Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
14 stycznia 2012 14:43
cieciorka
Ja bym na Twoim miejscu odpuściła sieciówki, bo buty tam sprzedawane są bardzo średniej jakości. Poszukałabym raczej sklepów no name, bo można tam znaleźć ciekawe buty, cenowo zbliżone do sieciówek, ale dużo lepszej jakości.

Ja cały czas poszukuję czarnych, klasycznych szpilek, jestem gotowa nawet zapłacić za nie więcej, ale muszą być wygodne i dobrej jakości, zastanawiam się, czy dobrym pomysłem nie jest szukanie polskich producentów w sklepach obuwniczych.
asds   Life goes on...
14 stycznia 2012 16:47
Pauli ja kupiłam niedawno sliczne polskie czarne szpilki całe z skóry za 130zł! sA rewelacyjne 🙂


Obiecane zdjecie  Ferragamo 🙂. Niestety komórka 🙂 Ale piękny ten zamsz jest





Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
14 stycznia 2012 16:50
asds
Masz może zdjęcie? jakiej firmy?
asds, piękno ukryte w prostocie 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
14 stycznia 2012 17:02
cieciorka
Ja bym na Twoim miejscu odpuściła sieciówki, bo buty tam sprzedawane są bardzo średniej jakości.

Sieciówka sieciówce nierówna. 😉 Dobre jakościowo szpilki ma Zara.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
14 stycznia 2012 17:07
Masz rację, mam z resztą jedne szpilki z Zary i jestem w nich zakochana 😉
Użyłam skrótu myślowego, wcześniej była mowa o CCC i Deichmanie, to właśnie te sklepy miałam na myśli.
asds   Life goes on...
14 stycznia 2012 17:22
asds
Masz może zdjęcie? jakiej firmy?
Kolo 20stej wrzuce ci zdjecia butow i opalowania. Na buty dostalam 1 rok gwarancji plus fleki zapasowe
Pursat   Абсолют чистой крови
14 stycznia 2012 17:48
Masz rację, mam z resztą jedne szpilki z Zary i jestem w nich zakochana 😉
Użyłam skrótu myślowego, wcześniej była mowa o CCC i Deichmanie, to właśnie te sklepy miałam na myśli.

Prawie wszystkie swoje mam z Zary. Niektóre liczą sobie już kilka sezonów i są praktycznie jak nowe, a do wykonania nie mam zastrzeżeń. 🙂 🙂
Zakochałam się  😍 i już byłam skłonna je kupić....
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
14 stycznia 2012 18:26
baffinka co Cię powstrzymało? Buty super!
cieciorka   kocioł bałkański
14 stycznia 2012 18:51
mnie jakoś zara nie przekonuje niestety.

kojarzy może ktoś polską firmę, trzy literowana nazwa, w stylu "JKL"
...dopóki nie założyłam drugiego  😵
Prawą stope mam troche dłuższą i wystaje mi palec, a większe mi będą zlatywać  🙄
Jakie to życie jest niesprawiedliwe  😁
Pursat   Абсолют чистой крови
14 stycznia 2012 18:58
mnie jakoś zara nie przekonuje niestety.

A co z nią nie tak?
cieciorka   kocioł bałkański
14 stycznia 2012 19:01
jedne buty z zary mam- materiałowe. skorzanych lub pseudoskorzanych bym nie kupiła. nie podoba mi się wykonanie, boję się o jakość, materiał jest często sztywny i wątpliwego pochodzenia, a moje stopy źle na to reagują. po prostu nie mam zaufania- po drugie w sklepie w arkadii nie widziałam ładnych butów.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
14 stycznia 2012 19:10
cieciorka
Pewnie wszystko zależy od egzemplarza, bo moje np są kompletnym przeciwieństwem tego, co napisałaś 😉
Wykonane ze skóry (lub czegoś łudząco podobnego 😉 ), mięciutkie, z czymś w rodzaju poduszki pod palcami (nie trzeba już wkładek żelowych, bez których nie potrafię się obejść nosząc obcasy) i mogłabym w nich śmigać cały dzień.
cieciorka   kocioł bałkański
14 stycznia 2012 19:18
w takim razie życzliwiej spojrzę na buty w zarze przy następnej wizycie, może rzeczywiście "mój" sklep zamawia te brzydsze i gorsze :P i trzebaby pojechać np do złotych.
Pursat   Абсолют чистой крови
14 stycznia 2012 19:25
Skórzane zarowe są naprawdę godne polecenia pod względem jakości, estetyki wykonania. Oprócz tego mają świetne fasony, na czasie.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
14 stycznia 2012 19:49
Pauli, kupiłam jesienią super wygodne,klasyczne szpilki...w Wojasie.

