Końska rewia mody cz.VI (2012)

Anderia, wpisuję go do list MUST HAVE  ❗ ❗ ❗  Pięknie na gniadym, ale ta lista niedługo zajmie cały zeszyt  🤬
wątek zamknięty
brunatna uwielbiam twojego poniaka
wątek zamknięty
Nie wiem czy wiecie, przepraszam, jeśli już ktoś o tym pisał, ale jest -40% w Equishopie 💃
wątek zamknięty
fin no i przez Ciebie zamówiłam cottona burgundy! 😵 
wątek zamknięty
całe szczęście że nowa kolekcja do mnie nie przemawia, podoba mi się tylko dralon apricot, widział ktoś 165cm gdzieś w miłej cenie?  :kwiatek:  :kwiatek:
wątek zamknięty
Mi się od kilku kolekcji nic nie podoba na tyle, by wydać na to 200-300 zł. Tłumaczę to sobie tak, że chyba staję się czaprakowym koneserem  🥂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
23 stycznia 2012 21:29
na Eskadrona jest -30%
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
23 stycznia 2012 21:58
Ja liczę na jakąś ładną żółć od Eskadrona  😍
a moze jakaś dobra dusza poradzi mi jaki kolorek dla mojej Siwki ? niestety nie mogę dodać zdjęć, bo sie nie da (  😤  ), ale kobyłka jest potężna, duża, i ciemno-siwa z jasnym łbem ; ))
wątek zamknięty
marysia550, niestety limegreen jest jedyny w swoim rodzaju 😉 ale bywaja w ogloszeniach, szukaj. maja niajpiekniejsza lamowke  😍
wątek zamknięty
Czy któraś z Was ma może coś sand z kolekcji aubergine i coś bronze z kolekcji burgundy-navy i mogłaby mi powiedzieć jak bardzo się różnią te kolory, albo najlepiej zrobić zdjęcie owijek/czapraków/polarówki obok siebie?
wątek zamknięty
MMVG, beige był z royal/ navy. Z aubergine/ violet był sand 🙂 jak chcesz mogę poszukać zdjęcie porównawcze brillanta bronze i cottona beige.
wątek zamknięty
Właśnie poprawiłam się już w moim poście 🙂 chodzi mi sand vs. bronze 🙂 byłabym bardzo wdzięczna, bo jakoś nie mogę znaleźć w necie sensownych zdjęć, żeby rzetelnie sobie to porównać 🙂
wątek zamknięty
Sand widziałam w sklepie i wydawało mi się, że jest trochę ciemniejszy od beige 🙂
Cotton beige i brillant bronze
wątek zamknięty
Ma ktoś może fotki czapraków Lamicell Prahda pod siodłem? Strasznie mi się spodobały i wyglądają na porządne. Zraziłam się do brillantów eskadrona, strasznie się szmacą jak na kasę, którą trzeba na nie wywalać.
Co nie zmienia faktu, że przecena -30% w equishopie za mną chodzi 🙂
wątek zamknięty
Dziękuję 🙂
wątek zamknięty
(nie chciało się dać wcześniej) Strip Scarlet red na mojej grubej -hubertusowe
sorka za moją łydkę i wgl haha dosiad ale strzemiona krótkie a bardzo dawno w tak krótkich nie jeździłam  🤬
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
23 stycznia 2012 23:03
Dzionka, http://rewiamody.konskieforum.pl/m/all/k/all/f/5/s/1/z/780
koleżanka w stajni miała dwa, wg mnie wyglądają elegancko, solidnie i są ładne. no i mają w sobie coś charakterystycznego, co jest wg mnie fajne i robi je trochę "markowe" 🤣
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 stycznia 2012 07:56
Dakota, fajnie! Scarlett jest przepiękny 🙂
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
24 stycznia 2012 08:25
borkowa BURGUNDY  😍
wątek zamknięty
Amarotsa, te skrzynki eskadrona są beznadziejne. Miałam taką z kolekcji Nici i szybko się pozbyłam. Wszystko się tam rozpadało, nic do siebie nie pasowało. Badziewiak jakich mało, nie polecam.


