Zdjęcia Naszych Koni cz.V (sezon 2012)

To i ja wrzuce moją sarenke 🙂


i ta jej frustracja " a gdzie jest trawa ? "
wątek zamknięty
Donia Aleksandra Ahhh to ja tam dawno temu lajknęłam  😁
armara, wymodelowana Dziękuje  :kwiatek:
angelika95 nożyczkami  🏇
Ronin. Piękne !  💘 Sofia (ta pierwsza (?)) - przepięknie jej w tym czerwonym helterze !  😍
AgnieszkaN Piękne masz koniska ! 😀
Djarumm Hahaha przynajmniej mu w uszy ciepło !  😜
Olcia_93 Śliczna!  💘

No to jeszcze taki Pampuś w zmaganiu z drągiem  🏇 (oczywiście drąg pod kolor ochraniaczy i haltera)

wątek zamknięty
Ronin., pierwsza jest przesłodka, a druga z kolei ma fajne imię! 😀
pampera, Pampek-pączuś ma świetne gwiazdki, sama wycinałaś?
wątek zamknięty
Ronin.   Każdy orze jak może.
28 grudnia 2012 20:51
Olcia_93 bardzo ładny kasztanek  🙂

Dzięki dziewczyny  🙂 Pierwsza to Sofia.

Pampera twojemu hucułkowi jest bardzo do pyszczka w błękicie i wgl dużo lepiej w irokezie wygląda ,mięśniak taki się zrobił  🙂
wątek zamknięty
domcia406, esperado, dzięki!
Donia Aleksandra, polubione 😉
Ronin., przepiękna jest Sofia, bardzo przypomina mi mojego poprzedniego kucorka 🙂
pampera, uwielbiam twojego kuca! I te gwiazdki na zadzie. Czad!
wątek zamknięty
nas dorwała Burza z aparatem i mamy takie coś  🏇





no i jeszcze z gabb.
wątek zamknięty
My za to mamy takie:







😉
wątek zamknięty
dar, jak sie nazywa Twoje konisko? Strasznie znajoma mordka...
wątek zamknięty
Kajula, Moje-nie-moje.
Koń będzie przeze mnie dzierżawiony od stycznia. Koń ma na imię Prom 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
29 grudnia 2012 14:08
dar, wiesz co to dublowanie zdjec?
wątek zamknięty
kujka, teraz lepiej ?  :kwiatek:
wątek zamknięty
dar zawsze między innymi marzył mi się kary koń jak Twój🙂

Moje Łaciate zimową porą ;p + za długie strzemiona,


wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
29 grudnia 2012 14:36
dar, pewnie! jak bylam mala to chcialam miec takiego wielkiego karusa jak Prom. a gdzie przenosicie sie w koncu?
wątek zamknięty
kujka , "no bez jaj"  😵
koleżanka będzie dzierżawić od marca, także do marca nie przenosimy na pewno i może to z jednej strony bardzo dobrze. ?
więcej czasu na przemyślenie stajni, bo ostatnio rozmawiałam troszkę ze starszymi od siebie i nie bardzo przychylnie się wypowiadają o Klaudynie.
obecnie koń ma czyszczony boks codziennie, dodatki witaminowe jakieś dostaje, elektrolity czy co tam, na padoku stoi do zmroku.. no tylko ten brak hali w takie dni jak dziś - troszeczkę zachowawczego kłusa i sam stęp to po prostu.. no nie bardzo.
Mi cały czas się podoba stajnia Zielonka/Zielonki - nie mam pojęcia, ale w okolicach Babic,  tutaj już koleżanka miałaby dłuższy dojazd, no ale.. coś za coś. Prosiłam ją by się zastanowiła, by sama poszukała stajni, no bo w sumie.. Najlepiej by było wstawić do Agmaji albo Argosa, ale Agmaję znam i nie chcę by koń stał non stop w boksie, a co do Argosa.. właściciel. No i cena również.. więc koleżance daję czas do namysłu, bo była dziś ze mną u Proma, a na chwilę obecną będę jeździć na nim ja. 🙂

