Stajnie: kujawsko-pomorskie

Milutek Ban permanentny
22 lipca 2011 19:35
Ja, ja też będę w Młyńskiej na zawodach  🏇
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
22 lipca 2011 22:23
Dworcika, kołuj kierowce,bo w sobotę impreza ma być po konkursach sesese 😁
Dworcika   Fantasmagoria
22 lipca 2011 23:07
No kołuję, koluję, tylko on mi się chcę z Torunia za tydzień ewakuować na obiad do mamusi! Oh... No ale coś tam wymyślę. Byle ciepło w miarę było 😁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 lipca 2011 18:07
będzie ciepło,najwyżej ktoś cię przygarnie 😁 jejku,tak dawno nie startowałam,że się już doczekać nie mogę 🙂 oby tylko nie padało 👀
Czy ktoś z Was ma może konia w Solcu Kujawskim ? Bo niedługo mam zamiar się tam przeprowadzić. Stajnia wygląda bardzo fajnie, ale może ktoś z pensjonariuszy będzie mi mógł coś więcej powiedzieć 😉
Dworcika   Fantasmagoria
24 lipca 2011 18:25
Ktoś, a tak dokładniej to największych atrakcji kiedy się spodziewać? 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 lipca 2011 18:36
chyba jednak w sobotę po konkursach....bo tak gospodarze mówią 😉
Dworcika   Fantasmagoria
24 lipca 2011 18:40
I to im się chwali, sobota pasuje mi bardziej :P
Powiem Wam, że robota wre w stajni przed zawodami 😀
Ktoś a w jakich konkursach skaczesz w MS ?  : )
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 lipca 2011 19:05
savoir, a co tam robicie? jakieś wilcze doły? 😁

Młodą pierwszego dnia LL i L,jak będzie dobrze,to drugiego L i P, a Integro N i C oba dni.
ŁOO to mam nadzieję, że będę mogła focić, chyba, że mnie tak zawalą tam pomocą różną :p
nie no tak jak na zawody przystało, malowanie drągów i stojaków, poprawianie podłoża, sprzątanie :p
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 lipca 2011 20:10
choć nie wykluczam,że spanikuje (dementując plotki,że nie wytrzeźwieję po piątkowej i sobotnie imprezie 😉 ) i oddam Etiudę wrotkowi 😉
Ktoś dasz radę spokojnie, na kacu najwyżej i jechane xd
to co? kto pojedzie na Etiudzie? Ty Karol czy Wrotki?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 lipca 2011 20:23
okaże się na miejscu w sobotę 😉
w sobotę to jeszcze nikt kaca nie powinien mieć  😀
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 lipca 2011 08:06
Bogdan, ale my mamy imprezę urodzinową w piątek... w sumie to jeden z głównych powodów wyjazdu tam w tak dużej ekipie 😉
Na 100% będę, ale tylko w sobotę. Oby tylko nie lało!
Dworcika   Fantasmagoria
29 lipca 2011 10:28
Dziś się nie dotelepię, zostałam bez samochodu.
Ludzie, oświećcie mnie jak najlepiej dotrzeć tam jakimś busem. No chyba, że ktoś jutro jedzie i mógłby mnie zgarnąć po drodze w Toruniu 😉
Dworcika poleciało PW, jak rozkład chcesz i przystanki tych busów znać to napisz, który z tych co Ci podałam bardziej interesuje.  😉
Dworcika   Fantasmagoria
29 lipca 2011 21:11
Już wiem jak się tam dostanę... zagadką pozostaje powrót 😁
Siemka 😉 trochę odbiegnę od ostatnich komentarzy ale mam pytanie co sądzicie o Stajni Stary Jasiniec ( taką nazwę właśnie nosi 🙂😉. Kojażycie coś ❓  😀
A ja chciałabym zapytać o stajnie w pobliżu Ciechocinka. Chciałabym znać wasze opinie i plotki z szerokiego świata o tej dziurze 😉
poniewaz jestes przedstawicielem tej stajni, udaj sie z tym do ogloszen.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu
Ja mogę polecić w województwie kilka stajni - w zależności od tego, czego oczekujecie. Stajnia Victoria na bydgoskich Piaskach - super atmosfera, fajne jazdy, blisko do lasu, pensjonat dla koni (dobra opieka nad kopytniakami - trzymaąm tam swoje konie przez dłuugi czas 🙂
Stajnia Jarużyn - super tereny, hala, możliwość treningów - co ważne, organizowanych jdet tam sporo zawodów - idealna stajnia dla sportowca.
Poza Bydgoszczą - Stajnia Janowo Młyn - miałam tam przez chwilkę dwa swoje konie - fajne miejsce troszkę za Nakłem, z klimatem i dobrą opieką.
Ośrodek Szkolenia Kawalerii Stajnia Zagończyk Mąkowarsko- nowy, tani pensjonat dla koni, zielone pastwiska, możłiwość treningu koni, blisko do jezior i lasu, fajna atmosfera.
Stajni jest cała masa, te bardziej sportowe mają zaletę hali, ale za to jest w nich mniej rodzinnie i odwrotnie 🙂
Anaan co do stajni tych bardziej sportowych to się niekoniecznie zgodzę z tym, że jest tam mniej rodzinnie. Zależy w jakiej stajni. Znam takie, które są zapyziałymi stajenkami a atmosfery tam bardzo brakuje, i znam stajnię, która jest bardziej sportowa, a atmosfera baaaardzo rodzinna. 😉 Ale to taki Off, który wtrąciłam trochę bez potrzeby ;d
Savoir, pewnie masz rację - każdy ma swoje doświadczenia :-) Zresztą - atmosferę tworzą ludzie a nie miejsca, więc jak fajni ludzie się dobiorą to nie ma znaczenia, czy stajnia jest mega wielka i sportowa, czy mała i kameralna 🙂
😎
Pytanie do revoltowiczów. Chcę oddać konia na pastwiska . Czy znajdę takowe w kujawsko pomorskim ?
O tej porze roku to wątpliwe.

Masz 3 posty niżej.

edit: wyżej
Smile a gdzie w kujawsko-pomorskim dokładnie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się