiowa]Sluchaj tam lataja po tej stajni kury, golebie, swinie , kozy wiec ja nie wiem czy tam zedengo chorubska nie ma 🤔[/quote]
No ! A jeszcze pewnie właściciel bije żonę, nie płaci abonamentu i miał dziadka w Wermachcie !
[/quote]
Umarłam!!!  😁
tajnaa nie umieraj! bo bedziesz musiala zmartwychwstac albo 'dalej nie zyc' jak pradis!  lepiej zyj  bo znowu niezly cyrk sie pojawil...  🥂
fakt, jeszcze coś ciekawego mnie ominie 😀
Widze, ze tu nie znajde zadnego wsparcia.
Tu sie wszyscy wysmiewaja za rzecz, ktora byla 3 lata temu. Spoko.
Wy tylko wytykac bledy umiecie. Nie umiecie za to pomuc NIKOMU. Nawet kucom , ktore naprawde gloduja.
Pewnie. Robcie tak dalej to za niedlugo nikt koni nie bedzie trzymal. Bo re-voltowiczki umieja sie tylko wysmiewac 👿 i wytykac bledy z przed kilku lat..
TAK MACIE RACJE PRADIS DALEJ ZYJE I SMIGAM NA NIM GP 😍
ha ha ha zreszta ja nie musze sie tutaj tlumaczyc ze swoich bledow zprzed kilku lat.
Dalam Pradisowi Puszke Pandory i orzyl  🤣
Zajebisty teraz jest mowie Wam!!!
Kocham jezdzic na 5-cio letnim zrebaku :kwiatek:
Aaajajjjaj 😀iabeł:
Dostałaś radę: poproś kogoś starszego o zgłoszenie sprawy do TOZ-u skoro masz dowody na zaniedbanie, zdjęcia; twierdzisz, że konie są głodne i przebywają w złych warunkach. Czego oczekujesz?
TOZ pojedzie na interwencję jeśli sprawa jest faktycznie poważna.
Bo jeśli to są zwykłe przepychanki chęć zrobienia komuś na złość (http://www.photoblog.pl/dzimm/115787347) to dlaczego się dziwisz takiej reakcji?
Hahahahahaha przepraszam
Nieniejszym Tomek_J dołączył do grona re-voltowiczek
Gratulujemy  🏇
Konie w tym wątku orzywają cokolwiek to znaczy

Homusiowa Tania chciała pomóc... skoro tak na ofertę pomocy reagujesz, to czego oczekujesz?? Że re-voltowicze, przepraszam re-voltowiczki wsiądą na swoje dzikie rumaki i ruszą z odsieczą pseudo-głodujacym kucom??
Wy sie tylko wysmiac umiecie.
I co dalej nie wierzycie ze te konie za niedlugo ZDECHNA z zaniedbania??? 🤬
To moze niech ktos bardzo uwazany z re-volty jedzie i Wam opisze ta sytuacje. A napewno ja opisze tak samo jak ja. Bo to sa same fakty. Wtedy uwierzycie bo oczywiscie ja jak raz popelnilam blad w zyciu to juz wiarygodna nie jestem 😉


Przperaszam oZyl nie orzyl.
asds   Life goes on...
20 lutego 2012 13:10
A nie możesz wrzucic zdjęć kucy?
Na samym poczatku sa zdjecia obtarcia od popregu zrobionego z powrozu, i zadu klaczy ktora jest w 8 miesiacu ciazy i ktora nadal karmi swoje 24-sto miesieczne zrebie. 🍴
no faktycznie, na tych zdjeciach wszytsko widac!  🙄
asds   Life goes on...
20 lutego 2012 13:15
kej...widże zdjecie z raną, ale z tego widże tylko ranę....Nie widzę natomiast stanu kucy, ani warunków w jakich są trzymane
ja widze na zdjeciu jedynie jakieś rozmazane coś  🤔
jeśli chcesz RZECZYWIŚCIE kucom pomóc - wstaw zdjęcia na których coś widać, lub chociaż linki do takich zdjęć...
Jak bede tam nastepnym razem to zrobie zdjecia.
Homusiowa, chodzi o zdjęcia całych  kucy a nie jakieś rozmazane nie wiadomo co, zrób zdjęcia  i wklej, wtedy będziemy miały jako taki obraz  tego co opisujesz
Ok. Moze dzis uda mi sie jechac  :kwiatek:
Gillian   four letter word
20 lutego 2012 13:26
Homusiowa, masz rodziców, niech zgłoszą do TOZ-u. Na bezludnej wyspie mieszkasz?
czy to miało być tak, że tutaj zrobimy zbiórkę, wykupimy kuce a one pójdą do Ciebie? jeśli to nadinterpretacja to wybacz, ale ja także nie rozumiem czego oczekujesz od nas. Po prostu. Jak mamy pomóc? To Ty jesteś na miejscu...
Pisalam juz wczesniej , ze prosze orade - nie o 'wykupienie kucy dla mnie' 🙄
Ale rade już dostałaś i to nie jedną: zadzwoń do TOZu, zrób porządne zdjęcia i przedstaw dokładnie cała sytuację. A tak to się miotasz, że nie wiesz co robić i, że zła rv cie wyśmiewa..
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
20 lutego 2012 13:40
Homusiowa, Oczekujesz porady cud? Nikt ci tutaj nie da i samo się nie zrobi. Albo zaczniesz działać konkretnie (lub poprosisz o pomoc osoby pełnoletnie, związane z światkiem jeździeckim i mające DOŚWIADCZENIE) albo nadal będziesz traktowana jak rozhisteryzowana nastolata, która ma focha 'bo nie chcą pomóc'.
Gillian   four letter word
20 lutego 2012 13:46
Poradę dostałaś a teraz rusz tyłek i pomóż tym kucom, skoro tak cierpią!
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
20 lutego 2012 13:58
http://www.photoblog.pl/dzimm/115787347


Przepraszam za  🚫 ale poplułam monitor ze śmiechu. Nie wiem kto jest na tym zdjęciu, czy to Homusiowa czy ten chłopak, czy jeszcze kto inny, ale czy ta osoba jeździ, ba skacze w papciach?? Bo te buty wyglądają jak papucie domowe...  👍
znowu okolice krakowa? macie tam jakies zagłębie zaniedbania czy co?  🙇
ale nic - zaniedbane czy nie, pojedzie obejrzeć jakaś dobra znajoma właścicieli i napisze że jest ok, bo osoby postronne sa przecież mniej wiarygodne ;]
wołaj toz - może coś z tym zrobią jako tacy którym niezależny na dobrym imieniu właścicieli a na dobrze zwierząt (przynajmniej teoretycznie :icon_rolleyes🙂
Pisalam juz wczesniej , ze prosze orade - nie o 'wykupienie kucy dla mnie' 🙄



ZADZWOŃ DO TOZ-u LUB NA POLICJĘ

Może teraz "zrozumi".
Katija mi przypomniała dawne czasy a na bieżąco poczytałam wpisy w blogu.
Jedno i drugie powoduje, że ogłaszam desinteressmant (jak mówią Estończycy).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się