szkolenia, kursy

Nietypowe pytanie, może akurat ktoś będzie wiedział.

10 lat temu robiłam instruktora rekreacji ruchowej
Uległa mi zniszczeniu legitymacja i potrzebuję nowej
Do kogo pisać?
Na certyfikacie mam tylko pieczątkę z miejsca gdzie odbywał się kurs, żadnego organizatora. Będą mieli informacje co począć?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
19 lutego 2024 08:06
wabankowa, powinni mieć informację kto był organizatorem kursu 😀 Ewentualnie pokierują dalej
Hej, kupę lat! 😄

wabankowa, akurat jestem w trakcie walki o odzyskanie wszystkiego co zgubiłam i jestem na bieżąco.


Nie ma możliwości odzyskania legitymacji, ponieważ zawód "instruktor rekreacji" uległ wiele lat temu deregulacji.

Najpierw próbowałam odzyskać legitymację, lub jakiekolwiek zaświadczenie o ukończeniu kursu IRR i nie ma takiej opcji.
Choć ciekawe jest to, że PZJ posiada w bazie mój kurs sędziowski, który można było zrobić wyłącznie po ukończeniu IRR 😄

Z uznaniem przez PZJ moich międzynarodowych uprawnień BHS też jest strasznie pod górkę, ale chyba w końcu mi się to uda 🙂




Dla osób ze Śląska/Małopolski( ze względu na odległość 😉 Szkolenie CRS dla jeźdźców:
https://www.facebook.com/events/2914981188648871

W skrócie:
"Warsztaty mają na celu zwiększenie świadomości własnego ciała, sprawienie że jazda konna może stać się bardziej komfortowa dla obu stron, a działanie pomocy jeździeckich dużo lepiej rozumiane przez konia.
Podczas warsztatów będziemy pracować nad mięśniami głębokimi, stabilizacją miednicy, aktywacją przepony oraz ciśnieniem śródbrzusznym w oparciu między innymi o metodę DNS (Dynamic Neuromuscular Stabilization).
Odpowiednia kontrola ciała przekłada się znacząco na jakość dosiadu oraz integrację jeźdźca z koniem."
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się