Ogłowia

Dzionka, ale to po co w ogóle nachrapnik?
xxagaxx, z powodów czysto wizualnych - Dzion jest trochę garbonosy i wygląda fatalnie bez nachrapnika 🙂
Dzionka, ja ostatnio jeżdżę w szwedzie bez skośnika zapiętym mega leciutko lub na meksykanie. Też zapinam go w miarę luźno. I jest nieźle 🙂
Dzionka Okropnie konie wyglądają w ogłowiu bez nachrapnika według mnie
Dzionka, rurki wiszące i klasyczne płaskie, plus mogą być z miejscem na 'wklejkę' z diamencików.
Dramka, no właśnie ogładam filmiki z dzisiaj i naprawdę ŹLE wygląda bez nachrapnika 🙂

anai, chyba tak spróbuję w moim przyszłym nachrapniku, zobaczę jak będzie z luźnym zapięciem.

Burza, dzięki.
Daw-mag Exclusive. Widziałam, że kilka osób wypowiadało się na jego temat, wypowiem się także ja. Jest to naprawdę rewelacyjne ogłowie, skóra mięciutka, świetnie prezentuje się na koniu. Bardzo, bardzo polecam 🙂
(zdjęcie wycięte z avatara)
Widział ktoś na promocji te ogłowie http://www.mksklep.pl/prestige-oglowie-e100-meredith-p-5346.html  dziś je macałam  i się zakochałam  😜 
wrzucam dawno obiecane foty mojego wymarzonego munsztuka, zdjęcie słabo to pokazuje, ale nachrapnik jest lakierowany i pięknie błyszczy się w słońcu 🙂
btw z podszyciami, nachrapnik ma... 6cm szerokości  😁 Klaczynka ma na szczęście dużą główkę więc naprawdę dobrze na niej wygląda, no i całkiem udany projekt lekko opadającego naczółka z minimalną ozdóbką 🙂





Precelek - piękne  😍 O czymś podobnym, ale nie munsztukowym myślę dla swojego, tylko bez lakierkowania i podszycia na potylicy. Możesz powiedzieć co to dokładnie?
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
30 września 2013 23:12
Ursusik  😍 , cuuudo!
No Precelek w końcu doczekałam się na Twoje ogłowie.
Sama mam nachrapnik od p.Marka lakierowany z białym podszyciem 5,5cm ale na dużej głowie wcale nie jest taki szeroki dlatego w przyszłości zamawiam 6-tkę! ;-)
A ogłowie wygląda super, naczółek rewelacja!
dzięki dziewczyny, to Ursusik robiony wg mojego projektu, plus Pan Marek troszkę sam artystycznie poszalał 🙂
  :kwiatek:

cieszę się że się podoba,ja je uwielbiam, nie widać tego dokładnie,  ale podszyte jest na potylicy mega grubą i mięciutką skórką  😍, oczywiście jakościowo całość pierwsza klasa  🙂
Widziałam, macałam Precelkowe ogłowie i jest genialne! Na Klaczynce wygląda idealnie 😉
Precelek, bosko!! Ja też zamierzam odłożyć kasę na URSUSA 😉
Precelek, no dzieło sztuki, aż się boję spytać ile kosztowało 🙂 Nie wolałaś haczyków zamiast sprzączek wszędzie? Nie ma efektu "złomu metalu" na głowie konia 😉, szczególnie że to munsztuk i więcej pasków?
Czy pan Marek podjął by się wykonanie paska do spodni, czy on robi tylko i wyłącznie ogłowia?
Dzionka :kwiatek:  na całe szczęście dokładnej kwoty już nie pamiętam  🤣 (starałam się szybko wyrzucić ten przykry moment z pamięci  :hihi🙂 z Panem Markiem można się dogadać uszyje każde cudo wg każdego projektu. Ceny też przez telefon od razu podaje-bardzo miły człowiek 🙂
Wbrew pozorom tego ogłowia na Klaczynce nie jest dużo - ona ma naprawdę DUŻĄ główkę. Obstawiam jednak że na każdym innym koniu byłoby tego ogłowia zdecydowanie ZA DUŻO. Tymczasem leci do mnie zza granicy piękna błyskotka naczółkowa więc pochwalę się gdy dotrze.
dodzilla myślę że możesz zadzwonić zapytać, zapewne się podejmie
xxagaxx dzięki  :kwiatek: odkładaj!!! zdecydowanie warto 🙂
Nirv  :kwiatek: dzięki, to duża dziewczynka jest więc może mieć sporo na główce
możliwe że niedługo uda mi się cyknąc fotki na modelce🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
01 października 2013 21:23
Precelek, wrzuć zdjęcie na klaczce! Nie mogę sobie wyobrazić tego nachrapnika. 🙂
emptyline tu masz inne ogłowie munsztukowe na Klaczynce, także ursusowe, jednak bez lakierowanego nachrapnika. Nachrapnik jest tylko 1 cm węższy  😉 wygląda naprawdę fajnie, wrzucam w linku bo niestety dobrych fot zbliżeniowych nie mam. Liczę w tym tygodniu na foto sesję, więc nowy munsztuk także załapie się na obfocenie.




to nowe ogłowie munsztukowe ma nie tylko szerszy nachrapnik, ale także szersze białe podszycie  🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
01 października 2013 22:03
No to ja czekam na to nowe, bo właśnie to grube białe podszycie mnie najbardziej ciekawi. 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 października 2013 10:13
Tak chwalicie tego pana Marka- zdradzicie w jakich cenach są te cuda?
safie, ja kilka tygodni temu pytałam o cenę ogłowia rurkowego i powiedział, że 500 zł z wodzami.
Niedawno moja kożenka zamawiała od p.Marka, gruby szwed lakierowany, podszycie na potylicy, bez wodzy i naczólka i zapłaciła 300zł
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 października 2013 11:28
Mnie się marzy zwykły meksykaniec, taki prosty, bez ozdób z może lekko opadającym naczółkiem
Anderia   Całe życie gniade
02 października 2013 12:59
safie generalnie stosunek jakości skóry używanej przez pana Marka do ceny jest bardzo w porządku. Chociaż i tak w ostatnich latach te ogłowia podrożały 🙁 Zwykłego meksykana z lekko opadającym naczółkiem na pewno by Ci zrobił, nie wiem tylko ile by wziął, ale polecam dzwonić - to bardzo otwarty człowiek.
Ja uważam, że cena w stosunku do jakości jest jak najbardziej na +. Mam Artemisa, mam daw maga starego i pare innych ogłowi z lepszej półki a skóra p.Marka jest najlepsza. Super wygląda po smarowaniu a i jak nie dbasz za bardzo o nia to wygląda naprawdę dobrze ;-)
Podałaby mi jakąś dobra dusza na PW numer do pana Marka?  👀
ash   Sukces jest koloru blond....
02 października 2013 18:59
dodzilla, w wątku z numerami tel. jest aktualny.
Zachęcona pozytywnymi opiniami na temat nowej serii HKM, Lauria Garrelli kupiłam 🙂

[img]https://lh4.googleusercontent.com/18zRssJLuMVSOJkX6OnbO32WIN6pq7iylqoMySJOLBgD=w244-h207-p-no[/img]

I powiem, że jak na ogłowie kosztujące niecałe 200 pln to jestem mile zaskoczona jakością skóry i wykonania.. 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się