Farmerama.com

Mam 10 sasiadów. Tylko część łąki jest nadal zakrzaczona. Niestety swego czasu trochę zaniedbałam farmę i mi wszyscy sąsiedzi uciekli 👿
Idę więc pisać petycję na tamtym forum.
Dzięki😉
Bischa   TAFC Polska :)
10 listopada 2011 08:51
Działa wam farma? Ja się nie mogę zalogować 🤔 Posadziłam cholera jasna wczoraj szałwię, której mi brakowało do skończenia eventu kociego 😤 Jak nie uruchomią farmy to przez tych debili nie skończę 😤
Forum nie działa też i nic nie wiadomo 🤔
mi też nie, kiedyś już tak było, ale nie pamiętam, kiedy odblokowali. na farmie zresztą ciągle coś się psuje :/
ech... http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showpost.php?p=6089632&postcount=13
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 listopada 2011 09:55
Event zapewne przedłużą.
Bischa   TAFC Polska :)
10 listopada 2011 09:57
Przedłużą, napisali w ogłoszeniach na samej górze 😉
Chwała panie, skończę po ludzku event (o ile włączą farmę do 15, bo na 16 do fryzjera idę) 😎
działa!  💃 przynajmniej u mnie 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
10 listopada 2011 10:45
Działa, event skończony 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 listopada 2011 11:15
Od którego poziomu jest papryka?
17 na bahamie. też na nią czekam, bo mam chyba 3 lub 4 misje z papryką :/
Pełnia 😅
Sąsiadki, jeśli macie jakieś potrzeby jeśli chodzi o drzewka lub zagrody to mogę coś podesłać jeśli mam w nadmiarze, pisać czego potrzebujecie i kod na licencje tradegift  😉
Bischa   TAFC Polska :)
11 listopada 2011 19:40
Ja się chętnie jedną zagrodą nietoperków podzielę, paroma brzoskwiniami, jedną magnolią, 1 mirabelką, 2 kangurowymi zagrodami, 3 łosiowymi (w tym jedna XL).

Gdyby ktoś z Was miał:
-świetliki
-renifery
-motyle

na zbyciu, chętnie się wymienię :kwiatek:
Ja mogę się pozbyć jeszcze nietoperzy, wiewiórek i łosi, a z drzewek mirabelek, brzoskwini, złotolistnego, pachnącego, magnolii i miłorzębu :kwiatek:
chodzi wam o nadchodzącą akcję? ja szukam głównie nietoperzy, ale mogą być też inne trudno dostępne zwierzaki 🙂 zaraz zrobię listę, co mogę dać w zamian.
mam strusie xxl, ryby i konie xl i ewentualnie kangury
calore mogę Ci przesłać nietoperki bo mam nadmiar w zamian poproszę prezent ze skrzynki bo wszystko mam 🙂 chyba ze masz drzewo jajeczne
a jak to jest dokładnie z tymi wymianami? forum mi nie chodzi. jaki masz nick na farmie?
Bischa   TAFC Polska :)
11 listopada 2011 21:10
Ma taki sam jak tutaj 😉
barnabik, dzięki za renifery 😅
Forum się chyba generalnie zrąbało :/ Wczoraj było to samo.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 listopada 2011 21:14
Skoro masz taki sam jak tu to kim jest MoniaKł? 😀
Bischa   TAFC Polska :)
11 listopada 2011 21:16
Nie ja, tylko forumowy barnabik ma taki sam nick w grze jak tutaj 😁
MoniaKŁ to ja 😎
Edit: swoją drogą, jakoś nie spieszno im do naprawy forum, chyba specjalnie, wczoraj tuz przed 9 padło, pare minut po 10 działało (wcześniej niż gra- padła strona logowania), a teraz nie działa 4 godziny (mnie w międzyczasie nie udawało się przez godzinę zalogować, straciłam szansę na zagrodę świetlików, bo osoba z którą pisałam wymieniła się z kim innym, bo nie odpisywałam i nie wysyłałam tego, co do czego się dogadałam)?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 listopada 2011 21:29
Ku*wa ... postawiłam sobie wytwórnie guano, a nie mam zagrody nietoperzy. Geniusz normalnie jestem. Myślałam, że zagrodę stawiam.  😵
Zacznij Jara myśleć!
Bischa   TAFC Polska :)
11 listopada 2011 21:31
Nietoperze (zwierzaki) stosunkowo łatwo można kupić na targu 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 listopada 2011 21:34
U mnie na targu występuje tylko łoś, świnia i pszczoła :/

Jeszcze kilka pełni i dozbieram na tą zagrodę 😀
Bischa   TAFC Polska :)
11 listopada 2011 21:37
O kurcze, faktycznie teraz marnie z nietoperkami... Wczoraj wieczorem jeszcze ilość ofert sprzedaży podchodziła pod 200.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 listopada 2011 21:40
Któraś z dziewczyn kiedyś pisała, że przy logowaniu przypisuje nas do losowo wybranego serwera i tam różni się ilość towaru na targach.
Widziałam tylko kilka razy nietoperze, w ilościach po 2-5szt i znikały w oka mgnieniu.
Bischa   TAFC Polska :)
11 listopada 2011 21:53
Mam moc sprawczą, dopiero zezłościłam się na forum, że nie działa i zaraz uruchomili 😎
Patrzę po forum i przeraża mnie, ile jest nieuczciwch skur******! Uważajcie szczególnie na PAWELCA265!
calore Jara jakie macie nicki na farmie to wam wyśle nietoperze jak się zaloguje na farmę bo teraz coś nie mogę 🤔
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 listopada 2011 08:17
ja mam nicka jara_borek71
Poszło 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 listopada 2011 08:26
Poszło 🙂



Dziękuję Ci, nie wiem jak Ci się odwdzięczę  :kwiatek:
Poproszę prezent ze skrzynki bo resztę wszystko mam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się