Szukam, Poznam

Nie chodzi już o same nogi...Chodzi o to kto jej taką kieckę i takie buty o zgrozo doradził!!!!
Wy tu gadu gadu a Pana Młodego jak nie było tak nie ma...  😎 co więcej jego zdjęcia  😁
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
06 października 2010 17:52
Mam nadzieje ze sie znajdzie bo jak nie...  🤬
No to skoro nasz Alehandro się nie ujawnia wklejam ci kolor wiatru na otarcie łez zdjęcie innego Alejandro tyle że Fernandeza.


Ujdzie na razie?









też fajny   :emota200609316:
Dziewczyny wrzućcie na luz, właśnie wpadłam na ten wątek, ba nawet cały przeczytałam i jestem przekonana że kto jak kto , ale ja najlepiej nadaję się na przyszła małżonkę Alehandra!!juz tłumacze  dlaczego, otóż łączy nas wspólne imię, ponadto w odróżnieniu od Oli i Naboo jestem pełnoletnia, a nawet powiem więcej czuję się starą panna.Tak więc wszystkie wcześniejsze zgłoszenia uważam za nieaktualne.

   😉
Konno też jeździ i finansowo nieźle stoi 🙂

Poniżej jeden z jego teledysków z pięknymi końmi PRE ( tak mi się zdaje)

http://www.youtube.com/v/PTKmZp4O8EQ?fs=1&amp;hl=pl_PL&amp;rel=0&amp;color1=0x5d1719&amp;color2=0xcd311b&amp;border=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param>
Kolorwiatru a już myślałam, że Ty bi...  😂
W takim razie proszę bardzo- pan striptizer specjalnie dla Ciebie  😎
asds czy ten jeden z drugim wylansowany goguś ma być konkurencją dla mnie? 😂 proszę cię... 😵 tak myślę sobie..... że coś bym wrzucił znaczy foto jakieś ale tak tu niesforne baby naśmieciłyście że moje lico zginie w potoku tych popierdółek a do tego dopuścić nie mogę przecież 🏇
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
06 października 2010 19:25
Alehandro
Nie ściemniaj tylko pokaż co tam masz 😎
Mówiłam, że jak kocha to wróci  😀
Dawaj foto, dawaj  😅 Gwarantuje Ci, że nie zginie
Alehandro chyba jest nieśmiały. W sumie, ja też bym była, jakby 20 facetów pastwiło się o fotki 😁 😁
Ale pokaż się, pokaż 😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
06 października 2010 19:36
Skoro powiedział A, to niech powie B, sam tego chciał 😁
To ja posprzątam wątek! Czy coś tam...
Alehandro, bądź mężczyzną, przestań się migać!
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
06 października 2010 19:41
o mój przyszły małżonek powrócił  😅  dawaj foto bo jak nie  :nunchaku:

asds no no no... ale skoro narzeczony sie zjawił to lepiej skasuj te zdjecia  😁
To ja posprzątam wątek! Czy coś tam...
Alehandro, bądź mężczyzną, przestań się migać!


Noooo wchodzisz na męską dumę a to bardzo niestabilny grunt :emota2006094: póki co idę....zobaczę co w interesie słychać (bez skojarzeń 😁 ) i..... jeszcze tego wieczoru tu powrócę! a wtedy...... coś wkleję  🥂 obiecuję! a póki co adios!
czekamy!  😅
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
06 października 2010 19:48
zobaczymy czy słowność jest jego cnotą  😜
Alealejandro buduje napięcie. 🤣
O ja... i co? Teraz mam tu siedzieć i gnieść F5, żeby nie przegapić? Dziurę w lapku zrobię? :[

Jakoś tak mi się wkręciło znowu:
"Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..." 😉
To ja idę sie wykapać w między czasie. Wole byc juz w piżamce na tak pamiętną chwilę
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
06 października 2010 20:17
Dworcika
To jedna z moich najbardziej ukochanych piosenek 😍

Alehandro wie jak narobić apetytu... a ja muszę się dziś wcześniej spać położyć 😵
Pauli, mylisz się. To jedna z MOICH naj 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
06 października 2010 20:25
OK, masz rację, bo ja wolę w TEJ wersji 😉
Oj tam, wersja...
Ja o samej piosence mowię 😉 Najlepsza wersja jest moja w wannie 😁
Wy tu "hihihihi" a ja półtora roku temu poznałam miłość mojego życia na pewnym forum końskim.
Jest tam taki wątek "forumowicze wizualnie", coś jak tu "zdjęcia voltopirów i revoltowiczów".
Ja niby nikogo nie szukałam, ale okazało się, że gdzieś podświadomie każda z nas marzy o rycerzu na białym koniu, czyli facecie "też koniarzu".
Pewnego dnia zobaczyłam tam jego zdjęcie.
Pamiętam tą chwilę jak dziś. To było jak grom z jasnego nieba. Uczucie nie do opisania.
Od tamtej chwili poświęciłam wszystko, żeby go sobą zainteresować, poznać...
Generalnie wydarzenia potoczyły się lawinowo, dziś jesteśmy razem i jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie, nasze zdjęcia się gdzieś przewinęły w "nasze drugie połówki".
Osz kurde, jakie to romantyczne  😀

Ale czy zainteresowałabym się nim, gdyby założył wątek pod tytułem "szukam dziewczyny"? No nie wiem...

A tak w ogóle, to zdjęcia na stronie 7 i sukienki z papieru toaletowego wymiatają!  🏇


Skoro powiedział A, to niech powie B, sam tego chciał 😁


Dokładnie! Przecież nie od dziś wiadomo, że prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, a po tym jak kończy  😁

Julie, fajna historia. A Twój facet faktycznie jak rycerz na koniu. Ehh, może da się sklonować?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
06 października 2010 21:28
Alehandro dyga i to bardzo ;P nie ładnie, nie ładnie ;P
Tylko pogłębia moje i tak już nędzne zdanie o płci przeciwnej ;P
Obiecałem, a że słowo droższe od pieniądza zatem.... BUM!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się