Czytelnia

Branka- kiedys jak szalona czytałam wszystko Kinga!ale głownie w pamięci zostało "To" i oczywiscie "Lśnienie" 🙂
Branka, przeczytałam Kinga prawie wszystko. W liceum czytałam namiętnie unikając lektur szkolnych. Poza "To" i "Lśnieniem" moje ulubione Kinga to "Cmętarz zwieżąt" 😍 i "Dallas 63".
.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
07 września 2015 14:05
Branka, ja Tobie polecam Wielki Marsz i Grę Geralda 🙂
Dzięki za opinie, to już wiem co wypożyczę.
Lśnienie widziałam film, zresztą podobnie jak Zieloną Milę i Skazanych na Shawshank. Ale na pewno wszystko przeczytam tak czy tak.

Na razie u rodziców znalazłam na półkach 'Rękę Mistrza' i 'Strefę Śmierci' i nie wiem za co się pierwsze zabrać..
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 października 2015 18:27
co tu tak cicho?

ja polecam nominowane do tegorocznej Gdyni Pająki Pana Roberta.

mam pytanie, które wydanie Władcy Pierścieni najlepiej kupić?  👀
.
Prośba do wszystkich moli książkowych - moja przyjaciółka walczy o nagrodę Conrada. Przyznawana jest na podstawie ilości oddanych głosów. Jeśli czytaliście 'Przypadek Alicji' Aleksandry Zielińskiej i książka przypadła Wam do gustu to zachęcam do głosowania (http://conradfestival.pl/nagroda-conrada)
Zaczęłam czytać Cmętarz Zwieżąt - matko, jaka ta książka jest straszna!  😀iabeł:
Kocham Cmętarz 😍

Ja czytam wszystko jak leci Faulknera teraz 💃
Smętarz analfabeci 😁
Ja mam tytuł Cmetarz. Ale widzę ze zależy od wydawnictwa 😉
Ja też mam Cmętarz 🙂
Odkopuję wątek, bo potrzebuję porady moli książkowych 😀 Poszukuję wszelkich książek o tematyce smoków, krasnoludów, elfów, orków i tak dalej - coś w stylu Praw i Powinności (polecam!) - poproszę o podrzucenie ciekawych tytułów, najlepiej takich, żebym nie mogła się oderwać :kwiatek:
.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 listopada 2015 17:59
Wczoraj nabąknęłam mojemu Gnomowi, że chciałabym skompletować wszystkie tomy z serii Inkwizytorskiej- wieczorem podjechał odebrać mnie z pracy i przywiózł zakupione dwa pierwsze 😍 Zaczynam kompletowanie kolekcji 😀
Póki co skompletowałam Achaję, Pomnik Cesarzowej, Pana Lodowego Ogrodu i nieomal Smoka Jego Królewskiej Mości(zostały mi 2 tomy do kupienia). Wszystko, co uwielbiam 😍 Jeszcze będę dokupywać książki do Jeżycjady, żeby młoda miała kiedyś co czytać 😉 Część mam, ale chyba 4-5 mi brakuje.
.
CzarownicaSa

A które do Jeżycjady ci brakuje, bo ja mam całość do Czarnej Polewki i mogę oddać.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 listopada 2015 15:46
Jakie oddać, ja chętnie odkupię! 😀
Brakuje mi:
1. Kwiat Kalafiora
2. Brulion Bebe B.
3. Noelka
4. Dziecko Piątku
No i reszta od 1998 roku.

Dużo tego 😲 Nie sądziłam, że aż tyle.
CzarownicaSa

Poszło PW.  😉
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
10 listopada 2015 16:10
fin zakładam, że Władce Pierścieni już przerobiłaś skoro interesuje Cię taka tematyka 😀 ja czytam przynajmniej raz na rok  😍
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 grudnia 2015 20:52
co czytacie?

poza tym, co muszę, niedawno pochłonęłam Tańczące niedźwiedzie. świetne reportaże, polecam każdemu. przez święta romansowałam ze Wschodem Stasiuka, i choć mam z jego prozą problem, bo wydaje mi się, że mogłaby być lepsza, to książkę polubiłam, dużo fragmentów zaznaczyłam, pewnie nie raz ściągnę ją z półki i przeczytam. a teraz, pobocznie, do poduszki czytam po kawałku Drybling Hidegkutiego, czyli rozmowy z Hrabalem, co każdemu, kto lubi literaturę czeską polecam 🙂
.
Trzeci tom Mojej walki Knausgarda. Wciągnął mnie trochę mniej niż dwa pozostałe, ale jest ok.
Zaczęłam czytać Cmętarz Zwieżąt - matko, jaka ta książka jest straszna!  😀iabeł:

Już nie raz się przymierzałam do przeczytania tego ale jak do tej pory się nie odważyłam  🤣
Lubię Kinga ale niektóre pozycje rzeczywiście przerażające, tylko dla czytelników o mocnych nerwach  😀iabeł:
Przeczytałam ostatnio "Simona. Opowieść o niezwyczajnym życiu Simony Kossak" i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem, bardzo ciekawa książka i niezwykła osobowość Simony.
.
Ęlżbiety Cherezińskiej cykle: "Północna droga" i " Odrodzone królestwo" słyszałam, że świetne 😉
.
Widzieliście wątek o łańcuszku? Może ktoś ma ochotę się przyłączyć?

http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,98924.0.html
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się