Kącik Małolata...:D

trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
17 kwietnia 2011 19:59
niemiłek, nie nie nie! zycie ejst do bani!; /
trupka, jest piękne i cudowne, tylko musisz w to uwierzyć  🙂

Hermes, już posyłam  😉
fakt, życie jest zajebiste 😎

ankers, dobrze, że ktoś mnie rozumie. niekiedy jak idę ulicą i się uśmiecham do siebie, ludzie patrzą na mnie jak na wariatkę. nie wiem czy ze mną czy z nimi jest coś nie tak  🤔wirek:
[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg980192#msg980192 date=1303067253]
ankers, dobrze, że ktoś mnie rozumie. niekiedy jak idę ulicą i się uśmiecham do siebie, ludzie patrzą na mnie jak na wariatkę. nie wiem czy ze mną czy z nimi jest coś nie tak  🤔wirek:
[/quote]

hehe, ja też tam mam i śmieję się z rzeczy nieśmiesznych dla innych  😁
[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg980192#msg980192 date=1303067253]
ankers, dobrze, że ktoś mnie rozumie. niekiedy jak idę ulicą i się uśmiecham do siebie, ludzie patrzą na mnie jak na wariatkę. nie wiem czy ze mną czy z nimi jest coś nie tak  🤔wirek:


hehe, ja też tam mam i śmieję się z rzeczy nieśmiesznych dla innych  😁
[/quote]
ja mam identycznie 😀
kocham życie, jest po prostu cudowne  😀
i często jak idę ulicą, słucham muzyki i rozmyślam, to zaczynam się cieszyć ja głupia. Jestem ciekawa ile ludzi wzięło mnie za nienormalną  🤣 Szkoda, że Polska to taki szary i ponury kraj, w którym ludzie najbardziej lubią się nad sobą użalać  🙄
Arroch, daram, wychodzi na to, że koniarze to najbardziej weseli ludzie  😀
też tak macie, że kiedy idziecie ulicą i słuchacie muzyki, to świat staje się teledyskiem?
oczywiście nie przy każdym rodzaju muzyki tak jest, ale przy funkowych rytmach wszystko wiruje  😜
Magia   Paaaadiczka xD
17 kwietnia 2011 20:34
Arroch, widzę w Tobie bratnią duszę jeśli chodzi o śmianie się z rzeczy nieśmiesznych <3 xd
niemiłek, co tak nagle sprawiło ten dobry nastrój ? 😀
laga, może córkę Ksenci chcesz? xdd
nienawidzę gdy np wsiadam do autobusu i kupuję bilet i pan kierowca się nie uśmiechnie i nie powie miło "proszę". No mam po prostu alergię na takich gburów.  😀 Czasem idę i się śmieje, a ludzie chyba mają mnie za debila  😀
Ja jak o czymś fajnym myślę i się niekontrolowanie uśmiecham to ludzie się na mnie dziwnie patrzą. I tego nie rozumiem, uśmiechać się nie można czy co?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
17 kwietnia 2011 21:07
Mi się wczoraj włączyła dosyć mocna głupawka i niekontrolowany atak śmiechu 😂 A dzisiaj w Kuźni jak Pysia przejechała na czysto to biegłam podskakując i nucąc jakąś piosenkę i z wieeelkim bananem na gębie 😎 wyobrażam sobie co myśleli ludzie na rozprężalni 😁
a ja słuchając muzyki uwielbiam iść w takim rytmie odpowiednio dostosowując chód do danej piosenki.
gdyby ludzie się na mnie dziwnie nie patrzyli to pewnie bym tańczyła 😁
nowy  😜

brzydki jak kupa ale podobno skacze jak głupi  😁
kurcze.. a ja kompletnie nie umiem tańczyć  🤔 jestem jak kołek xD
nopebow przyjedź do Krakowa, ja przyjadę do Krakowa i przeprowadzę szybki kurs tańca. Tańczyłam 6 lat więc jako takie pojęcie mam  🙂
Ja 3 i uważam, że tańca się nauczyć nie da. Możesz nauczyć się układu i albo to robisz technicznie albo nie. A tak to po prostu ruszasz się tak jak czujesz rytm muzyki i tyle.
ankers uwielbiam to ! i kocham tak sobie iść i myśleć o samych fajnych rzeczach.
Właśnie sobie uświadomiłam, że rzadko się zamartwiam, to chyba dobrze nie  😀
Magia   Paaaadiczka xD
17 kwietnia 2011 21:43
daram, nawet bardzo dobrze jak Ci się tak dobrze układa 🙂
i wydaje mi się, że w podstawówce miałam więcej "zmartwień" niż teraz  😁
ja chyba jakoś tego rytmu nie czuję. Dlatego też na imprezy, dyskoteki nie chodzę bo po prostu kompletnie nie umiem tańczyć  😵

wstawać!!!  🏇 🏇
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
18 kwietnia 2011 06:09
Małolaty trzymać kciuki za to żebym dzisiaj nie zabiła mojej baby od fizyki i biologii 🤔
ale piszecie i piszecie...
ostatnio tylko czytam staram się za wami nadążać, ale nie za dobrze mi to wychodzi 😡, bo jakoś nie mam humoru żeby się zbytnio rozkręcać...
Hermes ok będę trzymała 🙂
ratunku! przed chwilą się dowiedziałam że na godzinie wychowawczej mam mieć sprawdzian z informatyki ze wszystkich 3 lat... 🤔
a już myślałam o bardzo pozytywnej ocenie na koniec z infy... 🙇
własnie mam zastępstwo za geografię w sali informatycznej.
tyrzymajcie za mnie kcikuki, bo mam sprawdzian z angielskiego i nie umiem nic  😵 ale ja jestem dziwna - czy sie ucze czy nie, to i tak dostaje 3 z ang ;o
żaczkowa   gone with the wind
18 kwietnia 2011 08:21
Ja miałam taki cudowny łikend, a teraz... poniedziałek.  😵
ChingisChan   Always a step ahead! :)
18 kwietnia 2011 10:50
A ja mam przez cały tydzień wolne. 💃
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
18 kwietnia 2011 12:45
Ok jest git. Nie zabiłam baby od fizyki, bo ją olałam na lekcji, a baby od biologii nie było :hura: i dostałam 3 ze spr z religii 🙂
Ja 3 i uważam, że tańca się nauczyć nie da. Możesz nauczyć się układu i albo to robisz technicznie albo nie. A tak to po prostu ruszasz się tak jak czujesz rytm muzyki i tyle.


Ja taniec zostawiłam dla koni, tata męczy mnie do dziś abym wróciła...
A to już 4 rok mija  😵
jett   success is the best revenge
18 kwietnia 2011 14:59
Alabamka, pjona. też zostawiłam taniec dla koni  😉
Alabamka, jett pjona x2, ja tak samo  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się