Kącik Małolata...:D

mils   ig: milen.ju
19 grudnia 2011 18:47
Doszła do mnie właśnie świadomość jak bardzo zepsutym jestem człowiekiem... Mnie samą to bardzo przeraża. Już pominę dziecinność, ale są inne, gorsze strony mnie samej. No i tak oto, mam teraz plan, żeby do liceum iść już jako lepszy człowiek, choć trochę... Mimo że wiem ile mnie to będzie kosztowało. O rety... 👀
Jeżeli chodzi o narzekanie na temat koni, powiem jedno... Docenicie jak stracicie.
I podpiszę się pod manią, cieszcie sie z czego macie.
Dziękuję, dobranoc  🙄

Chciałam być miła, znów nie wyszło... no rzesz kurcze  🙁
Mils, też mam taki plan, wyjdzie jak zwykle 😂
Alabamkooo noooo :C nie smutaj, prawie wyszło przecież 🙁
ciesz się z tego, co masz 😉 ja już postanowiłam całkiem zrezygnować z mojej jazdy. Mam dość własnego gadania, że nie mam gdzie jeździć, blabla, a po tym, jak sprzedali "mojego" konia, którego mogłam odwiedzać tylko raz na miesiąc, i w dodatku, sprzedali po chamsku, odpuściłam. A wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że 2012 będzie świetny, także no 🤣


no ja mam tak samo !!  :emota200609316:
ja doceniam, cieszę się każdą chwilą spędzoną z końmi, ale przykro mi, że mam konie i na nich nie jeżdżę, a poza tym nie ma mnie kto uczyć i konie muszą stać.
tesknicie za mna czasem? 🙂
no ba 😎
niemiłek ja bardzo tęsknię  🏇
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
19 grudnia 2011 19:12
To ja dla wam w ramach oddechu wrzucę dzisiejszy filmik z leniwego tuptania,tak o bo widzę,ze atmosferka sie robi smutna 😉

edit:i mi sie nie naśmiewać z mojego gadania,tak już mam i nic nie poradzę 😎 do psów też tak zawsze słodzę 😁
Kurrrde, jak zimno!!
Kurrrde, jak zimno!!

patrzę na termometr i  -1 !!!!  🤔
patrzę na termometr i  -1 !!!!  🤔


Phii! w Lbn -5,7  😵
Phii! w Lbn -5,7  😵

Tak? Nie spodziawałam sie, że aż tak zimno. Zaraz pójdę sprawdzić 😀

Ej, Arroch, tęsknię już za naszą paczką 🤣
[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg1228987#msg1228987 date=1324321494]
tesknicie za mna czasem? 🙂
[/quote]
😵

A Łomianeczki +1 tralalalala  😎
Pojechałam na śpiew -1 myślałam, że zamarznę .
A Łomianeczki +1 tralalalala  😎
Pojechałam na śpiew -1 myślałam, że zamarznę .


te dwa stopnie różnicy aż tak odczuwalne ?  🤔
jutro do teatru wieczorem, jak będę wracać to chyba się w drodze zahibernuje przez tę pogodę 😫
Mamy tu jakiegoś humanistę?
[quote author=Arroch link=topic=30353.msg1229020#msg1229020 date=1324322527]
Phii! w Lbn -5,7  😵

Tak? Nie spodziawałam sie, że aż tak zimno. Zaraz pójdę sprawdzić 😀

Ej, Arroch, tęsknię już za naszą paczką 🤣
[/quote]

Ja mieszkam na wsi, weź na to poprawkę, u mnie zawsze wy**** jest  😁
Ja też tęsknię 🙁 Violeta mi nie znaleźli, ale może dobrze się stało, trzeba się leczyć  😁 zmieniłam zamówienie i dosłałam im brakującą kasę, mam nadzieję, że szybko to skompletują i przed świętami dojdzie...  🙄
Sorka od fizyki dzisiaj nie bardzo mogła mówić na lekcji, ciekawe czemu?  😁 😂
Mamy tu jakiegoś humanistę?

a i owszem 🙂
idaczerwcowa, mogłabyś zerknąć na moje plany rozprawek ;D?
dawaj je !! (zaraz wyslę maila na PW)  😀
zacna wieś Elbląg: +2 😎 odczuwalna dzisiaj około -10, wieeeeje strasznie, szłam z kina do szkoły bez rękawiczek i szalika, a do tego kolega ukradł mi czapkę, grr 😵

Sisisa, a właśnie, jutro na polskim praca pisemna- rozprawka. Muszę sobie przypomnieć troszkę. Ze wszystkiego muszę sobie poprzypominać. Nie mam sił na to wszystko.

Arroch, żeby doszła przed świętami, to musieliby wysłać jutro, ale w to wątpię 🙄
Sprawdziłam temperaturę - na jednym termomentrze jest -2,5, a na drugim -6,5, więc pewnie w rzeczywistości jest coś pomiędzy 😉
A Łomianeczki +1 tralalalala  😎
Pojechałam na śpiew -1 myślałam, że zamarznę .


te dwa stopnie różnicy aż tak odczuwalne ?  🤔
jutro do teatru wieczorem, jak będę wracać to chyba się w drodze zahibernuje przez tę pogodę 😫

W metrze pisało, że -1 dla mnie było -10
Arroch, żeby doszła przed świętami, to musieliby wysłać jutro, ale w to wątpię 🙄
Sprawdziłam temperaturę - na jednym termomentrze jest -2,5, a na drugim -6,5, więc pewnie w rzeczywistości jest coś pomiędzy 😉


hmmm jakby wszystko mięli to mogliby wysłać, ale nie wiem czy przeglądają listę przed otrzymaniem przelewu...
Alabamka, bo zapomnę  😁 mama nie powiedziała nie ( 🤔 ), ale siostra, która w tym planie odgrywa kluczową rolę, nie odzywa się. Znając życie, poczekam do czwartku na jej odzew 🙇
Miałam się uczyć. Nie nauczę się, ale lekcje odrobić muszę, bo rano nie wyrobię. Jeszcze tylko jutro i środa, ahh 😍
maiiaF, Arroch 💘

Alabamka to znaczy nie? 🙁


za rowne pol roku moje slit sikstin a za 9 miesiecy Coldplay tararira 💃
mils   ig: milen.ju
19 grudnia 2011 19:56
To ja może nie pójdę zobaczyć? 👀 Dobra, pójdę jednak: 2 na plusie! 😀
niemiłek moje słit sikstin już za równe 2 tygodnie! 😀
niemiłek, znaczy... nie zadawaj głupich pytań  🤬

kwejkowcy upierają sie abym założyła sobie fanpage, ło matko  😂
mils   ig: milen.ju
19 grudnia 2011 20:05
Alabamka to zakładaj! 🏇
Alabamka, będę honorowym lubiaczem! 😀 (tsaaa, ostatnio wymyślam słowa, które nigdzie nie istnieją, ale cóż). Wiemwiem, miałam iść już lekcje i wszystko, ale revolta ma taką magiczną siłę. Biorę telefon w rękę, od razu-aplikacje-opera-ulubione-re-volta.pl. To odruch, da się to jakoś zlikwidować? 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się