Howrse gra :)

Dementek   ,,On zmienił mnie..."
19 sierpnia 2015 11:09

1. ChemiK - ChemiK (pl)
2. calore - calore (PL), xofkate (COM)
3. Asiulla - Asia818 (PL)
4. wabankowa - wabankowa (pl) , wabankowa (com)
5. CzarownicaSa- Kermitek(pl), CzarownicaSa(com)
6. mitbah - mitbah (pl)
7. thaya - edinka (pl) edinka (com)
8. Watrusia - Deni (pl), Zapałka1 ( com)
9. Grettiena- ApplePie (pl)
10. dar - kuciaczek (pl)
11. Kayri - Kayri (pl)
12. budyń - beton (pl)
13. Miyako - MiyakoKuchiki (pl)
14. Libeerte - majgaa (pl i com)
15. Nancy- boniowata (com i pl)
16. bajaderka-zorro - razed_in_black (pl)
17. Cierp1enie - rosolowa (pl i com)
18. Karino1998 - ruda_wiewióra
19. Gosia - gosiex
20. dementek - Dementek (pl), dementek (com i ru)
Sprzedam 2 UH za 3 kupony

Ta loteria to porażka jak do tej pory, dostałam tylko harmonie i here z losowań, reszta śmieci. Tyle co jeszcze coś lepszego z rekompensaty (3ZJ, 2KF, RO). Swoją drogą ciekawe skąd pomysł na wynagrodzenie za to, że w loterii słabe nagrody  😲
Jak dla mnie to błąd jakiś wskoczył a że za duże zamieszanie było by z "zabraniem" tych rzeczy to po prostu powiedzieli że to rekompensata...

Ja dostałam RO, 4x Chmurkę, KF i ZJ
Możliwe, bo jakoś mi to też nie pasuje..

SZUKAM SITTERA 150 koni lekcja, oporządzenie, karmienie, spać, reszta do dogadania 🙂
"Najdroższy" kupon jaki kupiłam 😀

Za całe moje fundusze (ponad 3,5 mln) kupiłam pasze. Zakup i sprzedaż kosztuje 1 equus, a przynajmniej nie ma problemu z przetrzymywaniem kasy co miesiąc do kupna kuponu i krycie taniej wychodzi 🙂
Ma ktoś może na zbyciu zwoje plutona? Kupię w dużych ilościach
Podsumowanie loterii. Łącznie 461 losów
W sumie zadowolona jestem.
Tyle co jeszcze coś lepszego z rekompensaty (3ZJ, 2KF, RO). Swoją drogą ciekawe skąd pomysł na wynagrodzenie za to, że w loterii słabe nagrody  😲


jakiej rekompensaty? 👀
Ja mam UH wazne jeszcze kilka dni. Nie chce zeby sie zmarnowalo, wiec chetnie sprzedam taniej :kwiatek:
[quote author=Nancy link=topic=49169.msg2408346#msg2408346 date=1439995992]
Tyle co jeszcze coś lepszego z rekompensaty (3ZJ, 2KF, RO). Swoją drogą ciekawe skąd pomysł na wynagrodzenie za to, że w loterii słabe nagrody  😲


jakiej rekompensaty? 👀
[/quote]

Sprawdz historie CR
Libeerte to ja chętnie 😉 dar do Ciebie już napisałam xD i dziękuję miło mi  :kwiatek:
Gonimy z hodowlą więc jak macie to biorę 😀 Jak jesteś teraz to pisz do mnie w grze bo klacz czeka 😉

Moje podsumowanie
a ja nic nie dostalam
a w loterii tez malo co wygralam :/

Dementek   ,,On zmienił mnie..."
19 sierpnia 2015 20:56
Ja dostałam muśnięcie filotes,objęcia morfeusza, hestii, różdżka płodności, zestaw hery.

[s]Ktoś tak miał? Koń X wygrał dla Ciebie klepsydrę![/s] Werszła nowa promocja  😁
Ktoś znalazł flet zaklinacza węży? Gdzie jest?