kalaarepa marzył Ci się taki duży, czy tak bardzo kary ?  🤣 Mi ogólnie podoba się takie jasne ogłowie, tylko ja bym poszła bardziej w kremowy kolor. Bo ten to trochę żółty/cappuchino. Tak czy siak, też nie masz małego podopiecznego :P
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
29 grudnia 2012 15:00
dar jeśli koło Starych Babic to Zielonki - nikt Ci nie powie lepiej niż ja, bo tu mieszkam 😉
A samą stajnię bardzo dużo osób choćby na samym forum poleca i ja również. Też brak hali, ale jeśli chcecie działać coś od wiosny to najmniejszy problem.
A Prom fajny, jakby się do niego trochę dobrać to byłoby ciacho!  🙂
wątek zamknięty
Anderia, , gdzieś miałam adres www stajni, ale możesz mi go na pw przypomnieć. 😡
Mi ten brak hali tak bardzo nie przeszkadza, tzn, brak jej uważam za minus ale nie jest hala moim priorytetem i koniecznością w każdej stajni wg. mojej opinii. A co do Proma, hm.. grzywa zostaje, ogon zostaje.. ewentualnie przycinać, bo zapuścić nie chcę, ale kawał cielska to on ma, myślę, że to warstwa tłuszczyku na zimę, ale po zimie zrzucamy zbędne kilogramy i nabieramy mięśni, taki mam cichy plan. W sumie założenie jest takie, że się dalej będę na nim uczyła skakać, a jak skacze - jeszcze nie sprawdziłam. No i wiem, że na chwilę obecną mogłabym zdać odznakę, ale.. skoro już się zdecydowałam na Proma, to muszę trochę poczekać by go poznać, ogarnąć pod siebie itd.
wątek zamknięty
dar, taki kary.. jak byłam mała oglądałam Czarnego Księcia;p i taki mi się marzył czarny kuń🙂 a mój nie jest aż taki duży, poprostu ja mam krótkie nogi i jestem niska🙂 dlatego wydaje się być przy mnie taki potężny
wątek zamknięty
Zuzu - śliczne zdjęcia, Burza ma talent do focenia!!
wątek zamknięty
Wiesz, ja mam 158 wzrostu, koń 180 😉
Wydaje mi się, że naszej różnicy nie przebijecie kalaarepko   😀
wątek zamknięty
no to na pewno nie przebijemy🙂 Ja mam też coś koło tego, a koń z jakies 165cm - 170 cm w kłębie
wątek zamknięty
sorrki, ale w takim wypadku to ja wyglądam na koniu jak pchełka  😂
wątek zamknięty
Wsiadasz na niego z ziemi?? bo ja na swojego ze stołka.. ale to też kwestia mojej kondycji fizycznej... zimą zawsze ciężko ten tyłek podnieść;p
wątek zamknięty
dar, wielki jest, on cię w ogóle czuje na grzbiecie? 😉
wątek zamknięty
Cierp1enie,  no pewnie, mam tyle super zdięć, ze mogę całe forum zaśmiecić. 😀
wątek zamknięty
Dostałam zdjęcia z wczoraj od koleżanki, więc pozwolicie, że się pochwalę? :kwiatek:
wątek zamknięty
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
29 grudnia 2012 19:15
widzę, że Monia w końcu konie dorwała w obiektywie ^^ fajne rude 😉)
wątek zamknięty
mbalicka, wyciągnęłam ją na fotki 😀
wątek zamknięty
likeyou   Bez konia to jak bez serca .
29 grudnia 2012 19:36
wątek zamknięty
kalaarepa Myślę, że po opuszczenia strzemienia podciągnęłabym się jakoś i władowała na siodło, ale myślę, że jednak należy dbać o kręgosłup konia i proszę by koleżanka trzymała za drugie strzemię a ja wsiadam ze schodków.

harja ostatnio przytyłam, zaczynam wyglądać jak człowiek ! Myśle, że te blisko 50kg to dla niego jak torebka dla kobiety, taka w której mieści się portwel, klucze, jakieś fajki i telefon 😉

likeyou, kasztan przypomina mi kobyłę w jednej stajni rekreacyjnej ;>
wątek zamknięty
No wiem ja też używam z tego powodu stołka ale dodatkowo jest to też wygodnictwo🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.