Końska rewia mody cz. V (2011)

emptyline   Big Milk Straciatella
03 września 2011 10:37
Ma ktoś microfastera z Royal-Navy? Jak jest z jakością? Bo właśnie zamówiłam i nie wiem czy to było mądre, ale zirytowały mnie mechacące się w tri-miga cottony.
wątek zamknięty
ja posiadam micro z navy-green kolor grey  💘

jest śliczny, nie traci fasonu po praniu, idealnie!!!!! się dopiera, super się układa  i ma u mnie olbrzymiego plusajest podszyty czarnym materiałem od wewnętrznej strony
jak dla mnie rewelacja  😍
wątek zamknięty
koleżanka ma (a raczej miała bo sie dość szybko pozbyła) microfasera z Navy/Green kolor navy, czaprak był bardzo gruby, mięsisty ale raczej z wyglądu zupełnie nic ciekawego, przynajmiej mi nie podobał sie wogóle :/
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 września 2011 11:33
Demonowa, no właśnie tak, jak kittajka pisze, Hortensia i Rafblauw osiągają jakieś horrendalne ceny 😉

Ja na razie się jednak skłaniam w stronę Melange'a - podoba mi się ten herb  😵 i myślę, czy by sobie jeszcze nie zanabyć Melange'a Aubergine  😵 Zwiążcie mnie i wyślijcie w kosmos :P

A tymczasem - kary w Impulsie Olive i w łezce Aubergine 😉









💘

edit: przy okazji, powiedzcie mi proszę, czy dobrze jest zapięty ten nachrapnik? Pierwszy raz miałam do czynienia z meksykańcem i nie jestem pewna, czy dobrze go pozapinałam...  😡  :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia, łezka bomba 🙂

Ten nowy czaprak Eskadrona- mega wiocha, aby tylko logo jak największe.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 września 2011 12:55
Burza, dziękuję 🙂
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
03 września 2011 13:04
Livia ślicznie w olive, ale oberżyna to już Ci chyba trochę wyblakła? To jest jakaś masakra co się z nimi dzieje...
Wydaje mi się, że nachrapnik jest dobrze wyregulowany, może mógłby być dziurkę wyżej. Nie widzę dokładnie. Generalnie zasada jest taka, że kółka mają być na wysokości 2 palców powyżej kości jarzmowej. Możesz zrobić zdjęcia samej głowy, pyska z bliska i wstawić do wątku ogłowiowego/nachrapnikowego? Tak by było o wiele łatwiej  :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 września 2011 13:10
Anderia, dzięki  :kwiatek: Zdjęć głowy niestety nie mam na razie, tyle co konia w całości, ale przy następnym ubraniu tego ogłowia już skontroluję, żeby wszystko grało 😉
Co do Aubergine, wydaje mi się, że to po prostu mocne południowe światło, aczkolwiek głowy nie dam przy tych tendencjach do płowienia 😁 A muszę powiedzieć, że łezka była dotąd używana dość oszczędnie - miałam nadzieję, że się uchowa 😉
wątek zamknięty
[Ten nowy czaprak Eskadrona- mega wiocha, aby tylko logo jak największe.

Dokładnie to samo pomyślałam jak zobaczyłam. Najbardziej ubolewam nad tymi napisami na niciakach, nie wiem kto to wymyślił  🤔wirek: 😵
wątek zamknięty
Livia wow w obu wygląda super 😜 i do tego jeszcze meksykaniec tylko szkoda że bezfuterkowy bo go prawie nie widac 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 września 2011 14:34
Demonowa, dzięki 😉

A co do meksykańca, mnie tam się bardziej podoba bez futerka 🙂 Tylko się jeszcze wprawię w zapinaniu go i będzie git 😉
wątek zamknięty
Ehhh.. obiecałam sobie, że jak sterta czapraków mnie przerośnie to zaczne robić z nimi porządek. Sterta już dawno ledwo stoia mnie jakoś i tak nie spieszno z odstrzałem szmat... 🙄

No ale dziś się zmotywowałam i...
Który royal ładniejszy?

stary



nowy
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/113/1945#i
wątek zamknięty
stary
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
03 września 2011 15:49
akzzi - stary !
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 września 2011 15:55
akzzi, dla mnie również stary lepszy 😉
wątek zamknięty
ok, dzięki. Też tak sądziłam, ale przekonana do końca nie byłam.

