Howrse gra :)

o jaaa to jeszcze 80 dni muszę czekać 🙁
Ema_6   Liberty *22.1.2011* <3
07 kwietnia 2011 20:10
moja klacz jest dziwna  😲 raz daje jednoroga drugi raz nie, za 3 daje 4 nie daje 5 daje 6 nie daje i tak dalej...  😵 i kolejny ogier  🙄
to ona : http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=1958176
potrzebuję czarnej orchidei szybko na dzieckohappysadu, mogę oddać z lewego!
Rogi PG powyżej 370 , dorosłe klaczki za 2 kupony, chętni?🙂

Ja bym była chętna, a może za coś z CR? 🙂
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
07 kwietnia 2011 20:16
Hawana odbierz i Ci wyślę:P

Już🙂
dzięki, już odsyłam z lewego🙂
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
07 kwietnia 2011 20:19
Eh.. Jak chcesz...Mi są nieprzydatne...
mi na ogół też, chyba,że się zagapię jak teraz i konia którym wcześniej się zajmowałam wysyłam jeszcze na zawody...😉
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
07 kwietnia 2011 20:23
też fakt^^Ale ja tam mam sporo i jak już zrobię to wejdę i mam włączone tylko...
Ktoś kryje rano rogi? Bo bym chętnie podrzuciła parę moich 😉
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
07 kwietnia 2011 20:32
Ja mogę wieczorem większe szczęście mam...Chociaż rano i tak wstanę ale nie jestem pewna
To może spróbujesz rano jak się nie uda Ci wstać to wieczorem? :kwiatek:
Mam zadanie "Wysłać konia do nieba". Wiecie jak to zrobić? Uśmierciłam sobie jednego konia i nic nie pomogło  🙄
Poźniej musisz kliknąć " wyślij konia do nieba "
Dunkaa no tak  😂
Dziękuję!  :kwiatek:
nie ma za co. ja też kiedyś takie pytania zadawałam.  😂 🤣
Ema_6, przynajmniej wiesz kiedy dać różdżke 😉
Ema_6 też bym chciała taką kobyłę, dzisiaj rano nareszcie mi się poszczęściło i urodziła mi się rożka 😅
Mam do was pytania:
- czy jeśli klacz jest w ciąży i pokryłam jednorożcem to jak kliknę na USG to będzie pisało że to jednorożec?
[ jeden już mi się urodził ale wtedy miałam mało kasy i nie robiłam wtedy USG... ]
- jeśli koń jest stary, i będzie musiał pójść do nieba to ten sprzęt który wcześniej miał zabiera ze sobą i my go tracimy?
-czy zawody podwyższają umiejętności koni?
-czy można sprzedać łąkę? lub ją jakoś użyźnić [ jeśli kupiłam na początku mało żyzną?
wiem , że te pytania są bardzo podstawowe- z najniższej półki, no ale wolę się upewnić... 🙂
ps Mam na sprzedaż/wymianę strach na wróble!
pps. będę miała na sprzedaż konie tajfunowaa-> inne konie   - wszystkie z tej kategorii, jeśli ktoś będzie zainteresowany proszę o napisanie, który koń i jaką cenę możecie dać 🙂
jak ja to lubię 🙂

Jeden z twoich starych koni zmarł i twoje konto zostało zasilone kuponem abyś mógł kontynuować grę.
Twój koń Arabinia, który zmarł w wieku 31 lat 2 miesiące, odszedł do końskiego nieba.
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
08 kwietnia 2011 09:07
Konik66 pokryję Ci wieczorkiem..Też będę kryć swoje 2 :P
tajfunowaa 

, na USG wychodzi tylko jaka jest płeć źrebaka i maść, czy to jest rożek, niestety nie wychodzi.
Koń który umiera zabiera sprzęt ze sobą, więc najlepiej wymienić go na jak najtańszy.
Tak, zawody podwyższają umiejętności koni.
Niestety łąki nie można sprzedać, można ja tylko zniszczyć, kasy się za to nie dostaje, użyźnić możesz ją  tylko wtedy gdy na niej coś siejesz i dodajesz użyźniacz ale jak skończą sie uprawy to ona dalej będzie 50%- towa.
Po co chcesz sie pozbyć stracha, daje jak pamiętam 50% więcej upraw, na polu  np.2 arowym  jak zasiejesz rzepę lub pszenicę( obczaiłam że one dają największe zyski 😉) to jak zbierzesz uprawy i sprzedasz to twój ośrodek zarobi całkiem fajna kasę.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 kwietnia 2011 10:16
Już 925 miejsce w rankingu! 💃
Watrusia wielkie dzięki za odpowiedź na moje pytania :kwiatek: mam 2 strachy bo kiedyś się na nie wymieniałam... jeden sobie zostawiam i jeszcze jeden mam na zbyciu 🙂
Notarialna w ogólnym ? ja mam 331 😅 i jakoś dalej w górę nie mogę się wzbić... 😕
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 kwietnia 2011 11:03
tajfunowaa, Wiesz, ja jakiś czas w grze miałam zastój. Teraz przyłączyły się nowe osoby do współpracy to ruszyło 🙂
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
08 kwietnia 2011 11:07

Moje małe zbiorowisko..
Kamień Filozoficzny
x 3

Objęcia Morfeusza
x 3

Konik Morski
x 3

Powiew Eola
x 3

Zestaw Nyks
x 2

Klepsydra Kronosa
x 2

Woda Młodości
x 2

Złote Jabłko
x 2

Lonża Boreasza
x 1

Podkowy Posejdona
x 1

Siodło Posejdona
Dostępny ekwipunek: x 1

Strzała Artemidy
x 1

Lira Apolla
x 1

Laury Dafne
x 1

Krew Meduzy
x 1

Puszka Pandory
x 1

Piorun Zeusa
x 1

Podkowy Hefajstosa
x 1

Chmurka
x 1

Zestaw Posejdona
x 1
[s]Mam do wymiany Róg na angielskim za coś na polskim. Ktoś chętny?[/s]  :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
08 kwietnia 2011 12:03
Potrzbuję: rzep, jakiś najtańszych siodeł, mieszanek itp. na konto blanca 🙂 Będę baardzo wdzięczna 😉
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
08 kwietnia 2011 12:04
Hermes zaproś a coś wykołuje^^
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
08 kwietnia 2011 12:08
AtlantykowaPanna, dziękuję 🙇 :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się