Końska rewia mody cz.VI (2012)

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 stycznia 2012 22:12
No no dziewczyny, jest dopiero 1 stycznia a tu już 2 strony wątku i taaaakie zdjęcia 😜
wątek zamknięty

Libella- Cudo. Jakoś do mnie nie przemawiały brązy na gniadych, ale z tą lamówką całość się świetnie prezentuje.  😍

No właśnie do mnie też nie! Zawsze uważałam, że brąz na gniadym to porażka. Aż tu proszę... Ja jestem zakochana, to chyba aktualnie nasz ukochany czaprak 🙂
Dakota96 na tej focie faktycznie tak to trochę wygląda, bo jest ciemna. Ale na żywo moim zdaniem strzał w dziesiątkę 🙂
wątek zamknięty
Libella

może bo to na hali (chyba) a to zawsze ciemne wychodzą  na mojej  nie wiem jak by to wyglądało.Ciekawa jestem  😁 może sobie od kogos w stajni pożyczę o ile ktoś ma  ten czapraczek ^^
wątek zamknięty
Potwierdzam, ten kolor na żywo zyskuje +1000 punktów. Naprawdę ślicznie wygląda na Libelce.
wątek zamknięty
łoł!! dziewczyny ale piękne zdjęcia na sam początek następnego działu KRM 🙂

A ja właśnie odebrałam paczkę, a w niej same piękności  😎 
wątek zamknięty
akzzi chwal się!!
wątek zamknięty
ee to żadne rarytasy, tylko polopad marone, który od dawna mi się podobał, brillant royal (taaa...kolejny niebieski czaprak  🙄 ) no i owijki petrol i violet, któeych brak doprowadzał mnie do szału.

Kolor polopadu marone jest dokładnie taki jaki sobie wyobrażałam, tylko jakiś taki krzywy się wydaje, ciekawa jestem jak pod siodłem będzie się układał... Oby dobrze!
wątek zamknięty
julianda jak zwykle zrobilas wielkie WOW na tym forum tymi fotkami. Jeden z moich ulubionych kompletow na Twoim siwusku <3
akzzi Bardzo się cieszę, ze moglam jakos Ci pomoc i zakonczyc Twoja furie, spowodowana brakiem tych owijek :P Mam nadzieję, ze bedzie wszystko si! I oczywiscie czekamy na fotki !

a do mnie wlasnie dotarła paczka z kompletem rosado/navy <3 szaaał ! zakochałam sie po raz drugi w tym padzie ! Niedlugo obfocimy !  😜
wątek zamknięty
Natt a jak wygląda ten pad? jakoś nie kojarzę  😡

Foty będą na pewno, tylko musi aparat dotrzeć i...może tak śnieg by spadł, bo teraz to ładne by nie wyszły te fotki.

wątek zamknięty
asds   Life goes on...
02 stycznia 2012 12:04
akzzi prosze bardzo





wątek zamknięty
juliadna, zgadzam się, Ruby to zdecydowanie kolor twojego konia 😜
siwe, fajnie w tym brillancie 😀
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
02 stycznia 2012 12:08
asds, ajjj... choruje na ten pad przeokrutnie od roku ponad... dlaczego ja cale zycie musze byc takim biedakiem 🙁

ciekawe czy ujezdzeniowy da sie gdzies w ogole jeszcze dorwac...
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
02 stycznia 2012 12:12
Trzeba paczać kujka...Może sie trafi...Mi na szczęćcie do pełni szmatoholicznej euforii niewiele brakuje
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 stycznia 2012 12:20
Libella, cudownie w Coffee! Szał 🙂

akzzi, też czekam na zdjęcia 🙂

natt, super jest ten pad 🙂
wątek zamknięty
nooo dziewczyny mowie wam, jest boski, serio serio :P tylko ten czerwony jest bardziej bordowy niz na fotce  😜
a co do pogody... faktycznie moglaby sie jakos okreslic, albo sonce, albo snieg , bo tak to 'ni w pipe ni w oko' :P
wątek zamknięty
Libella pięknie kobyła wyglada w coffee i moim zdaniem koniecznie musisz do kompletu kupić berry, bo jest piękny i będzie wyglądać super. Ja mam dla gniadej z owijkami  czekoladowymi i jest super 🙂

