Howrse gra :)

a ja dzisiaj zaszalałam 🙂
wydałam ponad 300 tys i 3 kupony xD
ale jestem zadowolona  🏇
Ale tu pustki, znudziła się gra czy co?  😉Ja za to dzisiaj  rano miałam bezroga 🤔 to jeszcze totalny zonk, dzisiaj dojrzały kupony, wiec radośnie biorę sie do zbierania i co widze? tylko 1 kupon 😫 Kurcze to się wcale nie opłaca, trzeba było kupić 5 kuponów, łąkę za 1 kupon i teraz zebrać 1 kupon 😵
mi też bezróg kolejny dziś 😵 idzie się załamać.
Jak wymieniłam objęcia na 85 000 equus to dobrze czy źle?
Bo chyba za mało zarządałam  bo poszły po 5 minutach 😁
EDIT: Rożek!  😀 Kto ma pomysł na imię?
konik66, najtańsze objęcia jakie widziałam na wymianach kosztowały chyba 180 tysięcy. Za 80 czasem RO chodzą.

też się załamałam jednym kuponem  😵 zrobili taką "promocję" to mogli się chociaż raz szarpnąć, żeby już te pięć wyrosło..

Jest ktoś może zainteresowany prowadzeniem ze mną hodowli anglików?
O nie tak właśnie myślałam że za tanio... No genialnie  😵
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 maja 2011 12:20
Bazik, Nie widzę w tym nic dziwnego. Od zawsze tak było na howrse z tymi kuponami. 🙄
No i watek sie znów rozkręca  😉
Teraz planuje sobie zrobic nową prezentację z podstronami-tylko nie wiem gdzie zalinkowac ten html  🙄 (bo kod juz mam)
Ktos wie i pomoże?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 maja 2011 12:30
konik66, Ale, że niby jak z podstronami? Ze klikasz na link i otwiera się strona howrse z podstroną na prezentacji? Przecież tak się nie da na ich polu html zrobić.
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=12708
Coś w tym stylu 😉
Wiem mniej więcej jak to zrobić-ale musze mieć na zewnętrznym serwerze  kod html.
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/commerce?id=126782
Zapraszam ! Może któryś koń was zainteresuje  🏇 🏇
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 maja 2011 12:42
Jak dla mne strata czasu.
Jakby mi się chciało tracić czas to bym pewno zrobiła, ale po co?
Notarialna, (jesli to było do mnie  😉 ) ale to bardzo fajne jest 🙂
A mało osób robi takie prezentacje(jeśli już to za objęcia, kupony...) -mozna dobrze zarobić  😉
Notarialna - pierwszy raz brałam udział w takiej promocji, mój staż nie jest jakiś wyjątkowo długi. Myślałam że kupując ziarenko kuponu, gdzie na końcu jest napisane "kupon zawsze wyrośnie" a nie "jedno ziarno jest 1/5 kuponu", wyrośnie mi pięć. No nic.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 maja 2011 12:52
konik66, Może i fajne, ale jakbym miała więcej czasu.. to może. Dla mnie zbyt dużo grzebania w kodach html.Wolę prostotę 😉

Bazik, trzeba było czytać uważnie co dziewczyny pisały o promocji kuponowej. Ja też o tym pisałam. A na stronie było czarno na białym, że wyrasta jeden kupon, a nie kilka. Po prostu wtedy by im się to nie opłacało. I weź pod uwagę, że są jeszcze lewusy kontowe 😉

