Ogłowia

Ramirezowa   Ania i Urania !
21 lutego 2012 20:43
Kujka to pierwsze i trzecie co to za model ? 😍  :kwiatek:
Ramirezowa, ja uważam tak jak kujka, że zdecydowanie lepszy będzie dla twojej coś delikatnego, raczej z cienkim nachrapnikiem .To pierwsze ogłowie byłoby idealne, ale w czerni i z naczółkiem bez złota 😉 Chyba, że szukasz czekoladowego?
Ramirezowa   Ania i Urania !
21 lutego 2012 20:52
Szukam jak najbardziej w czerni, by nie zaburzać kolorystyki pozostałego sprzętu  😉 nie mogę się zdecydować na konkretny model
kujka   new better life mode: on
21 lutego 2012 20:57
A mnie się jeszcze to podoba:
Stubben 1200 Tyrone

Obiecane zdjęcia 😉 naczółek Legat, opadający niestety bez podszycia skórą, ogłowie Ursusowskie. Sama do końca nie jestem przekonana co do tego naczółka, ale niestety Siwa nie mieści się ze swoją 'delikatną' główką w  żaden standardowy...  🙄
Petit. jak dla mnie kiepskie wykonanie, kryształki krzywo przyczepione 😕
Kastorkowa   Szałas na hałas
22 lutego 2012 16:43
Potrzebuję  znaleźć ogłowie które musi spełniać te wymagania :
- kolor Czarny
- romiar 2/Cob
- cena do 200zł z przesyłką
- i oczywiscie dobrej jakosci a nie jakas mielonka.

Znacie może cos takiego?
Szukam jasno brązowego / rudego ogłowia

umiecie coś polecić??? 🙂

fajna miękka skórka z ozdobnym jakimś naczółkiem,
szwedzkie albo meksykańskie 🙂

Kastorkowa  ja ci moge polecić horze daily, na allegro widziałam po 199zł z przesyłka już. Mam cob czekoladowe i uważam ze jest bardzo fajne, mięciutkie, pasek podgardlany regulowany z dwóch stron, o ile dobrze pamiętam.

Qaida a mnie się podoba, wszystko poza kolorem ale to kwestia tylko gustu.
,
Zorilla, Ja najbardziej chciałabym żeby był czarny... 😉 No ale nie było takiego wyboru, więc wybrałam ten bo był najdelikatniejszy. Czerwone, niebieskie, żółte/złote nie podobają mi się w ogóle.
Qaida Ładnie wygląda, nie rzuca się w oczy  😉 A on jest na nylonie?
domcia406, Nie wiem co to dokładnie jest, taka taśma, podobna trochę do takich najtańszych pasków do ostróg 😉
Czy możecie mi polecić jakieś ogłowie dla siwej pani o zadużej głowie? Coś co optycznie zmniejszy tą głowę.
Myślałam o czymś z grubym nachrapnikiem i opadającym, ozdobnym naczółkiem. W rozsądnej cenie.
Narazie mój typ to http://www.gnl.pl/oglowie-wembley-darlington-p-11562.html lub http://www.okser.pl/wembley-oglowie-xline-arona-p-8970.html.
Ewentualnie http://www.okser.pl/hkm-oglowie-anatomic-p-5386.html, ale to ma standardowej grubości nachrapnik no i jakość HKM jest kiepska.
Może wy możecie mi coś jeszcze doradzić?

EDIT: dodany link
asds   Life goes on...
24 lutego 2012 22:10
Rymarz, hooks, Doebert 😀

Zasadnicze pytanie twój koń jest xfull na długość głowy czy w szerokości pyska?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 lutego 2012 23:15
Marianna, drugie jest super 🙂

p.Marek, powinien za swoje rymarskie działania dostać 'nobla'! jak zobaczyłam dzisiaj swój nachrapnik po powrocie od niego to...  😜 wygląda świetnie. wszystkie paski mi wymienił - skóra jest miodzio, sprzączki delikatne srebrne, no i polakierowany nachrapnik!  😍 nie wygląda tak 'plastikowo' jak sklepowe, ten połysk jest mniejszy ale jak dla mnie na ten czas absolutny SZAŁ. jutro przetestuje na panu koniu a w niedziele jak znajdę chwilę (o ile w ogóle do konia pojadę) to postaram się pstryknąć fote 🙂

edit: zdjęcia na sucho...


Czy miał ktoś kiedyś styczność z produktami skórzanymi wystawianymi na allegro przez użytkownika czarus72??
Zawsze ma sporo ogłowi, wyglądających niegłupio, a zastanawiam się jak z jakością  😉
sei piękne to ogłowie!
sei, Bardzo ładnie wyszło! Świetnie wyglądają te perełki, nie wiem, co mi się bardziej podoba - naczółek czy nachrapnik 🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
25 lutego 2012 18:59
Sei, piękne! Właśnie ostatnio bylam u Pana Marka i widziałam na żywo jego lakierowane nachrapniki, są boskie! Na Despie będzie szał!  😍
P. Marek jest niezastapiony!
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
25 lutego 2012 19:47
obiecałam więc w końcu MAM!

villa horse Revel

sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 lutego 2012 19:56
mnie też się bardzo podoba! nieskromnie powiem, że na koniu też  😁
przez to, że perełki takie małe (zmieściłyby się też większe o 2mm) wyszło bardzo subtelnie. ale u mnie wygrywa i tak nachrapnik  😜 cudo! szczególnie że przed wysłaniem ani jedno ani drugie zbyt wiele sobą nie reprezentowało. jutro postaram się na szybko pstryknąć coś na modelu 🙂

efka, szczerze? fajnie, ale szału nie ma bo troszkę ginie na nim 😉 sytuację ratują jego piekne oczka i głowa  😍
sei, super wyszło ogłowie, naprawdę świetne!  😜 Zdradź, co to był za nachrapnik w oryginale? Wstawiaj koniecznie szybko fotki na modelu!

efka, zastanawiałam się nad Revelem do codziennego żużlowania i ten obrazek powyżej jest dość rozczarowujący. Nie wiem, może to przez taką "niezdecydowaną" odmianę u konia - ogłowie niby subtelne, ale jednak dużo się dzieje, naczółek też taki niezdecydowany na to, czy być bling czy nie bling, lakier na nachrapniku... Całość dość średnia.

A Ascot doczekał się wreszcie sesji na źrebaku (potem wrzucę więcej fotek)


quantanamera, bardzo ładnie 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 lutego 2012 21:58
quanta, super kary wygląda! to białe podszycie nachrapnika jak poducha prawdziwa. ogólnie piękne to ogłowie  😜 (i główka)

a w oryginale mój nachrapnik to kieffer ulla salzgeber 🙂

edit: zdjęcie na modelu. jedyne, które wysło sensownie dość...  🙄

Dziewczyny czy Pan Marek dał by rade zrobić taki nachrapnik😉??
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
26 lutego 2012 15:56
wstawiam jeszcze jedno z innej perspektywy, dzięki za opinie  :kwiatek: ja jestem jednak póki co bardzo zadowolona z tego ogłowia, może na żywo jakoś lepiej to wygląda, sama nie wiem  🤔wirek:

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się