Pralka i inne AGD - uwagi i rady.

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
22 stycznia 2024 10:52
A no właśnie, macie jakieś magiczne sposoby? Mam taką elektro czy tam turbo szczotkę i nie używam, bo jest beznadziejna do czyszczenia. Co z tego że zbiera z dywany kłaki, jak potem te wszystkie kłaki trzeba ręcznie wyskubywać, co jest czasochłonne i mało skuteczne w dodatku.
zembria, nie ma na to sposobu, chyba że producent zrobi demontowalną. U mne nie zrobił akurat więc nawet ręcznie się nie da i przeształa się obraczać bo włosy weszły pod głowiczki.
Perlica, - to jest zadanie mojego P., także szczerze mówiąc nie wiem 😅 ale mamy ten odkurzacz już rok i sprawdza nam się rewelacyjnie.
Ostatnio nawet siedział i czyścił, więc jakoś się na pewno da.
keirashara, tego nie wiesz, bo macie koty, a koty nie mają włosa długości 30 cm :-)
Perlica, - no coś czyścił, ale co i jak to mnie nie interesante póki działa 😜 sama też się w sumie kłaczę, a włosy mam zdecydowanie dłuższe niż 30cm 😂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
22 stycznia 2024 13:04
Perlica, ja elektroszczotki co odkurzanie czyszczę żyletką i żyją dlużej
xxagaxx, nienawidzę odkurzać. Ale tak fest nienawidzę. Mam roombe, zwykły odkurzacz wyciągam rzadko. Jest obrzydliwie nieporęczny - niebardzo mam na niego miejsce w domu. Wkurza mnie ciągnie tego szajsu po mieszkaniu (mimo małego metrażu), kabel wkurza ale to przy pionowym przeboleję jak trzeba. Miałam kiedyś na wynajmowanym mieszkaniu pionowy odkurzacz, stał pod ręką a nie zabierał zbyt wiele miejsca. Używałam go znacznie częściej niż to co miałam teraz. Hałas dużo mniejszy, wygoda bez porównania, jedyny minus to że ciągnął jednak słabiej niż zwykły odkurzacz. Miał jeszcze odczepiany mały odkurzacz, więc mogłam meble i wysoko położone zakamarki odkurzyć bez problemu.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
31 stycznia 2024 19:57
efeemeryda,

Kupiłam tego kärchera fc 4-4 i cóż powiem 😎 ale miałam brudną podłogę 😜 mega gadżet!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 lutego 2024 20:52
Kupowaliście używaną roombe kiedyś?
Muszę kupić drugi samojezdny odkurzacz, ja mam swojego starego mi robota i działa, choć pies uważa, że to target i łazi po nim. Takie rzeczy zawsze biorę nowe, ale jak roomby dają radę to w sumie czemu nie. Ile Wam żyją te odkurzacze?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 lutego 2024 16:33
madmaddie, Moja ma 8 lat i jest w dobrym zdrowiu 😉
U mnie tylko wiecznie wymieniam rolki ale to przez moje długie kłaki psie kłaki nitki i inne długie rzeczy to jak się owinie dookoła to raz dwa i te gumy przecięte
Kupuje też te rolki zawsze orginalne bo nie trafiłam na dobre zamienniki

madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 lutego 2024 09:34
Dzięks. To idę na olxa, ekologicznie tak 😀
zerowy Ban permanentny
21 lutego 2024 13:53
Post został usunięty przez moderatora
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban permanentny
Komentarz moderatora: spam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się