Kącik Małolata...:D

equidore - z miłą chęcią się zamienie mam 160 cm wzrostu i rozmiar buta 36,5/ 37  😁


kaszmirowa2302 - o dokładnie.
Obudziłem siostrę 3 miesięczną ;x A no w sumie racja z tym spadaniem. Chociaż karoszkę to dopiero po upadku pokochałem. (Z niej złamałem rękę, pierwszy raz na niej siedziałem). Niestety była bita u innch właścicieli...  Odbiło się  na jej psychice to dość. A druga to szalona gniada małpa <3
Mój ulubiony koń ze stajni też miał często takie dziwne pomysły typu bryk ze stój i galop, ale teraz już ani nie bryka ani nic. Chyba że na pastwisku to już inna sprawa.

A ja ubolewam nad faktem że nie mam co dodać na photobloga i że muszę ściągnąć 2 sezon pamiętników wampirów, a miejsca na kompie brak  🙇
Pamiętniki <3

Thestral, ja oglądam TVD, który team jesteś?  😎
Obojętne mi czy Delena czy Stelena. Klausoline najlepsi. Chociaz to jak potraktował Niklaus Rebekah było okropne.
Ja jestem team Damon, tylko jego lubię w tym serialu. A o jakie zachowanie Klausa Ci konkretnie chodzi? (dużo tego było w stosunku do R)  😁
Matuzaalem okej, ja bardzo chętnie przyjmę twój idealny wzrost  💘
equidore - idealny? no nie wiem. Jeszcze możesz żałować a odwrotu nie będzie.  😁
Ten co jej powiedział, że nigdy mu na niej nie zależało.  😤
Co te torebki z krwią Eleny zniszczyła.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
17 lutego 2013 10:14
Ja również zakochana w pamiętnikach, ale jestem w szoku co się wydarzyło teraz w piątkowym odcinku 4 sezonu 🤔

Jadę oglądać koniucha do dzierżawy 😅
Jeszcze nie oglądałem :3
Też bym chciał dzierżawić, ale moi kochani rodzice .___.
Hermes - jak tylko przyjedziesz to daj znać czy coś wypali czy szukasz innego  :kwiatek:

Thestral - każdy jeździec chyba by chciał mieć swojego konia/ dzierżawić. Ale nie wszyscy mają na to kase, czas czy odpowiednie umiejętności/ wiedzę.
O 13:15 konie z mojej stajni ponoć mają być na TVP1 *w* Jeżeli nie będzie to mam złych informatorów.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
17 lutego 2013 10:24
Matuzaalem, mimo, że widziałam tylko filmiki to jestem na niego zdecydowana tylko teraz czy podołam pokazać mamie, że treningi nie kolidują ze szkołą, ale całkiem dobrze mi idzie teraz więc, dla chcącego nic trudnego 😉
Thestral, może z czasem się zgodzą. Z tego co zauważyłam masz 14 lat dopiero, ja też się napalałam w tym wieku na konia, ale wydoroślałam, ze są rzeczy ważne i ważniejsze. Jeżeli w danej chwili nie da rady to kiedyś w końcu się uda 😉
Kuzynka z koniem w wakacje wbije do swojego domku. To będę mieć zajęcie na 2 tyg. *o*
Hermes - Ma filmiki? To weź podeślij na PW albo tutaj wklej.  Moja mama odkąd zaczęłam jeździć to strasznie się ze mną cacka. To jadę się przejechać na rowerze z koleżankami, czy jadę gdzieś pociągiem, busem, tramwajem, czy jadę na jazdę zawsze jest kazanie że mam na siebie uważać, nie gadać z obcymi. Już sie przyzwyczaiłam ale na początku było ciężko jej słuchać i nie gadać głupich rzeczy. Jak usłyszała że na jednej jeździe się ścigałam z koleżanką galopem (taki tam pierwszy niespodziewany galop) to przez miesiąc nie mogłam jechać na jazdę.  😁
To moja co wsiadam do auta po jeździe jak jej ni było, to stwierdza że spadłem. ;____:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
17 lutego 2013 10:38
Matuzaalem, wyślę na PW, bo dopóki umowy nie podpisałam wolę nie pokazywać publicznie 😉 Moja to jak słyszy, że jadę do stajni to palpitacji serca dostaje, ale w sumie się jej nie dziwię bo miałam kilka mocnych wypadków na koniach, które cały czas odbijają się na moim zdrowiu do dziś 😉
vicke   Marzeniami żyłem jak król
17 lutego 2013 10:39
Cieszę się że moja mama nie jest aż tak wrażliwa  🤣 I pozwala mi decydować czy chcę jeździć czy nie.
Tylko jak ostatnio skręciłam tą nieszczęsną szyję, to sugerowała kilka dni, że konie są niebezpieczne itd itd.
Raz ją namówiłam, żeby wyczyściła Bastie. Czyściła chwile, a jak zobaczyła, że kobył próbuje mnie gryźć, to zrezygnowała, i trzymała się z daleka  👀

