Końska rewia mody cz. V (2011)

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 stycznia 2011 13:43
wyprzedaż juz od miesiaca jak nie lepiej teraz obnizyli o kolejne 10 % razem -30%

ja poluje na chilli i narazie znajduje ale tylko DL i sr 😵
ale znalazłam np New Cotton z obecnej kolekcji za 149zł
owijki limegreen i nugat (ale te sa pony)
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 stycznia 2011 13:53
ja ze starych kolekcji chciałabym cottona negro  💘 i moze jeszcze fango i moon. ale jakiegos wielkiego cisnienia to na nic nie mam. jestem ciekawa nowej kolekcji. jak bedzie brzydka to kupie cottona navy z obecnej 😉
a wlasnie ma ktos tego cottona navy z obecnej kolekcji zeby pokazac na koniu?  👀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 stycznia 2011 13:54
ja mam cottona ale fotek na koniu nie bo jeszcze nie rozdziewiczony czeka na owijki 😁
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
21 stycznia 2011 13:57
Ja się zebrałam na obfocenie swojej kolekcji, skromnej bo skromnej ale jednak  😎 no i jeszcze czekam na około 3...  🙄

od dołu: ES stripe in szmaragd, Nici hazel, brillant green, choco z nowej kolekcji i milka. Kolory ze stosunkowo nowych kolekcji bo dosyć niedawno rozwinął się mój nałóg 😀

wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 stycznia 2011 13:59
Zairka, a chociaż foto na sucho?  :kwiatek:

kodusiowata, ten choco faktycznie nie wyglada najgorzej. podejrzewam że najlepiej w ciepłym świetle... no i hazel. to jest najpiękniejszy niciak chyba 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 stycznia 2011 14:06
sei ja kochałam hazela az go nie kupiłam, przyszedł i przestał mi sie podobac 🤔wirek:
foto tylko na koniu czy free?
wątek zamknięty
a ja w końcu założyłam ES navy/brandy -zdjęcie takie sobie, bo padało

wątek zamknięty
Forta wypas 🙂
Zairka a co to jest New Cotton? BO chyba nie jestem na bieżąco z nowinkami (co ze mnie za szmatoholik...) 😉
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
21 stycznia 2011 14:12
Forta macie lepsze kolory ale tragedii nie ma 😉
Moje zdanie na temat hazela jest takie jak sei - najpiękniejszy niciak jaki wyszedł... marone z tego co widzę jest dosyć do niego podobny więc odkładam go na później, jak się wyprzeda to trudno. Wędruje do mnie w tej chwili brillant petrol + owijki i sam czaprak chilli DL a do 10 lutego mam zarezerwowanego pinki u Dramki, tak więc życzcie mi powodzenia żebym nic w tym międzyczasie nie kupiła!  😅
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 stycznia 2011 14:16
wątek zamknięty
jezu kobiety ile w y postów pieszecie😀😀 sesja mnie zamordowała przez kilka dni wchodze i nadrobić zaległości nie mogę 🙂

chili mam właśnie w domku jest śliczny  😍 😍 Zakochałam sie też w cottonie rosa i iceblue, są cudowne 😀😀 Te lavendery z brązową lamówka też śliczne 😀😀 Ehh i znowu w poniedziałek czeka mnie wycieczka na pocztę ;/;/ Ale powinnam być w ferie w Wawie więc szmatoholikom ze stolicy proponuję odbiór własny 😉
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
21 stycznia 2011 14:19
Zairko w akcie desperacji napisałam do mustanga czy przypadkiem nie ostała im się milka VS lub DL. No i trafiłam  😜 to się nazywa fart 😁
chili mam właśnie w domku jest śliczny a ty podobno nie znosisz czerwieni?  😁
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 stycznia 2011 14:22
Zairka, na koniu lub bez. po prostu jestem ciekawa koloru 'nie katalogowego' 🙂
a z tym hazelem... bo ty dziwna jesteś  😁 no i do groty może nie pasuje? chociaż kurcze to prawie pomarańczowy jest 😉

kodusiowata, co kto uważa za podobne 😉 dla mnie hazel nic wspólnego z marone nie ma 🙂

xxagaxx, a kiedy masz ferie i w tej wawie będziesz? ja tu z grubsza siedzę do 14 lutego 🙂

forta, super! bardzo podoba mi się ten pad. i właśnie dla kasztana to jest największy szał  😜
wątek zamknięty
mam od dziś ferie 😉 Ale muszę się skonsultować z moją "noclegownią" w wawie 😀😀 Czy nigdzie się nie wybiera w tym czasie kiedy chcę przyjechać😀😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 stycznia 2011 14:40
sei http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/92/1456#i tutaj go dobrze widac a zdjecie oddaje kolor idealnie :kwiatek:

