... ślub :) ...

wasia   Goniąc marzenia!
29 sierpnia 2014 22:11
No i jak tam? Kto się następny szykuje?  🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
01 września 2014 18:43
My podjęliśmy decyzję - kwiecień 2016 😉 Jeszcze tylko kwestia ustalenia, który weekend, ale to pojedziemy do knajpy i będziemy załatwiać. Koniec końców pewnie stanie na tej knajpie . Nie jest to szczyt moich marzeń, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma 😉
[...] w Balkonie na Krakowskiej, także uważaj na to miejsce 😉


Grafi nie masz czego żałować... wierz mi! Pracowałam tam i w życiu wesela bym tam nie zrobiła. Właściciele obiektu są ok, dekoracje sal przepiękne, niestety część gastronomiczna leży!
Sivens dzięki 😉 teraz właśnie zewsząd docierają do mnie nieciekawe opinie na temat tego miejsca, więc mogę się tylko cieszyć, że tak wyszło. 🙂

Co prawda spadła mi motywacja do szukania sali od nowa i od tamtego dnia nic nie ruszyłam ale dzisiaj trafiłam na jedną ofertę, która przywróciła mi trochę chęci. Rozważam teraz czy nie robić daleko za Wrocławiem z noclegiem dla wszystkich. Możliwe, że wyjdzie taki sam koszt a wybór większy. Czekam właśnie na odpowiedź z jednego dworku.  😅

subaru czyli jednak 2016, trochę poczekasz ale nic straconego 🙂 pooglądałam to miejsce i wygląda całkiem całkiem ale rozbawiła mnie opcja fryzjera w cenie sali  😂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
02 września 2014 17:03
Grafi a gdzie szukacie ?

No przeszło na 2016, będzie to po prostu korzystniejsze 😉 Z tego fryzjera nie będę korzystać  😁, ale prawdopodobnie wyjdzie ta sala ze względu, że może uda się coś po znajomości znegocjować i jest to b, blisko Ziębic i mojej wiochy, skąd będzie u mnie 3/4 gości 😀 jak dadzą dobrą cenę to może i stanie na normalnym, całonocnym weselu 😉
Tylko ja już bym coś chciała zamawiać, a tu nawet zaproszeń nie ma co zamawiać,bo może znajdę ładniejsze? :P
Nie mogę się doczekać, ale wiem, że to szybko mija  😜 jak już termin zaklepiemy to będzie namiastka szczęśliwości hrhr  😁

I rozważam opcję wianka na czerep  😎
Wetknę się wśród planujących z pytaniem 🙇

Wymyśliłam na prezent ślubny dla kumpla jakiś elegancki serwis kawowy z delikatnym motywem końskim, tylko nic nie mogę znaleźć 😵

nie natknął się ktoś na coś takiego? będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek podpowiedź :kwiatek:
subaru dwór, który znalazłam jest pod Jelenią Górą ale właśnie dostałam ofertę i tak tanio nie jest. 😉 Chociaż i tak chyba się przejedziemy zobaczyć bo pięknie! http://www.koronakarkonoszy.pl/sala-weselna/

pestka to niestety nie konie ale tak mi się skojarzyło bo zestaw naprawdę uroczy (chociaż mało elegancki) 😉
https://www.pomocnicykuchenni.pl/filizanki-i-kubki,filizanka-ze-spodkiem-poj-180-ml-kr,35,050602118,3935.html
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
03 września 2014 09:33
pestka
A może skontaktuj się z tą pracownią?
Nie kojarzę w ich ofercie motywów końskich, ale są otwarci na sugestie i może uda im się stworzyć coś dla Ciebie? 🙂
Serdecznie polecam ich sklep, mają też piękne gotowe prezenty na ślub, chciałabym coś takiego dostać od kogoś z moich goðci 😍


Mam pytanie, czy któraś z Was umieszczała na zaproszeniach informację o noclegu dla gości, czy byli oni informowani na miejscu. W jaki sposób najlepiej to załatwić?
Pauli z którą pracownią? bo nie wiem