Kiedyś nawet tate namówiłam żeby się zbliżył do klaczy.  😁

Hermes mi też podeślij linki do filmików  😎
Hermes - ok. Dzięki  :kwiatek:

Mi się dziadka udało namówić żeby mi pomógł konia czyścić. ale w sumie się nie dziwię, on lubi zwierzęta, jak był mniej/więcej w moim wieku to jeździł na wsi na oklep. A raczej ścigał się z autem  🤣
vicke   Marzeniami żyłem jak król
17 lutego 2013 10:42
AAAAA Moi dziadkowie też tak robili!  🤣 🏇 😂
To moja co wsiadam do auta po jeździe jak jej ni było, to stwierdza że spadłem. ;____:



Ooo,skądś to znam 😀 z tym,że ja mam dwa swoje konie i trzymam je u siebie.po każdej jeździe przychodzę do domu i wmawia mi ,ile razy spadłam...
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
17 lutego 2013 10:44
Wysłałam dziewczyny PW 😉

Aaa to ja przebije to, mój dziadek w Zakopanym kiedyś wsiadł na konia też 😎
ooo nie, mój post się wczoraj nie wysłał! 🙁 wszystko przez ten dach i słaby internet... ale może to nawet lepiej, co ja napisałam 😜

Matuzaalem, teraz jadę do koleżanki, za Iławą byłam. chyba się zakochałam 😁
Vicke - piona!  🤣

tak tylko jak słucham jak on opowiada o tych "wyścigach" swoich to normalnie żal mi się konia robi. nie dość że pracował cały poranek do obiadu w słońcu na polu to jeszcze mój dziadek ścigał się cwałem (nie galopem mam na dowód zdjęcia tylko jeszcze nie wiem gdzie je schowałam) z samochodem. i jak tyko wszedł do stajni to z niego podobno aż kapało, i pełno piany na nim było.  🙇

maiia - znowu?  🤣 W kim? opowiadaj szybko. jak nie tu to na PW
vicke   Marzeniami żyłem jak król
17 lutego 2013 10:50
Mania tam wyrywa przystojniaków  😎
tak tylko jak słucham jak on opowiada o tych "wyścigach" swoich to normalnie żal mi się konia robi. nie dość że pracował cały poranek do obiadu w słońcu na polu to jeszcze mój dziadek ścigał się cwałem (nie galopem mam na dowód zdjęcia tylko jeszcze nie wiem gdzie je schowałam) z samochodem. i jak tyko wszedł do stajni to z niego podobno aż kapało, i pełno piany na nim było.  🙇



Matuzaalem -jak dla mnie nie ma takiego chodu jak cwał,ale podkreślam jak dla mnie 😉
Matuzaalem, nie znowu, to ta sama osoba 😁
vicke, nie, nie muszę 😎

POLSKIE PKP 😍 eh. nie dość, że pijacy, to jeszcze szczyle bez mózgów (określenie pewnego pana pasażera) i w dodatku stoję sobie kolejne 2 godziny na korytarzu... muszę do przyjaciółki jechać teraz 🤣
maiia - to tak to się teraz nazywa? "do przyjaciół"?  😁 Opowiadaj jak to tam było z nim.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się