Parada Jeździecka Wrocław 2010



"Patrycje" czyli tego ucznia poznałam pare tygodni temu jest świetny 🙂
Patrycje? Tak on ma na imie?
No tak, miał stresa dlatego,że koń go nie słuchał  😉  Cały czas jechal na dość mocnym, jak na westernowy, kontakcie. Ale wiadomo każdy by stresa miał na jego miejscu  😀
Btw. Konisko ,na ktorym jechal, też świetne, co za grzywa  💘
Partyk(Patrycja albo Młody:P) 🙂 jak narazie nie widziałam tego przejazdu wiec nie moge oceniać 🙂 już się nie mogę doczekać aż wtopie łapki w grzywę i się nią zajmę 😍 od miesiąca na niego czekałam!! 😀
Katija-to tym bardziej 👍 jego konie zachowywaly sie identycznie jak te z Zingaro, tamtych tez nic nie wzruszalo, wlazily pod wode, tarzaly sie, pelen relaks, az buzia sama sie smieje ogladajac takie szoł 😀

aha zapomnialam jeszcze o jednym-duzy plus dla ochrony, bardzo pilnowali, zeby nie robic zdjec z fleszem i nie podchodzic do barierek, przy czym jak zwracali uwage byli bardzo grzeczni i spokojni, a nie jak to czasem bywa na takich imprezach 😉
pointure   Dresiarz mentalny.
06 grudnia 2010 19:17
Mógłby mi ktoś proszę powiedzieć jak nazywał się siwy koń Skrzyczyńskiego ? 🙂

A sobotnia parada bombowa 😉
pointure - kobyła, na której Jarek jechał to Albertina  😍
pointure   Dresiarz mentalny.
06 grudnia 2010 20:21
maxowa dzięki dzięki dzięki  😀 nie mogłam sobie przypomnieć 😉
witam - a jak było we Wrocku z publicznością, bo w spodku mimo odwołania CSI było ok 2000 osób w sobote i tyle samo w niedzielę
podobno ok 2800 osob przez 3 dni, czyli prawie tysiac dziennie 😉
Nie za wiele. Raczej trybuny swiecily pustkami.
A ja w końcu nie pojechałam... Leżę w szpitalu...  😕 Kurcze, a tak się na to szykowałam!  😕
wogole spokojnie moznabylo kupic najtansze bilety, a siadac w najdrozszym sektorze.
to finansowo oznacza słabo dla organizatorów i Spodka i Wrocławia.
Borys może i słabo ale jak na pierwszą paradę to myślę, że tego można było się spodziewać.
Ludzie narzekali, że drogo... do tego pogoda.

A teraz jak już zasmakowaliśmy parady : > i wiemy jaka jest fajna, i że w przyszłym roku może być lepsza to jestem prawie pewna, że tym razem skusi się więcej osób i mam nadzieję.... wystawców 😵
Termin jest zabukowany na przyszly rok, takze zbierac kase i zwiekszyc frekwencje 🙂
Tylko czy odwiedzi nas Lorenzo  🤔 Bo jak nie to ja nie ide  🏇
ovca   Per aspera donikąd
07 grudnia 2010 15:15
Podobno tak  😅
Pytali Lorenza czy przyjedzie za rok i powiedział, że tak 🙂.
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
07 grudnia 2010 17:43
ale za rok ma być też we Wro?
no niby tak  💘
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 grudnia 2010 17:50
tak 😅 nareszcie cos fajnego konskiego dzieje sie we  wro 🏇 mam ponad 2tys zdjec 😵

edit: cyferki sie pomylily 😉
Zairka dziel sie dziel kobieto 🏇

Żałuje że nie byłam, zwłaszcza Lorenzo i potęgi skoków 🤔
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 grudnia 2010 18:43
nie chce mi sie wzucac na bucketa 😉
o Bozeboze, Zairka wiecej zdjec 😜
a na kiedy jest termin zabukowany? jade na pewno, nie ma innej opcji 😀

p.s. to fotki z niedzieli czy z piatku?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 grudnia 2010 22:08
fotki z niedzieli, wrzuce wiecej fotek jak bede miala chwile zeby usiasc i sie za to zabrac 😉
Tez w koncu dotarlam, w niedziele.
Parada na wielki plus, tylko publicznosci troche zabraklo.. przynajmniej w niedziele. Ochroniarz mowil ze najwiecej ludzi przyszlo w sobote.
Lorenzo rewelacja... strasznie mnie zafascynowala jego praca z tymi konmi :>
Reszta tez ok, i organizacja bardzo dobra, sprawna ekipa wolontariuszy, wszystko tak szybko sprzątane i ustawiane, że nie było kiedy się ponudzić 😉 jak to czasem bywa na 'zwykłych' zawodach.


Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 grudnia 2010 22:49
szkoda tylko że konferansjer chyba juz byl przemeczony bo ciagle sie mylil... że jesteśmy w Janowie.. żeamazonki skoczyły 135...a skoczyły 140cm w potędze 😵

ciekawe czy Grota tez byłaby tak zrelaksowana jakbym pobieala jej po grzbiecie 😂
To fakt że troche namieszał co jakiś czas, ale przynajmniej wesoło było  😀
Myślałam że więcej znajomych osób spotkam a w sumie to było ich niewiele.

Zairka fotki super, czym pstrykałaś że tak fajnie wyszły na tej hali? :>
Aaa no i na stronie parady też jest już galeria
www.paradajezdziecka.pl
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 grudnia 2010 09:38
Amazonka* Sony Alfa 500, ale są totalnie bez jakich kolwiek obrobek i zmniejszane w paincie wiec i tak jakosc siadła 😁
Karuzela zawodów i pokazów w zasadzie się skończyła, jeszcze zawody w Lesznie i święta. Podsumowanie będzie chyba później. Mnie podobała się Cavaliada, za wyjątkiem trzymania się programu, gdzie Parada Jeździecka była mistrzem świata. Pokazy fajne i tu i tu, zobaczymy co w przyszłym roku pokażą organizatorzy imprez. Ciekawe co z Torwarem na który tradycyjnie jeżdżę. Fajnie, że imprezy dla laików jeździeckich też są (Parada) i że imprezy dla wielbicieli czystego sportu też (Leszno). Wszystkim organizatorom i widzom należy już teraz życzyć wszystkiego najlepszego w przyszłym roku.  🤣 🤣
Siedzę w domu chora i wreszcie miałam szansę przejrzeć zdjęcia 😀













Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się