A z zieleni:
Anky pea czy cotton limette?
Linków nie daje bo chyba każdy wie jak wyglądają 😉



EDIT: swoją drogą wrzuciłabym zdjęcia m.in tego starego royala, brillanta orange, cottona oliv, cottona bordeoux  do galerii, ale są za małe (przesłano mi je już zmniejszone), a szkoda bo są ładne, a tych czapraków zdjęć praktycznie nie ma... Jak myślicie?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 września 2011 16:05
akzzi, jeśli masz jeszcze jakieś rozkminy kolorystyczne, może spytaj hurtem? 😉 Będzie łatwiej odpowiadać zbiorczo 😉
Dla mnie Anka pea lepsza.
wątek zamknięty
akzzi ja mysle że cotton limette 😀 zakochałam sie w nim jak zobaczyłam to foto 😍:
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/112/2126#i
wątek zamknięty
Livia, nie, tylko te dwa mnie tak męczyły 😉
Tak w ogóle to pięknie Twojemu koniskowi w tym impulsie oliv, nie wiem czemu ale fiolet na Twoim mnie się już "przejadł"  :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 września 2011 16:15
akzzi, dziękuję  :kwiatek: Mnie też się bardzo podoba, mimo że miałam wątpliwości, czy nie będzie za mdły. Staram się ubierać różne kolory, aczkolwiek fiolet zawsze pozostanie moim numerem 1 🙂
wątek zamknięty
Livia wiem, wiem, że to Wasz nr 1 i wcale tego nie neguje, ale dość długo miałaś avatar w anky hortensja i mi się wzrok napatrzył  😁 😉

wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
03 września 2011 17:38
Mam zdjęcia HKM'a w słońcu 🙂, prezentuje się o wiele lepiej niż w ciemniej stajni🙂.
wątek zamknięty
No to ja teraz trochę pokaże, bo się zbiera i zbiera  😉

ES Stripe in Artwork Sesame/Peacock i ochraniacze Peacock  😍



Eskadron Microfaser Navy z Navy/Green



Eskadron komplet Nougat



Eskadron Polopad White z Maritim



Jak Wam się podoba? Co do szmato?  🙂
wątek zamknięty
Mons   nowe życie z gniadą lasencją;)
03 września 2011 20:12
Livia, ale super w olive!
Dynamiciak, peackok piękny (no, ale ja jestem chora na punkcie tego koloru :P ), polopad fajny, generalnie - ładnemu we wszystkim ładnie! 🙂
wątek zamknięty
Dynamiciak w nougacie obłęd 😍 Myśle że do szmato pierwsze trzy bo polopad wygląda jakby był z jakimś dziwnym efektem i jest bardzo średni jakościowo 😀
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
03 września 2011 20:49
akzzi - oczywiście że ANKY pea 😉 cotton limette sie nie umywa
wątek zamknięty
Dynamiciak, wszystkie do szmato  🙂
Mnie najbardziej podoba sie w Sesame/Peacock  💘
Livia podoba mi się Olive, ale oberżyna nie bardzo  🙄
Akkzi zostaw Ankę, cottony to szajs  🥂
Moja siwka w starym Petrolu :

Może być czy zrobić lepsze foto do szmato?
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 września 2011 20:57
Livia o olive , smacznie to wygląda  😎 za to auberiene odpychająco.nijak
Dynamiciak pierwsze i drugie ja bym nieco podocinała z dużych rozmiarów 🙂 bo tak to komplet bdzie na pierwszym miejscu 🙂
Azbuka ładne ale takie w stój macie piękne 🙂 'więc ja bym na Twoim miejscu pobawiła się  w inne 🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
03 września 2011 22:26
Eskadron mnie nie powalił. Może to i lepiej  😉
Podoba mi się cotton berry i NICI ocean, ale mogę się bez nich obejść. Zresztą, muszę najpierw obejrzeć na żywo
wątek zamknięty
Dynamiciak
tez mi sie nugat spodobal🙂 i polopadow bialych nie lubie, ale ten wyjatkowo dobrze wyglada na tym koniu  😉

ciagnac dalej temat petrolowy  😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.