Howrse gra :)

Dementek, odezwij się do Snow Moon, wiem że szuka omek. powołaj się na mnie (xofkate) 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
10 grudnia 2015 10:18
calore- Dzięki! Wyszło, że pomyliłam konta- na COM akurat mam tylko kilka RO, ZN i duperele  😉
Jeszcze na PL szukam osób skupujących ogólnie rzeczy z CR. Widziałam, że za 2 OM można dostać 2-3 kupony. Poszukam jeszcze osób skupujących inne rzeczy w dobrych cenach- potrzebuję kuponów  🙂
za 4 dni będę kupować kupon na pl, więc możemy się wtedy wymienić RO na com na kupon 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
10 grudnia 2015 10:25
Super!
Może mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć, jak najlepiej rozegrać tą promocję z drzewkami? Bo czuję się jak dziecko we mgle i wysylam gdzie popadnie na oślep. 🤣
Kupie ZJ najlepiej duze ilości ew. zestaw harmonii.
Może mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć, jak najlepiej rozegrać tą promocję z drzewkami? Bo czuję się jak dziecko we mgle i wysylam gdzie popadnie na oślep. 🤣


Ja na razie wysyłam na te najkrótsze, żeby sobie dostęp do boskich odblokować.
Jak będę miała tak z 12-13 to już na dłuższe zacznę bo jestem ciekawa ile tamte trwają 😀
I na koniec po boskie, mam zamiar dwa zdobyć, ale czy się uda - zobaczymy 😉
a ja mam gdzieś te boskie i walcze tylko o cr z tego najtrudniejszego lasu :P
nie potrzebuje ktoś kupić dobrych holsztynów ?? mam nadmiar ogierów i klaczy z pg 2266 i więcej, i sprzedaje od 20 tys w góre i chętnych nie ma , a na sprzedazach najtansze po 65 000 i tamte idą a moje nie 🙁 nie rozumiem  🙁
boskiego i tak nie zdobede bo nie mam zadnych passow, wiec tez raczej o CR walcze 😉
Mnie denerwuje, że po dwóch drzewkach już praktycznie nie mam czym ozdabiać kolejnego :/
Nooo na ozdoby trochę kuponów pójdzie :/


Ma ktoś karego osła na sprzedaż w wieku od 3 do 5 lat i jasnosiwego perszerona w wieku od 6 do 8 lat ?
Obojętna płeć, może być nawet wałach.

Jak coś to pisać w grze na wabankowa 😉
Dementek, wystaw mi konia za kupon na pl i RO na com 😉

potrzebuję przetrzymania kasy na com :kwiatek: + mam 3 kupony do wymiany na 3 passy 😉
potrzebuje jednorazowo jakby się ktoś nudził osoby która dobrze blupuje 🙂    kilka ogierów mam nie wyblupwanych do konca, nie zaleyz mi na 100, wystarczy 70 % ,
zależy mi, na moim koncie, przez współdzielenie ,  czasami mam po 200 lub więcej PD  zapłace equus albo CR  prosze , jak coś to na karla158 prosze pisać 🙂  wyjasnie co i jak
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 grudnia 2015 10:54
Dementek, wystaw mi konia za kupon na pl i RO na com 😉

potrzebuję przetrzymania kasy na com :kwiatek: + mam 3 kupony do wymiany na 3 passy 😉


Wystaw mi na com konia na 3 passy! I już wysyłam ro.

edit: na pl wystawiłam od razu konia na 4 kupony.
Dementek, wystawiłam ci perszerona na com za te 3 passy 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 grudnia 2015 11:20
Mogę Ci go oddać, bo na com tylko trzymam konie  🙂
a ja hoduję tylko araby i boskie 😉
Póki co wszystkie moje konie wracają z możliwością zdobycia Zestawu Hery 🙄
Ciekawe ile drzewek zdołam ubrać bez użycia kuponów 😉
mi się trafiło wyzwanie tytanow ale nie jestem w stanie tego ubrać. na razie ubrałam jedno drzewko (to na fodder) i tyle, czarno widzę tą promocję choć fajna  😅
Cynamonowa_, hehe, mi też 😁 ale robię teraz tak, jak ktoś pisał - wysyłam na te najkrótsze trasy, potem będę się bawić w lepsze nagrody.

btw, rozgryzł ktoś zależność koń - długość trwania podróży? piszą, że zależy od charakteru, ale nic mi to nie mówi 😉
O, zdobyłam perszerona.
Chce ktoś?
Po cholercię mi jak mam same Pinto...
calore, od umiejętności konia chyba. Im więcej, tym krótszy czas. Sprawdzałam sobie i nie ma jakichś znacznych różnic, godzinę-dwie krócej te moje najlepsze były.
to w takim razie przy wyprawie po boskiego tylko będę patrzeć na te um. bo przy reszcie to faktycznie niewielka różnica.
Ja wysłałam te swoje najlepsze boskie z 7000 i koło 5000 um i dwa jakieś najgorsze zwykłe koniki z 200 um i różnica była właśnie jakaś żenująca, ze 2 godziny... 😁

potrzebuję przetrzymania kasy na com :kwiatek:


podbijam
calore, ja moge jakos wieczorem 😉
Libeerte, super, napiszę ci na pl ile potrzebuję przetrzymać 😉 chcesz coś w zamian? chociaż najlepsze co mam, to KK 😁
ekuss   Töltem przez życie
14 grudnia 2015 17:32
Szukam kogos kto chcialby prowadzic ze mna druzyne islanderow. Nick : ekuss 🙂
Wpadam z pomocą, um konia się nie liczą !

Siedziały nad tym dziewczyny z mojej drużyny z paroma innymi osobami 🙂

Jakie konie najlepiej wysyłać?

UM i PG nie mają znaczenia.

Najważniejsze znaczenie ma kolejność - najpierw perszeron, potem osioł.
Perszeron musi być ośmiolatkiem, jasnosiwy.
Osioł musi być pięciolatkiem, kary.

Wpływają cztery czynniki na długość przejażdżek:
1) Rodzaj (pociągowy, osioł, inne)
2) Rasa
3) Wiek
4) Maść [Ważne! Za złą maść dodaje dodatkowych minut]


Idealne i najkrótsze czasy wypraw:
Pobliski Zagajnik -  6h
Długa Wyprawa - 14h
Zaczarowany Gaj - 1 dzień
Boskie Ostępy - dwa dni


Kary za złe maści
Czarny perszeron, 8l + czarny osioł 5l = 6h 18min
Jasnoszary perszeron 8l + biały osioł 5l = 6h 18min
Każdy miesiąc powyżej, poniżej - dodaje kolejne minuty.
Nie, średnia nie pomaga. Jeżeli osioł będzie ośmiolatkiem, a perszeron pięciolatkiem - kara również zostanie naliczona.
Ooo matkooo... 😁 No cóż, dobrze wiedzieć, dzięki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się