Revoltowe wielkoludy(wielkokonie), czyli im wyższy koń tym lepiej :)

Być przy tak wysokich zwierzach to już nie ma wsiadania z ziemi, przynajmniej ja tego nie robię, zawsze wsiadam albo ze schodków, albo z jakiegoś innego podwyższenia.

Vanilka ciekawe to że taki duży wyrósł. Fakt faktem, że zbyt duże konie nie grzeszą zdrowiem i gracją, dla mnie też idealnie jest jak koń ma 168-170 cm.
ja na swojego wsiadam z płotka 🙂 ja mam 160cm a moj 176 cm
przypomnimy sie znowu
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
15 lipca 2012 15:56
Ja w sumie na mojego smoka 180cm wsiadam z ziemi  🤔 chyba, że idziemy na czworobok to tam czeka na nas krzesełko 😉 a jak jedziemy w teren to wsiadam spod stajni i nie chce mi się krzesełka przynosić  👀
ja nie mam problemu żeby wsiąść z ziemi, ale ze względów zdrowotnych -profilaktycznie- wsiadam z ławeczki/ogrodzenia czy wanny z wodą na pastwisku 😉
xequus, przy takim końskim gigancie i ja poczułabym się malutka ze swoim 183 🙂
A swoją drogą gdzie Wy te wielkoludy znajdujecie...? bo w sumie dużo ich nie jest 😉
Cobrinha - w większości znajome potworki były sprowadzane z zagranicy, najczęściej z Holandii czy Niemiec, ale także i Słowacji 😉
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
15 lipca 2012 20:59
Taki się urodził w stajni, w której zaczęłam jeździć 😉 rodzice w sumie ojciec 168cm, a matka coś 170cm... A on chyba drożdże dostawał  😁
Inne wielkokonie co znam to sportowe maszynki sprowadzane z zagranicy 🙂 i jakieś polskie "dziwaki", które urosły bo tak  😜
Prezentuję konia, który jest moim idolem.
Duro 😍
.. i jego wdzięczne 176cm w kłębie 🙂


przy okazji bezgłowy jeździec 😁



edit : literówka
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
15 lipca 2012 21:47
Super! Wygląda na wyższego niż 176 cm.
też mi się wydaje wyższy 🙂 nogi ma długaśne, śliczny 😍
konisko tak wysokie, że jak się na nim siedzi to z głową w chmurach 😁
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
15 lipca 2012 22:14
ja już się nie mogę doczekać, aż będę mogła dosiąść swojego siwka 😀 w tym samym mniej więcej czasie zapewne, będziemy sie już kwalifikować do tego wątku 😉

piękne są te wasze wielkokonie  😍
xequus, a w okół mnie same małe hehe
scarlett   "może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze"
26 lipca 2012 20:34
U Nas ostatnio była MsCarmen i takie oto są tego efekty:
Nie myślałam, że Lucjan po 2 tygodniowej labie będzie tak spokojny na łące

i z treningu:



i portrecik uśmiechniętego Lucka
scarlett no prosze co się dzieje w Korytach kiedy mnie nie ma :P piękne efekty 🙂 btw. następnym razem pisz jak bedziesz wzywać Dominikę :P
scarlett   "może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze"
29 lipca 2012 15:52
wilczyk spoko, postaram się pamiętać 😉
podzielę się z wami moim koniem : Nagan SP wysokość dokładnie 176cm,8 mm   // Sory za jakość ! :P ja mam 183 cm wzrostu
ooo Nagan 😀 witamy wśród WIELKICH  😍
dawno nic nie dodawałam z Prinzem
kocham nasze proporcje 😀 koń 175cm, ja 160cm
Prinz  😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 👍 🏇
Ja obecnie mam pod opieka takiego olbrzyma  😡 Wielkie to takie ale jakie kochane  😍
Ja obecnie mam pod opieka takiego olbrzyma  😡 Wielkie to takie ale jakie kochane  😍


Piękny! 🙂
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
08 sierpnia 2012 08:30
gunia92, cudnie umaszczony! 🙂



To my się przypominamy 🙂
Powoli wracamy do treningów. Oby to był koniec nieszczęśliwej serii chorób i kontuzji...  :kwiatek:


dodam jeszcze zdjęcie kolegi konia -prawdziwy wielkokoń  😅 184 cm ! 🙂 na zdjęciu przeszkoda 130
koń w tej chwili ma 17 lat 🙂 za zdjęciu 16

exequus - cudownego masz rumaka ! :P
korysindex4 nie widac wysokosci przeszkody wow ale "bydlaczek" swietne  😲 🤣
a ja wstawiam jeszcze jedno..ja mam cos ponad 170 Ona nie wiem ale wsiasc z ziemi to jest wyzwanie 😜  😁
przeszkoda ma 130 cm, jak Konie kocham  :kwiatek:  💘

Cudownie umaszczony ! 🙂
mtl   I M Equestrian
08 sierpnia 2012 22:54
przeszkoda ma 130 cm

przy tym koniu wyglada jak metrówka  😁 😁 😁
Dokładnie ! 🙂
moja łepetynka  💘


a tutaj ze mną - ja mam 180cm wzrostu

Zamrucz   Gdziekolwiek iść chcesz, hej, pójdę tam i ja:)
11 sierpnia 2012 14:12
To na pierwszy ogień Deseń - ślązak ze stajni w której zarobkuję. Ponad 170 cm kochanego ciałka.




I następnie niekwestionowana księżniczka,  przyszła królowa parkurów krajowych i zagranicznych 😀, moja słodka Cenoza, 175 cm piękna i mocy.
Wyglądam przy niej na niedużą nawet przy moim 173 i 65 kg 🙂



A tutaj z mym przyszłym mężem, 180 cm.


dziewucha fajna 🙂 wygląda na większą niż 175
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się