Nasiona kuponu są bardzo rzadkie, ponieważ na całej Ziemi istnieje tylko jeden producent i obecnie jego pole przestało być urodzajne. Nasiona kuponu rosną tylko na dużej żyznej 5o akrowej łące, z użyciem naturalnych pestycydów i nawozu. Wzrost trwa 30 dni, a kupon zawsze wyrasta.
Notarialna a umiesz to zrobić i nie chce Ci się robić, czy nie potrafisz tego robić i nie chce Ci się szukać na to kodów?   
Bo różnica jest 😉 Zapewne niedługo ludziom się znudzą suwaki i umiejętność robienia podstron to będzie dopiero coś. Bo kod na suwaki już wszyscy znają i to żadna nowość 😉
Notarialna wiem, że było napisane, że kupon wyrasta, ale różnie można było to interpretować. W każdym razie zawsze jeden kupon do przodu, prawda?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 maja 2011 13:14
konik66, Umiem to zrobić, ale nie mam na to czasu. Html podstawowy to banał. Może w wakacje się znajdzie trochę czasu, ale wątpię.
A chociaż napisałabys jak to mniej więcej zrobić? :kwiatek:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 maja 2011 13:41
W skrócie: Dużo obróbki graficznej, pół tekstowych, tekstu, sytuowania grafiki na tle... Nie to nie dla mnie.

Generalnie dużo pisania by było. A najczęściej robiłam strony html w programie htmlowo-graficznym w stylu frontpage. Bardzo wygodne urządzenie, ale to już raczej nie powiem, bo wszyscy zaczną z niego korzystać. Wystarczy poszukać w google ;-)
Notarialna, mogę się na pw o coś się zapytać? :kwiatek: Bo widzę że ty w tym html'u to naprawdę się dobrze znasz 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 maja 2011 13:49
Pisz śmiało ;-)
Notarialna, tak naprawdę to rzeczywiście można to interpretować różnie z tymi kuponami, powinno pisać 1 kupon, nigdzie nie znalazłam że ktoś tu na forum pisze że  jak sie zasieje 5 ziaren kuponu to wyrasta1 kupon, (chyba że gdzieś przeoczyłam). Wszyscy cieszyli sie że kupując łąkę za właśnie 1 kupon, zyskamy 4, to pamiętam  jak było pisane. Tak naprawdę to nie jesteśmy do przodu, nawet jak kupowało sie łąkę za kasę, a jak pamiętam to wtedy łąka, była najpierw za sto ileś tyś a potem podskoczyła do dwustu ileś tyś, więc dzięki za taką promocję 🤔
Pisz śmiało ;-)

Dzięki, zaraz napiszę  :kwiatek:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 maja 2011 14:11
Dlatego nie kupowałam tych nasion, bo się po prostu nie opłaca. Więcej na tym człowiek straci niż zyska. Ja teraz zajmuję się sianiem i zdobywaniem equus w ośrodku. Mam już kilka strachów, prysznice będą pewno pod koniec czerwca.
Ale łąki największe dopiero kupię jak będę miała ponad 500.000 w ośrodku.
A ja teraz za equus będę nasiona sprzedawać bo tez uważam że kupowanie łąki dla 1 kuponu to strata.
Notarialna, to szkoda żeś o tym ludzi na forum nie poinformowała, jak wiedziałaś. Gdybys to zrobiła to napewno, mniej ludzi by sie na taką "promocje" nie nabrało.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 maja 2011 14:20
Watrusia, Pisałam, już drugi raz powtarzam na starym wątku (nawet chyba ktoś pytał o to czy zawsze wyrasta jeden kupon) gdzieś w zamierzchłych 'czasach'. Ale mogliście to przeoczyć, bo byliście tak podnieceni wizją tych kuponów, że mało czego słuchaliście 😉
Za mojej bytności na howrse angielskim promocja była tylko raz. Tyle, że cena łąki nie podskoczyła, była ta co zwykle.

Kupon - kupony. Chyba widać różnicę...
Jakby napisali 'zawsze wyrastają kupony...' to wtedy mogliby gracze mieć wąty do owlientu. Takie jest moje zdanie.
ten nowy wątek zaczyna sie na początku marca, wiec duuuużo wcześniej niż pojawiły sie kupony na Howrse. pl., wiec trzeba było pisać na nowym wątku. W końcu to tylko gra, a nie wyścig szczurów, fajnie jest mieć trochę dobrej woli, a nie tylko "moje i ja", wystarczy że w prawdziwym życiu jest tak mało dobrej woli i zrozumienia,  z mojej strony to tyle, tylko niesmak pozostał.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się