Nie ogarniam tej promocji

edit: Screeny z zaznaczonymi przedmiotami: http://jagalig.wix.com/nowosci-howrse#!poszukiwanie-skarbw/cpm
Flet nie jest zaznaczony, jest na prawym dachu, zaraz przy 'bliższej' krawędzi
mitbah   arabskie szczęście
20 sierpnia 2015 13:45
Na samej górze w prawym rogu 🙂 Pod licznikiem czasu.
Już znalazłam 😀 Ale dzięki 🙂

po lewej w okienku u góry jest też taki jakby krzyż, o to też pyta
1. ChemiK - ChemiK (pl)
2. calore - calore (PL), xofkate (COM)
3. Asiulla - Asia818 (PL)
4. wabankowa - wabankowa (pl) , wabankowa (com)
5. CzarownicaSa- Kermitek(pl), CzarownicaSa(com)
6. mitbah - mitbah (pl)
7. thaya - edinka (pl) edinka (com)
8. Watrusia - Deni (pl), Zapałka1 ( com)
9. Grettiena- ApplePie (pl)
10. dar - kuciaczek (pl)
11. Kayri - Kayri (pl)
12. budyń - beton (pl)
13. Miyako - MiyakoKuchiki (pl)
14. Libeerte - majgaa (pl i com)
15. Nancy- boniowata (com i pl)
16. bajaderka-zorro - razed_in_black (pl)
17. Cierp1enie - rosolowa (pl i com)
18. Karino1998 - ruda_wiewióra
19. Gosia - gosiex
20. dementek - Dementek (pl), dementek (com i ru)
21. Machowa - Olcia344 (pl), krowasu (com)
nie ogarniam tej gry...... chyba jestem blondynka bo nie mam pojecia co sie robi w tej promocji
Trzeba jak najszybciej zebrać przedmioty których nazwy są wypisane po prawej stronie, za to zbiera się punkty, po zdobyciu nie wiadomo ilu odblokowuje się przedmioty które zbiera się do przejście planszy. Tyle zdązyłam już zrozumieć, ale dalej nie mam pojęcia kiedy w końcu te przedmioty odblokuję na 1 planszy i jak to dalej będzie wyglądć..
masakra z tym klikaniem, dopiero mam punkty 11125
Ja nie ogarnęłam na początku o co cho i zajęło mi to klikanie jakieś 1,5 minuty 😁
mi tez tyle 😀
Ja dalej nie bardzo wiem o co chodzi, i co ma z tym wspólnego czas? No mam np. 4 klepsydry, i jedna klepsydra,  to taka runda, gdzie znajduje się przedmioty i dostaje się za to punkty. Czy chodzi o to, że jak najszybciej kliknie się na te przedmioty, to jest więcej punktów?
Watrusia
Jedna Klepsydra pozwala rozegrać jedną rundę. W czasie jej trwania należy zebrać 11 przedmiotów. Kiedy znajdziecie przedmiot:
• wygrywacie 95 punktów
• pojawia się 10-cio sekundowe odliczanie
Jeśli znajdziecie następny przedmiot w czasie tych 10 sekund, otrzymacie 15 bonusowych punktów.
Nie ma limitu czasowego na znalezienie tych przedmiotów.


Potem te punkty się gromadzą, dostajesz nagrody, tylko niejasne jest dla mnie pojawienie się klucza. Czy pojawia się po tym, jak się zbierze wszystkie nagrody i skończy plansze, czy w dowolnym momencie może nam dopisać szczęście, nawet nie zdobywszy wszystkich nagród?
Karino1998,  dzięki :kwiatek:
poprawiłam trochę obrazek do rundy 2 (dodałam tylko to, czego nie było w pierwszym linku)

Zastanawia mnie jak ci ludzie dają radę w 4 sekundy wszystko wyklikać. Mój rekord to 13.
Jak dla mnie bot
W 4 sekundy nawet nie da się przeczytać wszystkich nazw przedmiotów do znalezienia 😉

Ciekawe kiedy w końcu dadzą tęczaki na zarezerwowanych, brakuje mi 2, czekam i czekam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się