aga zrob dla mnie fotke wszytskiego :kwiatek: P.S o kogo idzie chilli? vs? 👀
wątek zamknięty
Dziewczyny ja wiem, że to będzie bardzi duży  🚫 ale muszę to wiedzieć a nigdzie nie mogę  🤔 . Macie może adres Hooks'a ? Stacjonarnego w Szwecji.? Rodzina leci i ja nie wiem gdzie to jest  😵 ...
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 stycznia 2011 14:47
kurcze ładny ten navy... widziałam że u minerwy chyba jest jeszcze... poczekam te 2 tygodnie do spogi. jak kolekcja bedzie slaba to biore 🙂
Zairka, ten black co wisi obok niego to mój black?  🙂

xxagaxx, jestem za. obfoć chociaż część 😉 bo właściciele szmat pewnie nie od razu zarzucą wszystko na konie...
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 stycznia 2011 14:53
sei tak, to black ex erieen, ex moj, ex olek i teraz twój 😁
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 stycznia 2011 14:59
pierwszy raz będę miała szmatę z taką historią  🤣 🙂
jestem przed sesją i to zimową. także gehenna. krew. pot i łzy. a myślę tylko o wakacjach i o tym jak będę siodłała rudego co drugi dzień w inną szmatę  😜 🤔wirek: 😂
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
21 stycznia 2011 15:07
halo do tego szarego sprzętu to i ja po cichu wzdycham.

[quote author=Ktoś link=topic=41891.msg863678#msg863678 date=1295603785]
Edytka dzieki za przypomnienie o istnieniu innych firm niz ES i eskadron,sliczna ta kolekcja 😉
[/quote]
nie ma za co 🙂
a jak pojawi się nowy katalog Szokmola to na pewno podlinkuję


Wyjełam z paczki mojego DoubleFleeca. Jaki to jest cud  😜 😍 i z bicolorem choco-marone wygląda bardzo fajnie.
Ech, niestety jeszcze nie dotarł kurier ze szmatami z Equishopu i listonosz z paczką z Konika
wątek zamknięty
spoko dziewczyny jutro będą fotki 😀😀

Zairka chili idzie do mojej koleżanki ze wsi obok  😁 😁😉
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
21 stycznia 2011 15:22
a jak pojawi się nowy katalog Szokmola to na pewno podlinkuję

...ku mojemu utrapieniu 😉  😍

wątek zamknięty
a zairka już myślała, że uda jej się od kogoś wybłagać chilii   😁

wątek zamknięty
a ja od wczoraj coraz bawrdziej nakręcam się na tego Szokmola granatowego 😍 i coś czuję, że już wiem co będzie moim prezentem urodzinowym🙂
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
21 stycznia 2011 15:55
Magdzior-ty sie juz nie zastanawiaj tylko bierz, Reszce bedzie w nim super.

A ja chyba puszcze w swiat tego euro-stara
jakos mi te roze nie pasuja na Zwiastuna, mimo ze ich tak malo w tym czapraku  🙄
wątek zamknięty
http://allegro.pl/derka-treningowa-eskadron-dralon-l-nowa-i1418886900.html ktoś robi niezły deal, chyba zapomniał napisać, że to derka treningowa  😉
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
21 stycznia 2011 15:59
...ku mojemu utrapieniu 😉  😍

i mojemu  😁
a póki co wypatrzyłam jeszcze 4 boskie czapraki szokmolowe. tylko tutaj to już potrzebny jest napad na bank

Magdzior bierz Szokmola!  😎
wątek zamknięty
Szokomola baardzo polecam, swojego kocham miłością ogromną  😜. Jakościowo świetny, ciurany na co dzień, prany w pralce bez cackania się, bardzo fajnie leży pod siodłem i mega elegancko wygląda (przynajmniej dla mnie). Jak będę się zamierzać na kolejny czaprak, to tylko szokomol!  😍
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
21 stycznia 2011 16:06
[quote author=caroline link=topic=41891.msg864057#msg864057 date=1295623366]
...ku mojemu utrapieniu 😉  😍

i mojemu  😁
a póki co wypatrzyłam jeszcze 4 boskie czapraki szokmolowe. tylko tutaj to już potrzebny jest napad na bank
[/quote]

na szczęście ja mój wymarzony już mam 😍
po dokonaniu rachunku sumienia wyszło mi, ze aktualnie posiadam 4 czapraki, z czego 3 szokmole 😁

jeszcze tylko ogłowie, siodło, owijki i moze kaloszki dla lansu... i będę miała konia ubranego na lansspacerki po lesie 😎
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
21 stycznia 2011 16:14
xxagaxx - rób fotki  😀 bo nie wiem czy się użalać nad sobą że nie wzięłam rosy  😁 a odbiór własny z chęcią jeśli tam gdzie ostatnio  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.