Mam też trochę mało czasu wesele 20 września
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
03 września 2014 11:48
Hahaha, brawo dla mnie, zapomniałam wkleić link :P

http://www.inkluz.com.pl/sklep_old/

Proszę bardzo 😉
Pauli, jak odliczanie do przymiarki? Cierpliwość wciąż w zapasie? 😉
Grafi Jest też dużo bardzo zadowolonych par, ale jak to mówią: "czego oczy nie widzą....."
Ja naprawdę nie polecam, chyba że największemu wrogowi. Jakby ktoś się jeszcze zastanawiał to zapraszam na konwersację, chętnie opiszę zarówno WADY jak i zalety tej sali oraz jak to wygląda "od kuchni". A szkoda, bo właściciele są naprawdę profesjonalni i bardzo mili, tylko ich "wspólnik" im psuje opinię  🤔
Gdyby ktoś z Wielkopolski i okolic szukał DJa (choć w inne miejsca z tego co wiem też dojeżdża) to mogę polecić p. Krzysztofa Tecława. Współpracowałam z nim już 2 razy i świetnie się na weselach bawiłam, mimo że nie byłam gościem 😉 Najchętniej puszcza swing i rock&roll ale na życzenie inne gatunki. Muzykę dobiera względem gości i dba o to, żeby parkiet nie był pusty. Gry oczepinowe bardzo kulturalne 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
03 września 2014 16:08
ja już się nie mogę doczekać czegokolwiek z organizacją wesela, więc chyba zamówię ozdoby na samochód - ulży mi trochę  😁

Btw. Jak robiłyście z oczepinami ? Czy po rzuceniu bukietu/welonu on trafiał z powrotem do Was czy zostawiałyście tej co złapała ? W sumie jakoś do tego nie przykładałam uwagi do tej pory :P
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
03 września 2014 16:08
mundialowa
Nawet mi nie mów! Z jednej strony chciałabym już zobaczyć efekt końcowy, z drugiej jednak strony, chciałabym zrzucić parę kilogramów, żeby ten efekt końcowy robił jeszcze lepsze wrażenie 😉

Generalnie cierpliwości mam spory zapas, z braku innej opcji :P
Nie pozostaje mi nic innego tylko grzecznie czekać i od czasu do czasu oglądać zdjęcia mojej wymarzonej kreacji 😉


subaru

Znam ten ból 😉
Też chciałabym zacząć działać pełną parą, ale właściwie nie bardzo jest z czym, bo 9 miesięcy to jednak jeszcze sporo czasu na wszelkie poważne przygotowania 😉
ja już się nie mogę doczekać czegokolwiek z organizacją wesela, więc chyba zamówię ozdoby na samochód - ulży mi trochę  😁

Btw. Jak robiłyście z oczepinami ? Czy po rzuceniu bukietu/welonu on trafiał z powrotem do Was czy zostawiałyście tej co złapała ? W sumie jakoś do tego nie przykładałam uwagi do tej pory :P



Ja mój welon odzyskałam w zasadzie zaraz po oczepinach. Jest nawet jakiś przesąd, że welon trzeba sobie zostawić, ale nie znam szczegółów bo ktoś mi tylko o tym wspomniał.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
03 września 2014 16:43
Pauli chociaż sukienkę masz, ja muszę poczekać, ale najbardziej nie mogę doczekać się chyba zaproszeń i ustawiania przy stołach  😁