Tymczasem chwalę sie trochę późno co przyniósł mi mikołaj pod choinkę spontanicznie, ten czaprak jest ekhem no śliczny jest, ja nie trawię helołszity, ale nie mogłam się oprzeć 💘



Uploaded with ImageShack.us

Nie ogarniam jakie owijki do tego ubrać kompletnie. 🤔
wątek zamknięty
hanoverka   nice  😁


A teraz pytanie za sto punktów  🤣:
Te czarne są już w drodze: http://www.okser.pl/lamicell-ochraniacze-air-system-p-5156.html
Tylko które kaloszki do tego:
http://www.okser.pl/kentaur-kaloszki-skokowe-skorzane-p-7185.html
http://www.okser.pl/cso-kaloszki-skokowe-1680d-kevlar-p-8639.html
lub futerkowe mustangi
🤔  :kwiatek:
wątek zamknięty
hanoverka, no śliczny jest 😀
ahawa, futerkowe mustangi 😁
wątek zamknięty
hanoverka co tu duzo mowic... słodko 😉
ahawa mi sie wydaje, ze nie ma chyba jakiejs roznicy jakie kalosze do tych ochraniaczy hm? ZNaczy... nie wiem za bardzo pod jakim katem patrzec na to :P nigdy nie dobieralam kaloszy pod ochraniacze :P <no poza kolorem oczywiscie >
wątek zamknięty
natt92 zastanawiam się, czy np. te futerkowe mustangi nie będą za bardzo wizualnie odbiegały od tych ochraniaczy 😁 Takie małe detale, których prawie nie widać, ale ja zwracam na to uwagę  😉
wątek zamknięty
ahawa, te kentaury sa bezkonkurencyjne. super kalosze.
wątek zamknięty
horka   black horse <3
02 stycznia 2012 14:03
tylko pamiętaj o wodzach  😉 bo horka Cię zjedzie  😂
(nie no taki żart sylwestrowy)




Och dziękuje, widzę, że jestem gwiazdą re volty  😍
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
02 stycznia 2012 14:04
Do gwiazdy to ci wiele brakuje
wątek zamknięty
ahawa yhym, rozumiem 😉 w takim razie postawiłabym na cso. Mustangi i te kentaury wydawałyby mi się takie hmmm ... zbyt masywne przy tych ochraniaczach. chociaz moge się mylić, nie widziałam cso i kentaurow na zywo <chyba :P > a sama mam te futerkowe mustagi, jesli chodzi o uzytkowanie to sa fantastyczne ! wiec polecam 🙂 ale to zalezy jak Ci się to wizualnie wyobraza 😉
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
02 stycznia 2012 14:36
To ja pierwsza dodam jakąś fotkę w nowym wątku. Choć moja liczba czapraków sięga aż 4  😂 (w tym właśnie jeden wyjazdowy eskadron coriander) to uwielbiam patrzeć na wasze kolekcje  😉
tutaj na gniadym


nada się któreś do szmato?

A to nie sesame? Coriander był ciemniejszy. 🤔
wątek zamknięty
W którym sklepie internetowym moge dostać półderki treningowe eskadrona.  Szukałam bezskutecznie  :kwiatek:



ola8719....- jeśli dalej szukasz to w ogłoszeniach jest derka treningowa Eskadron Dralon Negro/Coriander/Wine rozmiar L  😉
wątek zamknięty
A do mnie dotarł dzisiaj ES stripe in smaragd/white  :kwiatek: i jest boski  😍
I chyba owijki od jaspera będą do niego pasowały - w dzień sprawdzę bo przy sztucznym świetne pasowały nawet bardziej do szmaragdu niż jaspera.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
02 stycznia 2012 16:46
natt92 śliczny! Chyba zaczynam mieć na nowy rok kolejną rzecz do spełnienia  😜 
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
02 stycznia 2012 16:50
natt92

Jeszcze mam ewentua;nie takie zdjęcie zbiorowe na którym ładnie widac kolor padu . Ostatni rząd - środkowy pad




wątek zamknięty
kurcze mi się te ESy strasznie podobają ale nie lubię tego typu materiałów  🙄 wkurza mnie, że tak długo schną w porównaniu ze zwykłymi bawełnianymi 🙁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.