Zdjęcia Naszych Koni

Pursat, :kwiatek:
Niewidzialna 😡 to jest moje brzydkie kaczatko, ktorego nikt nie chcial kupic przez dlugi czas... jak ja kupilam to jedyne rady jakie dostalam "wypchnij ja i to jak najszybciej 😲"
wątek zamknięty
Losia Brzydkie !?  🏇 przecież ten koń jest pikny  😍  jeszcze ta chrapkkaa  😜 😜 🙇 🙇 🙇
wątek zamknięty
Kpikjak to sie mowi: kota nie ma ... myszy harcują  😁 😉 Korzystal chlopak z pieknej pogody ze az milo popatrzec  🙂

A ja mam kilka zdjątek z wczorajszej urodzinowej mini sesyji - kumpela wpadła na 15 minut przelotem z aparatem ale dobre i to  😀
Wiosennie na całego  😁

















wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
03 kwietnia 2009 20:48
amazonka  😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
wątek zamknięty
kpik   kpik bo kpi?
03 kwietnia 2009 20:49
amazonka*,  piękne obrazki 🙂 kogo z waszej pary to był urodziny?
róż jest generalnie fe 😉 ale w takim zestawieniu  mi się nawet podoba ;]
wątek zamknięty
E tam, trzeba przekonywac ludzi do różu!
Choc nie powiem glupio mi bylo niesamowicie jak tak wyjechalam ze stajni, przy ludziach  😁

A urodziny moje tym razem. Siwy ma w lipcu  🙂
wątek zamknięty
kpik   kpik bo kpi?
03 kwietnia 2009 20:52
to wsiego najlepszego i siwego coraz doskonalszego  😜
wątek zamknięty
A dziekuje bardzo  :kwiatek:
wątek zamknięty
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
03 kwietnia 2009 21:04
amazonka* uwielbiam patrzeć na Twoje zdjęcia! 😜 Padokowo 😉 :






wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
03 kwietnia 2009 21:11
amazonka* jak zawsze ślicznie😀 Pozdrów Martę;]
Losia co to za fajne siwe zwierze? no o Rudościach już nie wspomne 😎
Milusia a miło Nam  przekaże Robsonowi;]
Specjalnie dla Ciebie Robin:




po lewej:
wątek zamknięty
amazonka - gapię się i gapię i uwierzyć nei mogę - przepięknie!!!! kurcze wizualnie jesteście tak dobraną parą jak Sznurka i Holda🙂 no cudo po prostu!! (wszystkiego naj😉 )
wątek zamknięty
Pursat z voltowych koni Twój ma u mnie miejsce numer jeden już od dawna 🙂 jest cuuudowny 🙂
amazonka* jak zawsze pięknie, a w różu mu obłędnie  😜
Poniuś mm Rudości jak ładnie 😉
wątek zamknięty
Poniuś :kwiatek: mam nadzieje ze jutro zobacze te twoje slynne rude!! jaki konkursy jedziesz?
rude moje 😁 mlode, 4 latka. w sumie bez papieru, taki kulfon, ktorego najmocniej na swiecie kocham 😍
a siwe fajne 😀 mała piłka, 7 lat, skretna jak cholera... w sumie nie bylysmy przygotowane do zawod bo miala nie jechac, ale ciesze sie ze wyszlo jak wyszlo 🙂 chociaz.. na niektore jej skoki nie bylam przygotowana... raz az mnie mocno wysadzilo... trzeba bylo nie dawac redbula 👿
jeszcze 2 zdjecia i znikam 🙂
rude, LL:

siwe, L
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
03 kwietnia 2009 21:51
Poniuś :kwiatek: mam nadzieje ze jutro zobacze te twoje slynne rude!! jaki konkursy jedziesz?

Aż takie słynne chłopaki są?🙂
Jutro jade półfinał Seniorów na obu, jak to będzie jeden przejaz to pewnie C jeszcze pojadę,w niedziele finał Seniorów na Złotym a Robinem N,C zapewne ale to jutro się okaże dokładnie.
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
04 kwietnia 2009 06:58
Pursat- Posman jak zwykle kameleon!

