... ślub :) ...

No dobra, wstawię jeszcze jedno  😉



Dodam tylko, że wszystkim którzy się zastanawiają nad butami polecam jeszcze raz Sensatiano, byłam w tych butach non stop od 13-24.30 i mogłabym być do końca, ale jak już zabrali do oczepin to zostałam w trampkach żeby nogi odpoczęły, ale żadnych obtarć i bólów nie zanotowano 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
05 czerwca 2017 09:51
Poprawiłam link na poprzedniej stronie 😉
Gratulacje dziewczyny!

Szalona😉, gratulacje 🙂 jak impreza się udała? 🙂
Zdobyłam fotę w sukience 'do pożyczenia'


Oraz jeśli nie odnajdę butów to myślę nad takimi:
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0460257010.html#Jasnoszary
Magda, fajna! I chyba nawet lepsza!

Szalona, pięknie wyglądałaś :kwiatek:
magda, wyglądasz super 😀 Pożyczaj 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 czerwca 2017 16:26
magda, ta najlepsza i zdecydowanie powinnaś się przerzucić na sukienki  😀iabeł:
galopada_   małoPolskie ;)
05 czerwca 2017 16:27
magda, super wyglądasz w tej kiecce!  😜
magda super, pożyczaj!!! Masz super figurę do sukienek - proporcjonalna talia, zgrabne łydki, cienkie pęcinki, weź no jeszcze przemyśl dodanie sukienek do repertuaru bardziej codziennego 😜
Co prawda nie udzielałam się w tym wątku przed ślubem, ale że wczoraj mieliśmy 1 rocznicę to wróciłam do zdjęć z sesji poślubnej - końskiej oczywiście  😉




Dzięki wszystkim!!! Zdaję się na was i nie kupuję tylko pożyczam 🙂
magda, chyba za późno, ale w 100% popieram dziewczyny, wyglądasz w niej fantastycznie! 😜
Ja tez dorzucam dobre slowo!
magda, wygladasz przegenialnie w tej ostatniej kiecce! Pozyczaj i baw sie przednio na weselu 😉 bedziesz wygladac swietnie!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 czerwca 2017 20:30
magda, ja bym odkupiła od koleżanki, albo poszukała podobnej. Warto mieć jakiś "wyjściowy" zestaw i serio mega w niej wyglądasz  😅
magda powinnaś nosić sukienki na co dzień- masz super figurkę do nich a jak jeszcze raz gdzieś napiszesz o sobie, że jesteś gruba to  :nunchaku: 🤬. Ale butki to przemyśl choćby niewielki obcas- dodaje elegancji bardzo (choć te balerinki są naprawdę śliczne!)
Baleriny już kupiłam, wzięłam jednak czarne z racji że będą bardziej uniwersalne. Pozostało mi kupić coś na kształt torebki  😵 też bym wzięła dziś - taki większy portfel, ale był tylko ze złotym zamkiem więc nie wzięłam 😉 No nic, to już pikuś. Teraz się modlę o dobrą pogodę bo jak nie to jeszcze zakup rajstop mnie czeka  😂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 czerwca 2017 07:55
magda, ta sukienka jest super, bo poprzednie to jakbyś od babci pożyczyla 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 czerwca 2017 08:26
Szalona😉, przepięknie wyglądałaś! Suknia obłędna.
magda, rewelacja w tej pożyczonej, figura mega!
Czy w takiej sukience można iść na ślub i wesele? Czy podchodzi już pod białą i nie wypada? Co myślicie?
http://www.orsay.com/pl-pl/rozkloszowana-sukienka-z-kwiatowym-wzorem-47117498.html
pestka, wypada!
pestka, jak najbardziej wypada 😉
Młoda   Kochać to nie znaczy, zawsze to samo.
07 czerwca 2017 07:00
I ja też już po  💃 Było cudownie, nie zmieniłabym zupełnie nic w organizacji, poza tym że zapomnieliśmy pudełka na koperty i toreb na alkohol zamiast kwiatów i dwie osoby musiały po nie pojechać w trakcie ceremonii przez co nie słyszały przysięgi. Ale ogólnie jesteśmy oboje bardzo zadowoleni, wszyscy goście którzy potwierdzili- przyszli, wiolonczela w urzędzie wypadła bardzo ładnie (choć pamiętam urywki bo skupiałam się na tym co mówi urzędniczka), sala była udekorowana bardzo ładnie, bez przesady ale też wystarczająco, dj spisał się super, i Pan Młody również  😁 Bawiliśmy się do 5 rano, poprawiny od 13 do 20, i jeszcze nie doszłam do siebie  🤣
Mloda gratulacje! 
Dziewczyny, zdjęcia! 😀
Młoda, gratulacje 🙂!
Młoda   Kochać to nie znaczy, zawsze to samo.
08 czerwca 2017 06:47
Scottie, Szalona😉 Gratuluje  😅

I serdecznie dziękuje za gratulacje  :kwiatek:
Zdjęć jeszcze nie mam, jak tylko coś dostane to na pewno wrzucę  😀


Edit: wrzucam jedno zdjęcie z domu z przygotowań  😀

Niestety za duże.
Młoda, super wyglądałaś, bardzo to do Ciebie pasuje 😉

Jak się czujecie jako żony? 😁
Młoda   Kochać to nie znaczy, zawsze to samo.
08 czerwca 2017 12:45
Doubler dzięki  :kwiatek: dobrze się też czułam, poprosiłam makijażystkę o dużo cieńszą kreskę i ciut jaśniejsze zewnętrzne kąciki i wyszło idealnie 😍 więc czułam się ładniejszą wersją siebie 😀

U nas nic się nie zmieniło poza nowym nazewnictwem żona/mąż 😀 i pozostał dobry humor, często przywołuje w myślach momenty z soboty i uśmiecham się do siebie, mam nadzieję że przez jakiś czas będę to tak dobrze pamiętać bo naprawdę było super i przynajmniej mam świetny humor dzięki wspomnieniom tego weekendu  😀
Dziewczyny a wszystko się udało? Bez wpadek 😉?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się