Derki

ewelin_n, tylko to nie jest zapięcie na krzyż, bo tak rozumiem przypięcie lewego paska do prawego kółka i analogicznie z prawym paskiem.
Tutaj jest zapięcie lewego paska wokół lewej nogi do lewego kółka, tylko po drodze zaczepienie go o prawy pasek (zapięty do prawego kółka) 😉
Melduję, doszedł mój Bucas Iris 140cm i kaptur L na kucyka 😁
IMG_3564.jpeg IMG_3564.jpeg
IMG_3569.jpeg IMG_3569.jpeg
IMG_3572.jpeg IMG_3572.jpeg
IMG_3574.jpeg IMG_3574.jpeg
dairoxroxi, super wygląda. strasznie lubię jak te derki leżą na koniach, mam nadzieję że będziesz zadowolona 🙂
Mam.na sprzedaż dużo derek do karuzeli.
Myślicie, że ktoś używa?
Nie chce mi się wystawiać i robić fotek😅 wiec pytam czy to wogóle ma sens?
Perlica, - jak masz 155 z śliską podszewką to może sama bym przygarnęła 😉 Nie do karuzeli, ale na lonże widziałam, że ludzie ubierają na golone konie. Sama się na taką czaję, ale zawsze mam pilniejsze wydatki, a z racji na wiek swojego lonżuję już mało i spada na "kiedyś kupię". Mój nienawidzi chodzić w polarze, a czasem jednak biorę na sznurek i tak golonego gołodupca na zimnej hali to nie bardzo.
keirashara, w sumie sama o tym pomyślałam kiedyś, ale stwierdziłam że nie będzie mi się chciało przebierać 🤣
Na pewno mam w takim rozmiarze horseware, zerknę co tam jest, bo po likwidacji sportowej stajni mam tyle sprzętu na sprzedaż, że nie mieszczę się z nimi😂
Perlica, ja wlaśnie na OLX sprzedałam, po prawie roku xD ale to była 200gr.
BUCK   buttermilk buckskin
12 lutego 2024 09:30
Perlica masz może z siatką od dołu ? min.155
BUCK, przepraszam jestem jakaś ciemna i nie wiem co to znaczy z siatką od dołu?
W sensie derka letnia siatkowa?
Czy jak?
Perlica, - niektóre derki są podszyte siateczką, np. plandeki z Deca tak mają 😉

Mi się przebierać chce, bo mój koń tak upiernicza piżamki, że mnei wewnętrznie by skręcało ganiać go w nich. No i jednak za cieplutkie do roboty 😅
BUCK   buttermilk buckskin
12 lutego 2024 10:29
Perlica sorki, opis bez sensu..... myślę o czymś takim
derka polarowo-siatkowa.png derka polarowo-siatkowa.png
BUCK, na pewno czegoś takiego tam nie widziałam, ale popatrzę i dam znać.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 lutego 2024 10:40
Perlica, Jakbyś miała 145/140 ze śliską podszewką to daj znać. Cienkie, nie ciepłe.
BUCK   buttermilk buckskin
12 lutego 2024 10:42
Perlica ok, ale jakby była taka podobnego kroju to też poproszę o info 🙂
Nie spodziewałam się takiego odzewu, bo mówię kto to ma czas na takie przebieranki😜
Dobra to usiądę tam w weekend i poprzeglądam wszystkie w takim razie, bo zapamiętałam tylko tą horseware bo była na wierzchu.
Hej,

Macie jakies protipy jak łatwo i sprawnie usunąć powbijane włosy w derke polarowa?

Perlica, my chętnie 115/125😀 mamy zaleconą robotę z ziemi i lubimy przebieranki 😜
No to weekend masz ustawiony 😁
Evka, takich malutkich nie ma tam na pewno :-(
Perlica, no nieee, kucyki jak zwykle spychane na margines 🤣
Evka, przykro mi🙂, ale to tylko typowe rozmiary na konia sportowego.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
09 marca 2024 18:10
Czy ktoś się orientuje jak wypadają rozmiarowo derki bucas? Konkretniej chodzi o power cooler
donkeyboy, wąskie w klacie, ale na długość normalne
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
09 marca 2024 20:06
xxagaxx, dzięki 🙂
Horseware jest z Irlandii... Rozumiem, że od nich nie ma żadnego cła i innych szitów?
Czy rozmiarówka jest standardowa czy zaniżona jak w PE? PE mój nosi 5'9", w 6'0" utonął, a taki rozmiar podpowiada Horseware...
Sivrite, ja z Horseware kupowałam normalne rozmiary dla mojej Kucyny czyli 135/140 cm. W klacie były akurat, takie normalne.
Sivrite, Ja paczki dostaje ze Szwajcarii - bo tam jest magazyn na Europę. Jeśli chodzi o rozmiary to zależy od modelu (Mio, Amigo, Rhino, Rambo) Z rozmiarem radzę czytać co pisze producent. Ja kupuje Rambo i np mam rambo All in One na kobyłę 155cm i jest pasowna, ale Rambo Optimo ten sam kobył ma już 145cm i jest ok. Dla poniaka 125cm brałam 115cm i jest idealnie. Teraz brałam dla całej ekipy na promie derki no i skończyło się tym że mam Rambo Optimo od 115-160 każdy rozmiar :P Ostatnie dni promki to warto się odkupić na nowy sezon 😁
Horseware jest z Irlandii... Rozumiem, że od nich nie ma żadnego cła i innych szitów?
Czy rozmiarówka jest standardowa czy zaniżona jak w PE? PE mój nosi 5'9", w 6'0" utonął, a taki rozmiar podpowiada Horseware...

Sivrite,

mój też arabek, też ma 125 i też mam Horseware 5'9 🙂 Kobyła sp wzięła 135 i też dobrze leży. Moim zdaniem one są dość obszerne i leżą fajnie wysoko nad kłębem
Kuniaa, kurde, wszystkie trzy upatrzone już wyprzedane na promocji. 🙁
Dziękować Wam, będę czyhać na następne.
Sivrite, Zobacz w Hypo Store oni maja promke - 25% i wchodzi na horseware
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się