Czasami nie nadążam za tymi zmianami 😉 Ale mógłby już się zrobić złoty, bo brzydal z niego teraz jest 😀

Pursat Jak zwykle zjawiskowo  😍

Dziękuję 😀

[quote author=Olcia_93 link=topic=37.msg220477#msg220477 date=1238790930]
Pursat z voltowych koni Twój ma u mnie miejsce numer jeden już od dawna 🙂 jest cuuudowny 🙂
[/quote]
Ojej, bardzo mi miło 😡 :kwiatek:

Amazonka* - słów nie mam 😜 Najlepsze Ferrari nie jest czerwone, a szare 😀 W dodatku metallic 😁 😍

Poniuś - piękne rudości 🙂
wątek zamknięty
kurcze wizualnie jesteście tak dobraną parą jak Sznurka i Holda🙂 no cudo po prostu!!

wiesz Breva to jedna z najmilszych rzeczy jaką mogłam usłyszec o naszej parze! nawet nie wiesz jak mi ciepło w serduszku! :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Armara cudne ujęcie!
Amazonka uwielbiam patrzec na wasze fotki!
Poniuś tak sobie mysle ze puscic twoje rude, moje rude i jeszcze chyba dwa takie na volcie były i bylby zajebisty widok zmasowanego ataku rudego podobienstwa!
wątek zamknięty
sznurka - miło że mogłam ocieplić to i owo😉 ale nie moja zasługa - taka jest prawda po prostu🙂 tak jak Amazonki nie potrafię sobie wyobrazić bez Replaya, tak Ciebie bez Holdy🙂 i mam cichą nadzieję że niedługo stworzymy taki świetny duet z Bandim😉 mam się na kim wzorować!
wątek zamknięty
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
04 kwietnia 2009 11:01
Amazonka*, Pursat, Poniuś pięknie! jest na czym zawiesić oko  🍴
wątek zamknięty
Ile tu wspaniałych rudzielców 😜
wątek zamknięty
Poniuś, Strasznie lubie to nasze trzecie zdjęcie 😀
wątek zamknięty
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
04 kwietnia 2009 13:49
Ile tu wspaniałych rudzielców 😜


to może czas na jakieś gniade albo siwe?  😎
wątek zamknięty
[quote author=Gozya link=topic=37.msg220729#msg220729 date=1238843628]
Ile tu wspaniałych rudzielców 😜


to może czas na jakieś gniade albo siwe?  😎
[/quote]

Mówisz - masz  😎



wątek zamknięty
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
04 kwietnia 2009 14:30
jaki przystojniaczek 😎
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
04 kwietnia 2009 15:28
Nesta, dzięki 😉 :kwiatek:
wątek zamknięty
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
04 kwietnia 2009 15:38
ty nie diekuj tylko wstawiaj wiecej zdjec! 😀iabeł:
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
04 kwietnia 2009 16:04
[quote author=Breva link=topic=37.msg220456#msg220456 date=1238790038]
kurcze wizualnie jesteście tak dobraną parą jak Sznurka i Holda🙂 no cudo po prostu!!

wiesz Breva to jedna z najmilszych rzeczy jaką mogłam usłyszec o naszej parze! nawet nie wiesz jak mi ciepło w serduszku! :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
[/quote]

Ty się już tak nie zachwycaj ciotka, tylko wrzucaj foty Holdy i Czapli!!! 😜 😜
ja jutro zaatakuje z huckami 😁  dziś poszłam z Likierem nad jezioro i się położył mały skurczybyk 😜
wątek zamknięty
Tyśka podoba mi sie twoje konisko bo generalnie uwuielbiam szaraki i  siwe aczkolwiek nie schudł ci ostatnio coś? 


amazonka ja jestem waszą wierną fanką 🙂
tak samo jak brzaska 🙂


poniuś   🙇
wątek zamknięty
a my znowu wybiegowo, bo aktualnie pod siodłem zdjęć ładnych nie mamy 😁

moje siwe ogrzysko 🙂



i mój były podopieczny (teraz forumowej Grafitkowej pupil) emerytowany 21 latek:




[widać te lata po nim? 😁 ]

przepraszam za ilość 😡 zwykle to nie mam co wstawiać, ale jak już mam to nie mogę się zdecydować 😡

poza tym amazonka i poniuś ja od Waszych koni to normalnie wzroku oderwać nie mogę 😍
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
04 kwietnia 2009 17:23
Nesta, więcej sensownych nie mam 😉 Ale jutro będę z aparatem u konia, to może się uda cyknąć coś fajnego 🙂

Zygzak, uwielbiam te Wasze felinki! 😍 A gdzie czarny diabeł? 😁 Wyściskaj je wszystkie ode mnie 😀 Wiem coś na temat energicznych starszych panów - mamy takiego 23-letniego z temperamentem trzylatka 😁 😎
wątek zamknięty
Księciunio po kąpieli :

Proszę podziwiać  👀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.