po tym,jak moje Gino Rossi dokonały żywota... traciłam już nadzieję i na partyzanta,weszłam do Wojasa i wyszłam z parą szpilek... po miesiącu kupiłam też krótkie kozaki na obcasie,są równie wygodne.
cieciorka   kocioł bałkański
14 stycznia 2012 19:54
ty masz wiele fajnych butów- ale tak jak mówie, ja u siebie żadnych nie widziałam 🙂

Quendi, mnie się te podobają z tego sklepu. tylko dlaczego nie 39?
http://moda.allegro.pl/s-oliver-25651-35-taupe-r-38-i2008847589.html

no i tradycyjnie suki, ale cena już nie :P
http://moda.allegro.pl/buty-sorel-suka-tabacco-r-38-5-przecena-i2046047419.html
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
14 stycznia 2012 20:01
Ktoś
Zerknęłam na ich stronę, kilka modeli zwróciło moją uwagę, ceny są do przeżycia 😉
Dziewczyny, brać?
http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/czolenka/rita_6724-44_black_suede.html

edit: a to sobie wzięłam, nie ma już mojego rozmiaru!  👿
asds   Life goes on...
14 stycznia 2012 20:58
Pauli


Proszę oto zdjecie obcasów na szybko. Strona producenta www.niko.org.pl

Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
14 stycznia 2012 21:48
asds
Dzięki 😉
Ja jednak szukam czegoś na wyższym obcasie i chętnie na platformie.
asds   Life goes on...
14 stycznia 2012 21:49
Na platformach tez kupa była...Ostatnio namietnie w Maximusie robie zakupy
asds, piękne Ferragamo! zakochałam się w nich na moliera, ale niestety gdy już obniżyli ceny miałam problem z rozmiarem.cieciorka, zara w złotych też jest kiepska, jest straszny bałagan. lepiej jest na marszałkowskiej, czyściej. a co do butów mam takie same odczucia 🙄
asds   Life goes on...
15 stycznia 2012 13:49
zuzia.


Buty F. w ogóle są piękne, że nie wspomnę o tych gumiakach RL z strzemionami z boku - cudne były - ale ja podobny problem...rozmiarówka.


Ja niestety nie moge kupowac butów plastkikowych czy tez z wyściółką syntetyczną. Moje stopy bardzo źle na takie coś reagują. No ale jak już musze kupowac skórzane buty to już lepiej iśc na całość 😀
trzynastka   In love with the ordinary
15 stycznia 2012 14:02
co wy na to ? 😀
Kupione w tą sobotę, konkurowały z czarnymi, brokatowymi szpilkami, niestety zakończenie przy szpilce tych drugich było fatalne jakościowo. Kupiłam je w Centro, bardzo tanio (całe 39zł) a są bardzo wygodne, polubiłam ten sklep chociażby dlatego, że robi połówki rozmiarów. Noszę 38, a tych szpil mam 37,5. Narazie są sztywne i bez cielistej skarpetki w nich nie bedę chodzić póki ich nie rozchodzę chociaz odrobinkę. 😉
buty wstawione przez nine to dzieło projektanta, który tworzy buty raczej do oglądania niż noszenia. Ma chłopak wyobraźnię, polecam jego bloga http://kobilevidesign.blogspot.com/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się