Ochraniacze

ma ktoś z was może kentaury mega jump M tyły i mógłby podać mi wymiary?
z góry dziękuje
Evson ja zamawiałam jak było wspólne zamówienie z forum z premierequine.co.uk co roku jakoś na początku lutego/koniec stycznia jest wyprzedaż zeszłorocznych modeli i wtedy się bardzo cenowo opłaca a i przesyłka przy kilku osobach wychodzi za darmo🙂 jeszcze tylko jakieś fajne kaloszki musze kupic.
Czy ma ktoś może HKM Milano ?
łania Ja mam, co chcesz wiedzieć?
Pantofel czy rzepy dobrze trzymają? I czy będą ok na strychującego się konia?
Rzepy sa mocne i długowieczne ale pomiędzy neopren a skorupke przedostaje się piasek (fajnie to widać ponieważ ta skorupa jest przezroczysta). Nie wiem jak ze strychującymi się końmi, mój się nie strychuje, ochraniacze ma zakładane profilaktycznie.
Co za ochraniacze ma Łukasz na tym zdjęciu  👀 :

Martita   Martita & Orestes Company
09 maja 2013 22:00
olek Nie przypadkiem jakieś Schockemohle?  🤔
Do mnie doszły BR-y PM szampańskie! Dużo ładniejsze niż się spodziewałam  💃 Nie spodziewałam się delikatnego fakturalnego wzorku: siateczki rombów na "ceratce", która daje całości jedwabisty połysk. Spodziewałam się za to rzepów-nie-do-rozerwania  😜. Emblemat prześliczny. Bardzo wiele zyskują w ujęciu "makro". Jak się sprawdzą, zobaczymy, przeznaczone są na zawody, ale na pewno solidnie wypróbuję na piachu.
Kaloszki zachwyciły mnie mniej. Plus - że łatwo da się je zmniejszyć/skrócić (wyboru rozmiarów nie było). Zdziwiło mnie (dla mnie to akurat pozytyw), że górny obwód jest niemal równy kaloszkom Yorka Protego M - a te są naprawdę malutkie. Minus - za krótka klapka, nie przykrywa rzepu do końca, nie da się tego zmienić bez poważnych ingerencji, przyoszczędzono po prostu na rzepie. Drugi minus - trzeba zszyć rzep środkowy, bo przy mocy owego samo złożenie na pół czyni operowanie rzepami dość trudnym.
Czaiłam się, co prawda, na tobacco, ale posłuchałam trenera, że jasne będą bardziej efektowne (i bardziej klasyczne) i nie żałuję. Wizualnie jeszcze żaden z nabytków "końskich" mnie tak nie ucieszył. Są śliczne.
kittajka   yellow power
10 maja 2013 01:48
Miał ktoś może te ochraniacze Jak wypadają w porównaniu do BR? Albo ewentualnie takie
Jedne i drugie wizualnie mi się bardzo podobają, ale nie wiem jak z jakością i wytrzymałością.
halo, które to są BR PM?
Pewnie chodzi po prostu o pro maxy 🙂
halo, też się czaję na szmpańskie albo białe  😀 co prawda nie startuję, ale na trening też się można ładnie ubrać, prawda? 😉
Spytalam sie Sigmy juz co to za ochry ma Kaziu, jak mi odpisze dam znac, ja stawiam na Kentucky? albo style...
crazy, fajno! czekam na info  😉
Dobrze zgadlam, STYLE krosowe.

http://wkkw.eu/ochraniacze-cross-boots-style-p-869.html chyba cos w ten desen
wow 500zł za pare ochraniaczy! :-o
Do mnie dotarły nowe schockemohle 💃 Na żywo tak samo śliczne. Dzisiaj je wypróbujemy 🙂

i transportowe.
[img]http://www.koniesklep.pl/Img.ashx?Id=4807[/img][img]http://www.koniesklep.pl/Img.ashx?Id=4808[/img][img]http://www.koniesklep.pl/Img.ashx?Id=4809[/img]
Br-y na nóżkach (kalosze do zmniejszenia, co da się zrobić):
halo cudnie :kwiatek: kalosze to rozmiar full?
ash   Sukces jest koloru blond....
11 maja 2013 20:30
halo, wyglądają extra!!!!
halo, ślicznie 😍!
Magdzior, tak, L-ki (innych akurat nie było).
Chyba pokuszę się jeszcze o zady, choć na razie planowałam na zady "zwykłe" szampańskie "eventy", ale na nie muszę poczekać, a te wyglądają ekstra (szczególnie "palpacyjnie"😉 i już wiem, że L na zady powinny być dobre.
fajne te BRy, co ktoś wstawia ich zdjecie to mnie kuszą, szczególnie te granatowe bo pasowałyby mi do wszystkiego 😍 ale trochę jednak się boję przy strychującym koniu, że nie pozyją zbyt długo, więć tak szukam i szukam

i w sumie przypadkiem znalazłam zdjęcia Horze Brighton na nodze:
KLIK

i całkiem fajnie to wygąda, chronią zarówno bok jak i przód nogi i jestem bliska zdecydowania się na nie, ale mam problem z kolorem 🤔wirek: akurat teraz gdy chciałabym coś spokojniejszego tu są wszystkie kolory szalone, narazie myślę nad niebieskimi albo pomarańczowymi...
halo, robią wrażenie 😉
Jaki rozmiar ochraniaczy brałaś? M czy L
Cobrinha, to jest M (i nieduży folblut)
Magdzior,będę mieć niebieskie i różowe z animalii w poniedziałek (kalosze) Cyknę foto i wstawię 🙂 Jak będą fajne to dokupię jeszcze ochraniacze
DressageLife o not o super, czekam na zdjęcia, bo ja jeśli juz to sie na niebieskie zdecyduję🙂
One stride left   Nothing lasts forever, so let's jump tonight...
12 maja 2013 15:54
Czy ktos z Was ma moze Eskadron Flexisoft Sheepskin?
Ochraniacze krosowe niestety tyle kosztuja, musza chronic dobrze🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się