Wrocławianie :))

Aaahhh to trzeba było zaczepić !  🤬  😉
Co prawda Ritka mi mówiła że Cie widziała ale ja nigdzie nie skojarzyłam  😡
Hehe, jedyna ciężarna na partynicach :P

A tak na serio, to jakbyś zobaczyła na czarno ubraną, ciężarną, zasmarkaną i zakaszlaną to byłam ja - do tego w towarzystwie Repki 😉
No to ja niestety odpadam z powodu choróbska, które się przyczepiło nie wiedzieć po co i na co.  Walczyłam dzielnie, ale dzisiajszy deszcz i perfekcyjne bieganie w trakcie ulewy 😉 średnio posłuzyły poprawie mojego stanu zdrowia fizycznego.
Miłej zabawy życzę i czekam na opowieści jak było

Hehe, jedyna ciężarna na partynicach :P

A tak na serio, to jakbyś zobaczyła na czarno ubraną, ciężarną, zasmarkaną i zakaszlaną to byłam ja - do tego w towarzystwie Repki 😉


Jakby ta repka była bardziej charakterystyczna od ogromnego brzucha :P
Ah no to możliwe że mi mignęłaś gdzieś  😉
Choć głowy sobie uciąć nie dam. Zweryfikuje w Haggisie  🙂

Buuu repka to powrotu do zdrowia życze, a pogoda dzisiaj faktycznie zdradliwa i niezdecydowana  🤔
Jak tak dalej pójdzie to ja nie wiem czy dotrę - narazie mąż chce założyć łańcuch na drzwi bo moje płuca przestały już istnieć - no ale jeszcze próbuję... 😉
ja właśnie dojechałam do domu 🙂
bardzo miło było Was poznać i poplotkować  😅
No to troche jechałas  😉
Mi również baaaaaaaaaaaardzo miło było poznać a te ploty ahhhh im to nie ma końca jak się zacznie...   🤣  💃

Mam nadzieje że niedługo zorganizuje się kolejne spotkanie w jeszcze szerszym gronie  🙂
to ja teraz poproszę o zdjęcia i relację !!
darolga   L'amore è cieco
15 marca 2009 23:30
Buu, a ja nic nie wiedziałam... 🙁
kiedy następne spotkanko? Można się wprosić? 😀😀😀  🙇
dzięki za plotki dziewczyny 🙂
Spotkanko rewelacja 😅,Fajnie wiedzieć jak wyglądają osoby z którymi sie rozmawia na forum  😀

Epk-relacja-jak najbardziej,zdjęcia-lepiej nie  😉
Zdjęcia wieczorem 😉

Mi bardzo miło mi sie z Wami plotkowało i czekam na kolejne spotkanie  👀 😉
Wszystkie dziewczyny pojawiły sie ładnie i grzecznie w umówionym miejscu🙂
My z Olką juz po jednym drinku byłyśmy🙂

A wiec była Jun, Hexa, blue_angel, ritka, amazonka, ami i ja(plus połówka która wydawała naszą zaliczkę na obrączki przy barze)

Jak to na spotkaniu końskim nikt nie poruszał na początku tematu koni ale jak sie rozkęciło.Ahhh te plotki 😍

Ritka była oburzona jak to ludzie plotkują w stajniach, z czym oburzone się zgadzałyśmy i wyciągałyśmy ploteczki 😜  Po czym uciekła o nieprzyzwoicie wczesnej godzinie tłumacząc się jakąś maturą
Jun skutecznie wybiła mi pomysł kupna młodego konia 🥂
Szpilka opowiadała co tam w wielkiej wsi słychać i jakie ma przygody z młodzakami 🏇
Amazonka była dręczona o temat Replaya 😎
Ja kompletnie nie wiedziałam kim jest ten a tamten, i z kim, i komu konia sprzedał i co sie z nim dzieje.rekreacja 😂Blue_angel chyba miała takie samo odczucie
O ami nic nie mówię, bo ona mnie bije 😡



Nooo, to widzę że było super 🙂 - kurde, żałuję, ale po 1. Paweł odmówił otwarcia drzwi, po drugie jak pewnie Hexa zeznała płuca prawie wyplułam rozmawiając z nią...
Następnym razem podłączę się pod wszystkie plotki, którym jestem baaardzo przeciwna - jak wszyscy 😉

Ścieśniać się, ścieśniać dziewczyny🙂

pijaaaaaaaaczki  😁
[quote author=vill_18 link=topic=3418.msg203234#msg203234 date=1237218238]
Wszystkie dziewczyny pojawiły sie ładnie i grzecznie w umówionym miejscu🙂[/quote]
Tylko z trafieniem do tajemniczego "Vip roomu za kotarą" były drobne problemy ...  😁  😉
Vill   🤬 miało być bez zdjęć  (wcale Cie nie bije :hihi🙂

A po za tym to probonuje niebawem powtórzyć spotkanko(co by Ci nieobecni mogli sie zrehabilitować 😀),albo może jakiś gril,jak tylko przestanie to coś lać z nieba
Jestem za o ile do tego czasu przeżyję 😀
Ruda_H   Istanbul elinden öper
17 marca 2009 10:44
ami dobry pomysł może i tym razem ja dam rade  🤣
odkopuje !! 🙂

wybieram sie na Ere, tak jak rok temu zreszta i mam prosbe. czy moglybyscie napisac mi o jakichs noclegach we wroclawiu? jakis hostel, schronisko, akademik ?? wybieram sie na weekend tylko i chcialabym mieszkac gdzies w centrum, zeby nie tracic duzo czasu na dojazdy, jak bede tam chwile!
dopiero teraz zauwazylam  😡
to juz po Erze?
ojej... chyba tak
w tym roku jestem meega niezorientowana w tych festiwalach  🙄 a szkoda.

P.S. Może czas na jakąś małą reaktywację re-voltowych spotkan  😉? Co Wy na to ?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
30 czerwca 2009 14:42
Jestem za dopuki jeszcze moge sie w miare poruszac z tym babzunem 😁
to kiedy??
ja też za! ja też!
Ja się też piszę obowiąkowo!!
Myślę, ze byłoby najlepiej w sobotę wieczorem  😉 Chyba, ze macie inne preferencje to ja się dostosuję  😉
Ja tez się pisze.Sobota wieczór hmm...w niedziele egzamin,ale co tam może być  😀
jeszcze trzeba lokal ustalic  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się