PSY

Czy ktoś się orientuje gdzie w Polsce można kupić szczeniaka Wilczarza Buriacko Mongolskiego 
madmaddie   Życie to jednak strata jest
22 kwietnia 2019 12:50
Wojenka, jestem fanką Shoshy  😜

smartini
, on przez ten nos to wiecznie wygląda jak szczeniak :P ładny jest, będziesz wystawiać?
btw. moja ma 53-54cm jak ją mierzyłam na początku miesiąca i...26kg. Czołg! A nawet nie jest gruba, wygląda dość smukło. Grube kości, ot co.  😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
22 kwietnia 2019 12:57
madmaddie, nieee, raz byliśmy w ramach socjalu, nigdy więcej :P
Witam, czy ma może ktoś odsprzedać jedną tabletkę cerenii?
efeemeryda   no fate but what we make.
22 kwietnia 2019 14:11
Rudzielec tabletki cerenii są w rożnej gramaturze i rożna dawka jest wymagana w zależności od celu podawania, w Szczecinie masz otwarta dziś do 21 duża przychodnie gdzie na pewno maja cerenie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 kwietnia 2019 07:41
Czy ktoś się orientuje gdzie w Polsce można kupić szczeniaka Wilczarza Buriacko Mongolskiego 


Raczej masz marne szanse na dostanie tej rasy w PL. Myślę, że nabliżej to sprowadzić z Rosji, ewentualnie poszukać w Niemczech.
Dzięki Jara  :kwiatek: Znasz może jakieś namiary na hodowle tej rasy .  ❓
efeemeryda   no fate but what we make.
23 kwietnia 2019 09:49
niesobia
nie pamiętam kto dokładnie, ale ktoś tutaj chwalił się sprowadzonym z Rosji pieseczkiem, co prawda innej rasy, ale może móglby tego hodowce podpytać, wydaje mi się, że tak najlepiej pocztą pantoflową  :kwiatek:
smartini   fb & insta: dokłaczone
23 kwietnia 2019 10:47
RaDag ma chyba swoją terrierkę z Rosji 🙂
Na fb jest grupa ZKwP / FCI - szukam hodowli, szczenięcia, opinie., sporo hodowców tam więc jak sami nie hodują to pewnie kogoś z zagranicy znają, może warto tam zapytać

w ogóle podobne to to do tybetana 😀
efeemeryda   no fate but what we make.
23 kwietnia 2019 10:48
dokładnie !
Smartini Dzięki skorzystam z Twojej rady , Tak podobne do tybetana bo to blisko spokrewnione rasy psów stróżujących ze wschodu , bardzo stare .
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 kwietnia 2019 14:57
Dzięki Jara  :kwiatek: Znasz może jakieś namiary na hodowle tej rasy .  ❓


Nie mam niestety pojęcia, tak jak dziewczyny pisały: forumowa RaDag sprowadziła ostatnio teriera z Rosji, więc może pomoże w temacie 🙂
Hej, mało się udzielam w tym wątku, ale czytam Was regularnie  😉 Poszukuję psiego laryngologa w Lublinie lub jakiegoś dobrego weterynarza czy gabinetu, pies ma nawracające zapalenie ucha, tzn weterynarz nie jest już pewny co to i nie ma pomysłów na leczenie dlatego chce pomóc znaleźć innego (nie chodzi o mojego psa), objawy to czarna maź w uchu i swędzenie.
smartini   fb & insta: dokłaczone
23 kwietnia 2019 18:25
kortina, brzmi jak reakcja alergiczna, nam suka tak nam reagowala na kurczaka
jest tu trochę osób z Lublina, na pewno kogoś polecą
Hej, mało się udzielam w tym wątku, ale czytam Was regularnie  😉 Poszukuję psiego laryngologa w Lublinie lub jakiegoś dobrego weterynarza czy gabinetu, pies ma nawracające zapalenie ucha, tzn weterynarz nie jest już pewny co to i nie ma pomysłów na leczenie dlatego chce pomóc znaleźć innego (nie chodzi o mojego psa), objawy to czarna maź w uchu i swędzenie.

