Końska rewia mody cz. V (2011)

Gagulec domyślam się 😀😀 Ja się zbieram od dłuższego czasu żeby dać na przeróbkę brillanta VSD... i tak jakoś nie mogę się przemóc  🤔wirek: 🤔wirek:


Oto lepsze zdjęcia lemona 😀




oraz Kantosław w Royalu nowym:

wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
18 czerwca 2011 22:13
xxagaxx - daj do fachowej krawcowej, na pewno Ci ładnie zrobi 🙂. A fotki do galerii!
Druga i ostatnia, albo druga i przedostatnia 🙂. Bo na pierwszej lemon przepalony wyszedł 🙂.
wątek zamknięty
i my! w gelbie i smurfie <33

edit. Aga, w lemonie obled  😍 ale jakbys chciala sie go pozbyc...  👀
wątek zamknięty
Natt92, w gelbie jak zwykle świetnie, ale smurf  😜 moim zdaniem super Rudej w nim ! Na ostatnim zdjęciu wyszła tak, jakby jej grzywa była czarna : D
wątek zamknięty
genialnie gelb z tym futerkiem na popręg wygląda ! i w smurfie też super słowo daję. W ogóle fajnie jej się zadek wyrobił, jak patrzę na te zdjęcia z motylkami na zadku to jeszcze był taki XS a teraz to Lka z pewnością 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 czerwca 2011 10:31
xxagaxx, cudne miny masz 😉

natt92, w Smurf super, po prostu bosko 🙂
wątek zamknięty
emuu no kobyla nabiera ksztaltow, ale jeszcze troche nam brakuje :P chcialabym mniej tluszczu a wiecej miesni ;D dlategoe teren raz w tygodniu musi byc! ;p
huzarova, emuu, Livia dziekuje! wiedzialam, ze polowanie na smurfa sie oplaci ;D a jakbym miala owijki to w ogole bylby szał! ;D
a jutro  obfoce Ruda w PINKI! ;D
wątek zamknięty
natt92- ten gelb ODLOT 😀
ja też się przymierzam do niego bardzo mocno 😉
wątek zamknięty
xxagaxx, lemon jest krótki, czy podkładka tak bardzo wystaje? Bardzo Edziowi do pyska, a lamówka jest podobna do podkładki i świetnie to razem wygląda 😀

natt92, Rudej bardzo pasuje gelb 😀 Gdzie stoicie?
wątek zamknięty
Miałam wstawić porównanie, przepraszam że tak późno, ale nie mam dostępu do neta

brillant nugat i owijki marone

wątek zamknięty
Fin Gdańsk Owczarnia ;D Tam gdzie Aga  I Ącki 😉
wątek zamknięty
xxagaxx, Edi w lemonie - szał! Wygląda naprawdę bardzo fajnie. 🙂
natt92, ale cudo.  💘 Marzy mi się ten gelb jak nie wiem co.  😀iabeł:
wątek zamknięty
Fantazja bardzo Ci dziękuje, bbbaardzo ciemne przy tym nougaciku, a myślałam, że może podpasuje 🙁

Kto ma pomysł na owijki do cottona marzipana i do lamowki impulsa deepblue  👀
wątek zamknięty
ma ktoś może foto anky aquarius? albo maize na rudym ??
wątek zamknięty
akzzi, właśnie nie pasują, bo marone ma taki chłodny odcień
owijki marzipan?
wątek zamknięty
A ja mam wątpliwości i nie wiem co wybrać  🤔wirek: brillant beige czy brillant nougat? dla skarogniadego, rzecz jasna  😁
wątek zamknięty
Livia  ciiiiii!!!!!!

fin
mattes jest wielki 😉 Kupiłam teraz nowy i znowu wyszedł wielki  😵

Fantazja
a ktoś kiedyś wstawiłam chyba owijki Fair Play i chyba lepiej pasowały do tego padu

Caira dzięki wielkie  :kwiatek:

Geronimoo
beige 😉
wątek zamknięty
xxagaxx - dziękuję  :kwiatek: hmm, jeszcze myślę o brillancie rosa?  🤔wirek:
wątek zamknięty
Geronimo mi się ani beige ani nougat nie podoba, za to rosa to cudo. jak byś chciała coś beżowego to ja się zakochałam w cream z kolekcji choco. Brillant jest obłędny.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
19 czerwca 2011 12:32
ale cream - chociaż obłędny - to cream a nie beż.
beige z nowej kolekcji jest szałowy  😜 inna kwestia że mnie się brillanty najbardziej podobają w wersji dl  🤔wirek:
wątek zamknięty
ach dziewczyny  😵 przez was moja lista się powiększyła:
- brillant green
- brillant copper
- brillant rosa
- brillant beige

zbankrutuję  🤔wirek:
wątek zamknięty
Geronimoo jakbym miała wydawać swoją kasę poszłabym w beige i rosa. green i copper to nie moje kolory 😉
wątek zamknięty
Geronimo wedlug mnie rosa i green 😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
19 czerwca 2011 12:46
coopper jest piękny ale nie widzi mi się na skarogniadym.
ja bym startowała w beige i rose.
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
19 czerwca 2011 12:46
A ja powiem jeszcze co innego - green i beige  😜 greena mam i jest to prześliczny kolor, a na kupno beige czekam na wyprzedaże  😉
wątek zamknięty
To wywalę z listy coppera bo widzę, że co do niego jesteście zgodne  :kwiatek: Teraz tylko rosa, beige i green  😁 😵
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
19 czerwca 2011 13:22
odnośnie wyprzedaży - też na nie czekam. wie ktoś kiedy z reguły zaczyna je equishop? oni maja najlepsze ceny. bo w koniku to chyba nawet promocja mnie nie uratuje... 115 zł za cottona  😵 w gnlu zakupów nie zrobię bo nie mają łezek  🙁
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
19 czerwca 2011 13:26
sei w połowie maja pytałam się kcj90 czy może coś wie o wyprzedażach, i odpowiedziała że dokładnie jeszcze nic jej nie wiadomo ale mniej więcej za 2-3 miesiące.
Czyli obecnie za jakiś miesiąc lub dwa  😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
19 czerwca 2011 13:32
dzięki 😉
ja chyba w takim razie dwa cottony zamówię w lipcu. a z derka i navy zaczekam na wyprzedażę. chyba że z gnlu uda sie sprowadzic łezki  🙄
tak w ogóle dziewczyny. wzięło mnie na tego białego cottona. bo a nóż widelec się przyda kiedyś. no i tu moje pytanie: przyda się?  👀
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
19 czerwca 2011 13:35
sei jakie cottony i derę bierzesz? A co tego białego, to od Ciebie zależy, czy masz w planach jakieś zawody ujeżdżeniowe... bo na skokowe to niekoniecznie biel  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.