Nie posłuchałam i wylicytowałam sobie skrzynkę na ebay. Jakość nie powala niestety, wykonanie na tyle kiepskie, materiały tak delikatne, że bałam się ją złożyć. Jednak nie narzekam już więcej, bo zapłaciłam tylko 8 euro z wysyłką. Przepraszam Dzionka - mogłam się posłuchać Twoich rad  😉
wątek zamknięty
jeszcze w 100 % nie jestem pewna co do szmatki, a i tak zacznę jeździć na Skarej od wiosny, więc poczekamy, zobaczymy co w nowej kolekcji i wtedy zacznę się zastanawiać  🏇
wątek zamknięty
[quote author=Dzionka link=topic=79630.msg1260110#msg1260110 date=1326557287]
Amarotsa, te skrzynki eskadrona są beznadziejne. Miałam taką z kolekcji Nici i szybko się pozbyłam. Wszystko się tam rozpadało, nic do siebie nie pasowało. Badziewiak jakich mało, nie polecam.


Nie posłuchałam i wylicytowałam sobie skrzynkę na ebay. Jakość nie powala niestety, wykonanie na tyle kiepskie, materiały tak delikatne, że bałam się ją złożyć. Jednak nie narzekam już więcej, bo zapłaciłam tylko 8 euro z wysyłką. Przepraszam Dzionka - mogłam się posłuchać Twoich rad  😉
[/quote]

No to ladnie  🤦  Ja tez czekam na skrzynke z Ekadronu  🤬 Ktora zamowilas  ❓ ❓
wątek zamknięty
Dzionka, ja mam lamicela prahdę pomarańczowy vs. Jestem z niego mega zadowolona 🙂 Kolor jest dokładnie taki jak anky cognac.
Dopiera się super, nie szmaci się. Mam go ponad 3 lata a nadal jak nówka po praniu wygląda 😉
Jak znajdę fotki to wrzucę 🙂
wątek zamknięty
dziewczyny, czy któraś z Was ma może kontakt z użytkowniczką pikabu? To ta, która sprzedawała pady Anky, czy ktoś jeszcze od niej kupował?
wątek zamknięty
a co zniknęła nagle??


Widziałam dziś na żywo Eskadrona burgundy i... no nie zachwycił mnie. Taki jakiś sobie. Chilii zdecydowanie piękniejszy!
wątek zamknięty
aniaagre, fajnie, czekam na fotkę!

Amarotsa, no cóż, ostrzegałam 😀 Dla mnie to straszny shit...

cieciorka, no właśnie mi też się bardzo spodobały i chyba zainwestuję w któregoś - pewnie żółtego 🙂
wątek zamknięty
basteros - licytowałam, która tańsza, a trafiła się sand/aubergine. W przypadku takich pierdół jak skrzynki, uwiązy czy kantary nie przywiązuje większej wagi do kolorów. Oby były tanie, bo mój i tak wszystko szybko wykańcza..  😉 Jedyne na co wiecznie poluje to kantary Eskadrona z futrem - mam problem, by nadążyć z praniem i naprawianiem, więc potrzebuję ich dużo heh  😉
wątek zamknięty
Amarotsa, myślałam ze są różne typy, a tu rzeczywiście tylko kolorystyką/kolekcją się różnią  😉 No mam nadzieję, że chociaż chwilkę posłuży  🤔
wątek zamknięty
Dzionka, a ja mam tą skrzynkę od Ciebie i nie narzekam na nią, lubię ją. Ale może to dlatego, że nie mam porównania z innymi, miałam jakąś niedużą chyba couver i mnie wiecznie wkurzała, bo była za mała...
wątek zamknięty
akzzi, no coś ty? Widocznie ma i swoich fanów 🙂 dla mnie wszystko w niej latało, plastik cienki jak papier... Bałam się, że za chwilę ją połamię co chwila. No i ta klapa odpadała niemiłosiernie. Już wolę skrzynki z praktikera 🙂 Obecnie nie mam żadnej, trzymam szczotki w torbie eskadrona, ale trochę mi jej szkoda do tego. Na zakupy czas iść 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.