Pies moich Rodziców, ale to zupełnie nie jest związane z alergią, ma podobny problem. W uchu siedzi grzyb i świerzb. Na okres suchy wszystko znika, wraca jak jest wilgotno/mokro. Nie wyleczyliśmy, zaleczyliśmy. Niestety.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 kwietnia 2019 19:48
kortina, robili wymaz z ucha i dawali do posiewu? Jakiej rasy jest piesek? Jest kundelek to jakie ma uszy. Smrodek i maz w ucho poza alergia moze rowniez oznaczać grzyba.
To jest ON, zapytam o ten wymaz. Pies aktualnie jest zdrowy to znaczy nie ma objawów widocznych gołym okiem, a pytam bo tak wynikło z rozmowy w święta, że maja problem z tymi uszami i pytali czy nie kojarzę jakiegoś weta, ale ja na razie nie potrzebowałam specjalisty. Sama mam cocker spaniela 5msc i już zdążyłyśmy zaliczyć grzyba w uszach 🤔
W Lublinie polecam lecznicę weterynaryjną Rex na LSMach. Współpracują z dobrymi lekarzami z klinik wet na głębokiej. Na klinikach pracuje wiele dobrych lekarzy, ale niestety od problemów alergologicznych/dermatologicznych nikt mi nie przychodzi do głowy.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
24 kwietnia 2019 08:36
Mamy kogoś na forum, kto siedzi mocno w BARF'ie? Wrzuciłam post na Barfne Korepetycje, ale zasadniczo zostałam nieco zignorowana, niczego się nie dowiedziałam, także szukam jeszcze tutaj pomocy.  👀
W Lublinie polecam lecznicę weterynaryjną Rex na LSMach. Współpracują z dobrymi lekarzami z klinik wet na głębokiej.

Podpisuję się całym sercem pod poleceniem REXa. Mają klinikę obok parkingu na Leonarda, zaraz obok tych niebieskich pawilonów. Wszystkie zwierzaki leczymy u nich i nigdy się nie zawiedliśmy. Dr Dorota Różańska naprawdę zna się na rzeczy (a na pewno będzie wiedziała kogo w razie czego polecić).

Ja dzisiaj jadę po malucha 😜 Siedzę jak na szpilkach, a muszę wytrzymać do 14:30...
Z dermatologów lubelskich polecam dr Dorotę Pomorską-Handwerker. A jak będzie trudno dostępna to Grzegorza Kalisza z KaVet.
Ale przedewszystkim żeby właściciele wzięli wszystkie wyniki jakie pies miał robione i "historię choroby" od poprzedniego lekarza.
kortina, badania porządne tych uszu u dermatologa i tropu alergicznego też bym nie wykluczała. Parę psów znam co im się alergia tak objawia - generalnie syfem w uszach i tendencjami do infekcji tychże.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
24 kwietnia 2019 21:48
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 kwietnia 2019 05:09
Fin, jak tam?
madmaddie, dzięki że pytasz! Wczoraj, jak przyjechaliśmy do hodowli, maluch biegał z rodzeństwem jak szalony, więc się umęczył i w domu nam niemal natychmiast usnął. Staruszka przyjęła taktykę ignorowania i udaje, że mały nie istnieje. W nocy niestety dziecziak płakał i piszczał, ale mam nadzieję, że się przyzwyczai 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
25 kwietnia 2019 07:21
Fin u mnie na szczeniaczkowe płacze pomagała butelka z ciepłą wodą. Maluch się do niej tulił, bo nieco imitowała matkę.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 kwietnia 2019 07:48
martva, co tam potrzebujesz w sprawie barfa? 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 kwietnia 2019 08:40
fin, ja na początku spałam na ziemi przy otwartej klatce, bo nie miałam siły siedzieć czekać, aż zaśnie, a sama nie chciała zostać (klatka stoi w przedpokoju, nie zmieściła się w pokoju). Budziłam się z kulką przytuloną do mnie  💘 potem zaczęła spać koło łóżka na kocyku, przeważnie też spała pod drzwiami, a teraz to ino w łóżku, chyba, że się zrobi za ciepło :P

przywyknie, będzie dobrze, powodzenia  :kwiatek:
smartini   fb & insta: dokłaczone
25 kwietnia 2019 12:07
w końcu trafiła mi się godzina wolna w widełkach pracy sklepu więc pojechałam po DogCopenhageny 😍
Już je uwielbiam!
Teraz tylko znaleźć jakąś pancerną smycz w tym odcieniu, najlepiej z amortyzatorem, i heja!



Wojenka, zacna dziura....  😲
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
25 kwietnia 2019 12:08
wojenka auććć  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się