rochnar w przesądy nie wierzę 😀 ja tak myślę, żeby szczęściara sobie zostawiła 😀 ale to zobaczymy :P
Muszę przyznać, że dzisiaj mój D dzielnie siadł do organizacji szukał ofert i dzwonił po salach, DJach itp. Wyszło przy tym, że musimy zmienić planowaną datę ślubu, bo jak nas Pani z jednej z sal uświadomiła 1 Maja USC jest zamknięty. Przez pół roku nikt z nas o tym nie pomyślał.  😁  Trochę mi szkoda, bo chociaż nic nie było zaklepane, to się przyzwyczaiłam do myśli, że to wtedy. 😉
Teraz zastanawiamy się kiedy: czerwiec-sierpień raczej odpadają bo i wtedy najdrożej i pewnie już wszystko zaklepane, później nie chcę. Inne terminy w maju-kwietniu też już raczej mają normalne stawki, więc zastanawiamy się nad lutym-marcem. Będzie wesoło. 😀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
03 września 2014 17:37
jakby był śnieg to luty, ale z tą pogodą nigdy nie wiadomo ...  😵
Grafi, a dlaczego nie początek września? Zazwyczaj piękna pogoda, ciepło ale nie upalnie.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
03 września 2014 18:51
subaru2009
Mam ją póki co tylko na papierze i mogę się pouśmiechać do jej zdjęcia na modelce 😁
Szybko zleci, tylko chyba najlepiej zająć myśli czym innym, wiem po sobie 😉
abre z jednej strony tak się już naczekałam, że jak pomyślę, że znowu będzie "jeszcze cały rok" to mam mini bunt. Z drugiej strony teraz we wrześniu siostra mojego D ma ślub, więc też robić tak równo rok w rok mi nie pasuje. 😉 (a i moi rodzice też wrześniowi)
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
03 września 2014 21:48
Grafi dawaj kwiecień , będziemy mieć kwietniowe rocznice  😁
tw. Jak robiłyście z oczepinami ? Czy po rzuceniu bukietu/welonu on trafiał z powrotem do Was czy zostawiałyście tej co złapała ? W sumie jakoś do tego nie przykładałam uwagi do tej pory :P


Ja też dostałam z powrotem praktycznie od razu po oczepinach. Zresztą ja sama nie wyobrażam sobie zatrzymać kawałka czyjejś garderoby :P W ogóle, chwaliłam się moim welonem? Chyba nie 😉 Zrekompensowałam sobie brak trenu  😀iabeł:
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
04 września 2014 10:27
Achaja Ty mi mów szybciorem co to za kiecka  😜 będziesz chciała się jej pozbyć ?  😁 W jakim jest rozmiarze ?  😁 Jest bardzo w moim typie  😜
Achaja, ło matko, to musiało być już nieźle czuć na głowie!

ale też świadkowej dałaś punkt do śledzenia, żeby nie wdepnać (co z resztą widać na drugim zdjęciu  :hihi🙂 ja miałam tylko 30 cm tren, a parkowanie kilka razy zaliczyłam dzięki wtedy już Mężowi i świadkowej.  😁
kujka   new better life mode: on
04 września 2014 11:02
Achaja, pytanie z serii "matko jakie glupie": taki kawal materialu to nie ciagnie za leb?
subaru2009, kiecka no name 😉 Raczej będę się chciała jej pozbyć, ale jeszcze nie wiem kiedy, bo czeka mnie sesja plenerowa 😉 Rozmiar ok. 36 na wzrost jakieś 167 z obcasem.

Kahlan, świadkowa miała sporo roboty z pilnowaniem i faktycznie miała "punkt śledzenia" XD

kujka, ciągnie, niestety 🙄 Myślę, że po gołej podłodze szło by bardziej gładko niż po dywanie. Trochę się obawiałam, czy się nie wypnie, bo był na szybko wpinany (za późno się zorientowaliśmy, że to chyba już czas się przebierać, bo jeszcze błogosławieństwo, itd.), ale trzymał się dzielnie 😀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
04 września 2014 11:21
Achaja rzuciłaś mi wyzwanie  😎 żeby dojść do rozm. 36 .. w półtorej roku powinnam dać radę.  😁 Jak będziesz chciała ją sprzedać - pamiętaj o mnie !  😜
subaru2009, trzymam kciuki XD Będę o Tobie pamiętać 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się